Іноді Да• сегодня в 10:34
Що я роблю не так? Схуднення
Треба скинути 6 кг і зараз активно намагаюсь це зробити. Але за 2 тижні вага взагалі не змінилася. Прибрала повністю солодке та все мучне. Їм мʼясо курятина або індик, овочі всі, яйця, гречка, рис, фрукти та ягоди ( полуниця, голубика, банани іноді, апельсини) творог і іноді картопля. Сіль майже не використовую ( не люблю солене) По калоріям 1500 Тренування 4-5 разів на тиждень. (2 рази силові та 2-3 кардіо)
Що я роблю не так?
Іноді Да
• сегодня в 11:30
Ответ дляБідося
Позабавьтесь🤭 пусть хоть что-то вас порадует🤗
Мене не радує деградація суспільства
Більш менш• сегодня в 11:37
Ответ дляІноді Да
Впевнена
Зріст 160 і вага 61
Я 160, на 1500 не худею тоже, хз почему
Фиона Шрековна• сегодня в 11:39
Варіанти:
1. Невірний режим харчування. Мені, наприклад, ендокринолог заборонила перекуси, радила харчування строго тричі на добу.
2. Пізно лягаєте спати. Треба до 23:00, в ідеалі до 22:00.
3. Мало п´єте чистої води.
Ламборджини• сегодня в 11:41
Я 160, худела на 1000-1200. Еще может быть инсулинорезистентность, она влияет на щитовидку тоже, сложно сбросить вес.
Стервочка• сегодня в 11:44
Можливо такі варіанти:
1. Забагато фруктів
2. Кава з молоком
3. Олія і жири для приготування їжі
4. Картопля
5. Застій води у організмі (мені допомагає басейн)
6. Перекуси
7. Поганий сон
8. Гормони
1. Забагато фруктів
2. Кава з молоком
3. Олія і жири для приготування їжі
4. Картопля
6. Перекуси
7. Поганий сон
8. Гормони
Кондуктор автобуса• сегодня в 11:44
Ответ дляТворог для розжига
Так мало?
я не за мышцами туда шла, а по другим показаниям
Стервочка• сегодня в 11:46
п.с. 1500 ккал це не так і вже і мало. У мене вага 72 кг+ тренування, я роблю собі 1350-1450 ккал для дефіціту, щоб схуднути на 3 кг в місяць
Бідося• сегодня в 11:49
Ответ дляІноді Да
Мене не радує деградація суспільства
Та зачем вам худеть в таком обществе, оставайтесь жирной
Зайканалужайке• сегодня в 11:49
В доньки пішов процес, коли вона стала спати нормально. Вірніше не так. Спати вона так і не в змозі лягати в один і той час, але вона почала приймати мелатонін за призначенням лікаря. Якщо алня лягає спати після 12 ночі, то обов´язково приймає мелатонін, навіть якщо втомилась і хоче спати. Пігулку прийняти треба. До 12 ночі не обов´язково, якщо спати хочеться.
Залатавая• сегодня в 11:53
Ответ дляОколовита
Я худну тільки коли я голодна. Якщо я закидують овочами чи фруктами до ситості, я не худну. Зато батончик твікса на сніданок і весь день по мінімуму і я тану.
о, и у меня так! почему-то на объем больше организм реагирует, чем на калорийность. Я понимаю, что в салат, политый маслом имеет столько же калл, сколько и твикс. Но твикс с кофе и мой вес уходит, а миска салата - полнею и чувствую себя тяжко. Мы, конечно, не говорим, о питании шоколадками весь день.
Грамотний хвіст• сегодня в 11:52
Ответ дляОколовита
Я худну, коли перестаю їсти після 18. Може, це якось пов´язано з інсуліном. Мені треба, щоб від вечері до сніданку мінімум 14 год було, а краще 16.
Це вже роками перевірений факт.
Взагалі найкраща схема 3/5/14/1.
Де 3 прийоми, 5 год між прийомами без перекусів, 14 год від вечері до сніданку і година активності щодня. Це чередувать тренування, плавання, довгі прогулянки, біг.
Це вже роками перевірений факт.
Взагалі найкраща схема 3/5/14/1.
