Бесконечность-не предел• Изменено 10 апреля в 13:43
Знаете, что мне тяжело понять и простить?
Отношение к луганчанам, которые уехали в 2014 оттуда в Украину.
Начиная с людей и заканчивая правительством.
Уважение? Не, не слышал. «донесите».
Компенсация жилья? Та плевать на них.
Не могу это забыть и простить.
Уважение? Не, не слышал. «донесите».
Компенсация жилья? Та плевать на них.
Не могу это забыть и простить.
Червона калина• 10 апреля в 14:51
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А я не могу понять и простить добровольного посещения референдумов
Атмосферу праздника в те дни ’голосования’
Автору, тс:
А я не могу простить митингов ’путин, прийди, рассеюшка, защити’
Не могу простить, как под танки ВСУ на колени становились.
Как флаги Украины сбрасывали, топтали и палили.
Не могу простить безразличия, с каким Мариуполь в 2014 встретил ВСУ на БТРах, когда Драпатый ворвался колонной в город. А подростки ещё и коктейли в них бросали.
Все это есть на ютубе.
В Херсоне тоже танки руками пытались остановить, помним, чьи это были танки.
Так что нет вам прощения, сепаратисты, гореть в огне.
Карма!
Ядвига Юсьлегко• 10 апреля в 14:52
Ответ дляСосиска_Втесте
Слухайте, от я живу в селі зараз, сплачую проживання, свідомо їхала сюди, ніякі референдуми не відвідувала, я можу хотіти, щоб мені хоч якось відшкодували втрачене житло чи ні?
Так автор уважения же к ’луганчанам’ хочет
Посыл темы изначально колючий
Мудрецыха мира• 10 апреля в 14:53
Ответ дляСосиска_Втесте
То це що, всі зневажають і називають? Я так то теж східнячка.
Ніхто не каже про всіх. Є тисячі людей зі сходу, які стали на захист України, перейшли на українську мову та допомагають наближати перемогу. До таких людей - лише безмежна повага.
Але ми зараз говоримо про конкретну позицію: коли людина роками живе в Україні, зневажає її мову, називає місцевих хохлами і чекає на ворога, але при цьому вимагає від цієї ж держави поваги та компенсацій.
Ядвига Юсьлегко• 10 апреля в 14:53
Ответ дляЧервона калина
Автору, тс:
Все это есть на ютубе.
Карма!
Прабабушка моих детей была в числе тех, что ’умру, пусть давят, но не пущу танки в город’
Думаете, это она про русс танки так? Не)))
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 14:54
Ответ дляМудрецыха мира
За повагу навіть мазанку не купиш. Хай відшкодують хоч частину, щоб можна було хоч в селі своє купити.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 14:59
Ответ дляСосиска_Втесте
Ваше бажання отримати компенсацію за втрачений дім - цілком природне і законне. Ніхто не каже, що ви не маєте на це права. Компенсації обов’язково мають бути, але після перемоги і за рахунок репарацій агресора. А зараз вимагати їх від українського бюджету, поки інші віддають останнє на армію - це питання пріоритетів.
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:00
Ответ дляМудрецыха мира
Після перемоги? Ви, певно, жартуєте. Я помру раніше.
Гл. Амурная• 10 апреля в 15:02
Ответ дляБесконечность-не предел
Вы врете. Нагло, неприкрыто врете.
Я уже говорила выше - я верю в карму. Считаю, что такие как вы тоже все еще не осознали. А значит ваши жизненные испытания еще не окончены.
Ну вот карма к вам пришла. Вы ж нее верите.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 15:07
Ответ дляСосиска_Втесте
Справедливо вимагати відшкодування від того, хто зруйнував чи відібрав ваш дім - від росії. Україна робить що може (програми єВідновлення, допомога ВПО), але замінити кожному втрачене майно під час активної війни, це фінансово неможливо. На жаль, зараз пріоритет - вижити всім разом, щоб взагалі було де купувати ті ’мазанки’.
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:08
Ответ дляМудрецыха мира
Аааа, значить, у кого житло зруйноване на нашій території, тим справедливо відшкодувати і гроші є, ок, відшкодуйте вразливим категоріям хоча б, ні? На нас просто забили. Допомога ВПО? У більшості її давно позабирали, у мене теж, хоч я не можу працювіати, на сина, правда, отримую 3 тис, якраз вистачає сплатити за хату.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 15:09
Ответ дляСосиска_Втесте
Маю на увазі після закінчення, і я розумію, нажаль, що це буде не скоро(( такі наші реалії
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:11
Ответ дляМудрецыха мира
Чесно, я не вірю, що доживу до закінчення, це видається якимось фантастичним вже.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 15:16
Ответ дляСосиска_Втесте
Я ніде не казала, що комусь відшкодовують, а комусь ні. Справедливість - це коли за ваш дім платить той, хто його забрав. А вимагати ці гроші зараз від бюджету країни, яка ледве тримається, це просто нереально, незалежно від того, де саме було ваше житло.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 15:18
Ответ дляСосиска_Втесте
Я думаю, раніше 30х років точно не закінчиться, максимум ще років 10.
