ГендиреХтор• 07 мая в 04:33

Ви хвилюєтеся, якщо не можете додзвонитися родичам в Україну?

Бувало у вас таке, що майже цілий день не могли додзвонитися чоловіку або батькам в Україну? Ви хвилюєтеся в такі моменти? А врешті решт все закінчилося добре.
Невидимка• 07 мая в 04:34
В Україні четверта година ночі. Всі сплять

ПешитеБесАшипок• 07 мая в 04:42
Тобто «не можете»? Коли є від когось дзвінок, інший одразу передзвонює, як тільки бачить. Можливо, хтось з вас не хоче розмовляти.
автор ГендиреХтор • 07 мая в 04:48
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну наприклад ви розмовляєте з кимось із родичів раз у день зранку до 11:00, бо обом так зручно, а тут так склалося , що за цілий день ви не змогли поговорити, тоді почали дзвонити і вам ніхто не відповідає, а тоді нарешті додзвонилися і вам відповіли, але це сталося дуже пізно ввечері. Ви в такі моменти переживаєте ?
автор ГендиреХтор • 07 мая в 04:49
Ответ дляНевидимка
Я знаю, але ж я не вказую інформацію, у котрій годині такі ситуації бувають.
ПешитеБесАшипок• 07 мая в 04:55
Ответ дляГендиреХтор
Я ні, тому що не зловживаю зв’язком.
Яка необхідність розмовляти щодня за розкладом? Якась об‘язаловка? І не завжди це зручно.
автор ГендиреХтор • 07 мая в 05:03
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я ні, тому що не зловживаю зв’язком.
А деяким зручно, мають хороші відносини , приємно чути один одного, тому і спілкуються кожного дня. А за розкладом, тому що так зручно, бо в людей є робота та інші плани, плюс різні часові зони.
ПешитеБесАшипок• 07 мая в 05:10
Ответ дляГендиреХтор
Це все ви відповідаєте за себе, за вашого респондента, іншу людину, ви не можете так категорично вирішувати. Особливо щодо «приємності». Занизьте очікування, і зникне привід для неспокою.

Кров з молоком• 07 мая в 05:15
Лав лав лав, оставь родственников в покое, они спят, в Украине другая таймзона
побольшомусекретику• 07 мая в 05:58
Было, поэтому таки додавили их уехать в Германию
Мэри Попкинс• 07 мая в 06:03
Когда вижу что прилет на работу, а брату не могу дозвониться, то нервничаю