Грамотний хвіст• сегодня в 11:54
Ответ дляАнонім Завгосп
Дивіться не на вагу, а на обєми
Доречі так, я 3 міс худну і тренуюсь щодня. -7 на вагах, але по об´ємам я інша людина. Ну і загалом підтягнуте тіло навіть з зайвою.вагою виглядає вже по іншому
ПешитеБесАшипок• сегодня в 11:56
Ответ дляІноді Да
В мене тренування 4-5 разів на тиждень. З них 2 силові. Я орієнтуюсь на всі програми які є професійні. 1200 це якщо повністю сидячий образ життя. В моєму випадку це буде тільки + на вагах, бо стрес для організму і буде запасатись
Я б порадила замінити ваш додаток на розрахунок через ШІ.
Смарт ваги. зважуєтесь. Загружаєте базовий метаболізм. Пишете список захворювань, що можуть впливати на вагу, гінекологія, ендокринологія, жкт. Потім розрахунок ваших показників із смарт годинника. Додатково пишете в ші яка активність була конкретно. Ші, не тільки рахує калораж, БЖУ, а і редагує ваше меню.
Я пів року намагалась худнути на дієтах без вуглеводів, без результатів. Потім оцей підрахунок з ШІ. Ші знайшов помилки в моєму харчуванні. І причина була не в калоріях, а в непереносимості деяких продуктів, після яких мені ставало погано. І навпаки, ті продукти що я вважала що мені від них погано, ШІ доказав доцільність введення їх в харчування. В результаті мені не можна лосось і авокадо, але я дуже гарно худну на картоплі і чай з цукром. Я можу худнути з тортиком тропікана, але набираю вагу від творогу 5%.
Грамотний хвіст• сегодня в 11:57
Ответ дляКондуктор автобуса
у меня такое же было. оказалось - инсулинорезистентность
Як боретесь?
З цією інсулінорезистентністю така фігня. Замкнений круг. Треба схуднуть, щоб понизить інсулін, не можеш схуднуть, бо інсулін підвищений.
Я вище писала, що єдиний вихід знайшла великий проміжок між вечерею і сніданком. Тобто інтервальне голодування. 16/ 8 ідеально. Але мені важко. В мене 14/10
ПешитеБесАшипок• сегодня в 12:00
Ответ дляІноді Да
Чому забагато? Силові тільки 2 рази на тиждень. Все інше це ж кардіо.
Силові це стрес для організму. Силові часто приводять до набряків, що потім сходять разом з зайвими кілограмами. Силові без вашой норми білка можуть привести до набору ваги.
ПешитеБесАшипок• сегодня в 12:05
Ответ дляПэрисхилтонша
А звідки я знаю?)
Я набрала на перименопаузі 5 кг БЕЗ зміни раціону.
Може скажете, звідки вони взялися?)
До речі, солодке, хліб і макарони не їм.
Може скажете, звідки вони взялися?)
Можливо гормональні набряки, так теж буває.
Залізний занавіс• сегодня в 12:13
Ответ дляІноді Да
Ні, так не є. В мене руки не з жопи і ваги нормальної якості. Як і додаток fatsecret
Всі так говорять
а як воно в реальності, хто зна...
ПешитеБесАшипок• сегодня в 12:15
Ответ дляГрамотний хвіст
Як боретесь?
Спочатку до лікаря щоб визначити інсулін від харчування чи від нервів. В мене був ХОМА на верхньому рівні норми. Купила глюкометр стала вести щоденник. В результаті реакція на вуглеводи практично відсутня. А після вибухів цукор зашкалював. Заспокійливі підібрані неврологом за 2 місяці знизили ранковий цукор до абсолютної норми.
Ацетилсалициловая кислота• сегодня в 12:17
Ответ дляІноді Да
Та теж без змін
Нужно убрать гречку, рис, картошку....только белки и овощи. Ну и порции с кулак + интервальное голодание.
Калинові вуста• сегодня в 12:20
Ответ дляБрюлик в стразах
Так скажіть ви в чому її помилки
Нет дефицита ккал. Фрукты, рис, овощи надо пересмотреть. Мясо поливать лимонным соком, чтоб легче усваивался белок.