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:49
Ответ дляМудрецыха мира
Тобто, якщо в Ізюмі розбили житло, то платить Україна, хоча забрала раша? Ви не були в нашій шкурі і закінчимо цю розмову.
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:50
Ответ дляМудрецыха мира
Ви оптиміст.
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 15:51
Ответ дляSeehund
До умничающих тут дойдет, когда сами всего лишатся. Так что тема бесполезная, кроме агрессии в свой адрес ничего не получите.
Я Вам співчуваю і погоджуюся, ніколи, ніколи людина не зрозуміє, поки не втратить все.
Мудрецыха мира• 10 апреля в 16:14
Ответ дляСосиска_Втесте
В Ізюмі, як і в інших звільнених містах, держава допомагає з ремонтом того, що можна врятувати, щоб люди не залишилися без даху над головою. Але ніхто не видає кошти на купівлю нового житла з нуля замість втраченого - ні в Ізюмі, ні в Бахмуті, ні в Луганську...
Звідки ви знаєте ’в якій шкурі я була’?.
Ворог у нас один. Перекладати відповідальність з агресора на власну державу, яка сама на межі виживання, це шлях до того, щоб втратити взагалі все. На цьому й закінчимо. Сил вам.
Бесконечность-не предел
• 10 апреля в 16:15
Ответ дляSeehund
👏👏👏
Бесконечность-не предел
• 10 апреля в 16:23
Ответ дляЧервона калина
Автору, тс:
Все это есть на ютубе.
Карма!
Удалено администрацией...
Червона калина• 10 апреля в 16:30
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...
Так 12 лет прошло, все вы теперь говорите ’меня там не было, я не звал’ Растаяли все, испарились)
Беда на вашей голове и внутри неё.
А на фронт я пойду после того, как ты, провокаторша сепаратская, свою хату и землю отобъешь у рашистов. Или репарацию у них высудишь
Беда на вашей голове и внутри неё.
ПробілНеПрацює• 10 апреля в 16:34
Ответ дляЧервона калина
Беда на вашей голове и внутри неё.
Просто сдадитесь и лапки сложите в случае захвата? ) Кто бы сомневался, только в интернете все смелые и все знают что надо было делать.)
Бесконечность-не предел
• 10 апреля в 16:38
Ответ дляЧервона калина
Беда на вашей голове и внутри неё.
Вот все, что вы тут написали - адресуйте ПО АДРЕСУ - вы прекрасно знаете - куда. Вы там на равных будете общаться. Если хотите сделать это лично - сейчас есть такая возможность - фронт. Ну или можете поехать так им сказать. Можете попробовать. Зато это точно будет по адресу - там как раз те сепары о которых вы говорите. Удачи!!
Червона калина• 10 апреля в 16:41
Ответ дляПробілНеПрацює
Запитайте в Херсоні, що треба робити у випадку окупації. Одесу чи Харків запитайте, як придушити сепаратизм від самих перших проявів.
У Київщини, Харківщини, Миколаївщини запитайте, як зупинити ворога і не віддавати своє.
А ви хотіли відпетляти, як Крим. Засмутилися, що не вийшло, і тепер не можете простити того Україні?!
Червона калина• 10 апреля в 16:42
Ответ дляБесконечность-не предел
Підемо разом? Я свої запитання поставлю, ти свої. Чи запитань до параші в тебе немає, сепаратистка?
Сосиска_Втесте• 10 апреля в 16:47
Ответ дляМудрецыха мира
Ага, зараз. З Ізюму люди поотримували сертифікати. Якщо не знаєте, чого пишете?
Бесконечность-не предел
• 10 апреля в 16:47
Ответ дляЧервона калина
Так вы же тут распинаетесь, но почему-то не по адресу. Хотите иметь дело с настоящими сепаратистами - вперед. Можете выйти в Луганске к памятнику Шевченко (если он там есть еще) и все им сказать. Они же от вас не прячутся, вроде. Это идеальное место для ваших претензий. Очень тупо их предъявлять не по адресу. И трусливо как-то.
Ядвига Юсьлегко• 10 апреля в 16:49
Ответ дляБесконечность-не предел
А Вы не настоящие?
Просто маленькие человечки, да?
Червона калина• 10 апреля в 16:51
Ответ дляБесконечность-не предел
Удалено администрацией...