Смайликівна• сегодня в 16:32
Лучше иметь маленькую, но свою квартиру или больше, но в аренде и без лишних
обязательств?
тогдалия• сегодня в 16:34
Если мало денег, то лучше свою, так дешевле. Если денег хоть жопой жуй, то лучше арендованную.
Мушля з Криму• сегодня в 16:35
Ответ дляЗапасная спина
И дачу
За дачей уход нужен
Не всегда есть время
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Лучше выбирать удобный вариант. Если вы одна, то маленькая квартира будет комфортной. Если вас несколько человек, то нужна площадь побольше
муха в кедах• 2 часа назад
Свою маленькую можно сдать, и снять побольше.
На съеме больше обязательств, как по мне.
Для меня между мной и моим домом арендодатель лишнее звено.
Советничаю тут• 2 часа назад
Лучше свою. Мне кажется, что как ни крути, лучше свою. Из арендованной в любой момент могут попросить.
Чарівне зіллячко• 2 часа назад
З орендованою квартирою ви нічого не маєте, тільки мінус по грошах у вигляді орендної плати. І ’світлу перспективу’, що вас звідти попросять в будь який момент. Так що ’оренда’ і ’маєте’ - антоніми. А от своя квартира, таки те, що ви реально ’маєте’, особисте майно.
Паратруперсупер• 2 часа назад
Я зараз орендую.велику, вчора господар сказав, що до вересня. Треба шукати знову в районі , де орендую. В цьому мінус орендованого житла.
Власна маленька в іншому місті зачинена
...аяприкольная• 2 часа назад
странный вопрос, свою всегда можно сдавать и снимать ту, которая вам подходит
тогдалия• 2 часа назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ага, особисте майно, за яке треба ще податок платити, якщо більше 60 кв.м. А якщо щось станеться і людина не зможе якийсь час платити ні податок, ні комуналку, можуть нарахувати велетенську пеню і людина те майно може втратити. А ще є ризик шахедів і балістики в наш час, теж не завжди знаєш чи будеш завтра мати те майно, чи ні.
Реально люди, ви живете минулим.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
у нас своя, но коммунальные зимой были по цене аренды 1-ком квартиры, ну и не платить их тоже не вариант.
Поэтому ’свое’ тоже требует возможности его содержать.
Грабля• 2 часа назад
Ответ длятогдалия
Расчёт есть?
Чарівне зіллячко• 2 часа назад
Ответ длятогдалия
Реально люди, ви живете минулим.
А ще є ризик втрати роботи, хвороби або вихід на пенсію. Чи ви думаєте, що орендодавця цікавлять ваші проблеми? Це ви так живете майбутнім?
И.О. людини• 2 часа назад
Зависит от вашего состава семьи
Можно иметь маленькую квартиру и большую семью - тогда свою квартиру сдавать, а снимать нужного размера
Чарівне зіллячко• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
А в орендованій квартирі комунальних нема? І у орендодавця нема необхідності утримувати і обслуговувати квартиру, яку ви орендуєте? Ви все це платите і в оренді теж.
Паратруперсупер• 2 часа назад
Ответ длятогдалия
Реально люди, ви живете минулим.
Яка пеня в Україні?
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
є, але інші.
Ми за комунальні за лютий заплатили 16 тис, за 16 тис можна зняти 1-кім вже з комунальними.
Тобто все рівно ви витрачаєте 12-16 тис щомісяця, хоч на свою, хоч на оренду. Просто якість квартири і її площа різні.