Фрукты можно кислые до обеда, ягоды так же. Ежедневные тренировки это высокий кортизол, оставить 3-4 остальное заменить на 10 тыс шагов. Ну как то так пробовать.. но скорее всего банально нет дефицита калорий, потому что худеют не от спорта.
Аноним ФЕЯ• сегодня в 12:24
Ответ дляІноді Да
Я не відкидаю коментарі. Якщо факт 1500, то це просто факт і все.
Я тренуюсь 4-5 разів і забагато чи це ні я не знаю. Я в вас спитала скільки треба. Відповіді немає
Я не знаю так це чи ні, але моя тренерка говорила, що мʼязам потрібен відпочинок, тому тренування не частіше ніж через день, а краще 3 рази на тиждень. Нічого не скажу так чи ні, бо я сама певний час загонялася, не щоб схуднути, а щоб тіло гарне було.
Брюлик в стразах• сегодня в 12:28
Ответ дляПэрисхилтонша
А звідки я знаю?)
Може скажете, звідки вони взялися?)
Так звідки ви знаєте, що інші помиляються?😂
Fancy Love• сегодня в 12:29
Дуже багато факторів треба враховувати. Без знання вашого анамнезу будь-яка відповідь буде пальцем в небо. Незбалансоване харчування (навіть, якщо є дефіцит), можливо, засильний дефіцит, забагато тренувать або тренування з недостатнім навантаженням, стан здоров´я (робота ШКТ, щитовидка, стероїдні гормони - кортизол, статеві, інсулінорезистентність, дефіцити), затримка води, малий відрізок часу для активного схуднення - купа всього і це ще навіть не всі нюанси.
Тільки в індивідуальному режимі можна дійстно проаналізувати все і виявити причину. Поки що я би дала першу пораду - просто продовжувати, бо так доволі часто буває, що організму потрібен час на розкачку.
Зоряний Шлях• сегодня в 12:38
Ответ дляІноді Да
ні, я рахую правильно. Тут навііть питання в цьому не стоїть.
А меряете объемы как? Грудь-талия-бедра и все? Попробуйте добавить обьем бедра одной ноги в максимально широкой части, обьем плеча (там, где бицепс), обьем живота ниже талии см на 6-8. Там тоже без изменений? Я когда меряла, все очень неравномерно худело. Даже шея худела не пропорционально телу 😁
Зоряний Шлях• сегодня в 12:40
Ответ дляІноді Да
Как давно тренируетесь? Как давно питание считаете?
Залізний кіготь• сегодня в 13:57
Ответ дляІноді Да
Впевнена
Зріст 160 і вага 61
Важко вам буде схуднути на 1500 ккал. У вас нормальна вага в загальному розумінні. Щоб схуднути на 3 кг вам треба знизити добову норму до 1200, тобто до базового обміну, який у вас становить приблизно 1250-1300
Да_Я_Така_• сегодня в 14:15
Ответ дляІноді Да
так а що ви хотіли за два тижні? Ви на приколі чи що? За два тижні тренувань м´язи налилися глікогеном і водою, ті 100-200 грам жиру чи скільки там ви втратили, в перший час також компенсувалися водою, скажіть спасибі що ваги плюс не показали. Станете на ваги через два-три місяці то побачите результат.
бЭйбА• сегодня в 14:19
Ответ дляІноді Да
Не думайте, що всі люди рукожопи тупі. Я рахую правильно. 1500 це факт, а не фраза, яка потребую сумніву
Для тренувань 4-5 раз на тиждень 1500 це дуже великий дефіцит. На ваші параметри хоча б 1800 треба. Якщо ви в зал пашли лише два тижні тому, то у вас не буде мінус, так як стресом для м´язів, вони зараз набряклий від мікротвавм і затримали воду, пройде тільки через кілька тижнів. В перший місяць від силових тренувань може бути навіть плюс, він піде коли м´язи адаптуються.
Да_Я_Така_• сегодня в 14:20
Я просто в шоці скільки тут необізнаних людей, на трьох сторінках автору понаписували херні. Як за два тижні тренувань по 4-5 разів на тиждень, у людини з лишніми всього 6 кг може бути мінус на вагах? Це просто капєц....