Невидимка• 15 апреля в 15:22
Страх менять работу, как справляйтесь?
люблю_тортики• 15 апреля в 15:23
дуже люблю гроші, а підвищіти зп суттєво, можна тільки змінивши роботу
Бутерброд з ікрою• 15 апреля в 15:26
Ну смотря что на что менять, для меня всегда играл роль и сам офис, месторасположение, был ли мэтч с начальником сразу
Глаголиця• 15 апреля в 15:27
Погано справляюся. Але це нормально, враховуючі наші покоцані нерви. Якщо питання в грошах, зп суттєво вище - тоді треба міняти. Я лишилася на старій роботі, комфортній, як тапки, але зп копійки, мінімалка. Жалкую.