Грибной_Дождик• вчера в 20:12
Аднексит, воспаление яичников. Антибиотик Мератин
Была на узи у гинеколога, диагноз воспаление яичников.
Назначил антибиотик Мератин (10 дней, 1 табл 2 раза на день) и другие препараты (для печени, нормализации микрофлоры кишечника, фуцис, свечи)
Кто лечил воспаление яичников Мератином, поделитесь отзывом. Помог ли? Как самочувствие?
Грибной_Дождик
• вчера в 20:22
Ответ дляСуцільна зрада
Лікувала всі рази юнідоксом або ципрофлоксацином
Як переносили ці препарати? Не було побочок?
Окрім антибіотику вам надначали інші препарати паралельно? Свічки і таке інше
Суцільна зрада• вчера в 20:29
Ответ дляГрибной_Дождик
Юнідокс добре переносила, він очищений. Була молочниця пила флуконазол. Місцево ставила продексін, ректально мелоксікам. Ну і хеелем дожала запалення
Грибной_Дождик
• вчера в 21:19
Ответ дляСуцільна зрада
А молочниця зʼявилась на фоні вживання антибіотику чи вже до курсу лікування була?
Суцільна зрада• вчера в 21:44
Ответ дляГрибной_Дождик
На фоні