Одні думки• сегодня в 17:12
Оцифрування трудової
В електронній трудовій не збігаються деякі дати з паперовою. Чи можна в запитах ( чи зверненнях) зробити і відправити всі фото ( свідоцтва про народження, шлюб, всі сторінки трудової)?
Їх просто відправити?
Неновая почта• сегодня в 17:17
Ви можете відсканувати всі необхідні документи і загрузити і кабінет, але уважно там не можна перевищувати певний загальний об´єм
Шмоточницаца• сегодня в 17:18
Я так зробила в електронному кабінеті: написала як звернення, долучила скановані копії - обрала ким має розглядатися - центральний апарат. Мені написали якусь *уйню через місяць - що так нічого вони не робитимуть. Треба обирати тер орган, і сканувати усе, що є - дипломи і т. д. через розділ: сканування трудової.
Короче, отфутболили
Одні думки
• сегодня в 17:32
Ответ дляMs. При теле
Скануйте і скидайте
А « тип звернення» ? Який?
Неновая почта• сегодня в 17:33
Ответ дляШмоточницаца
Короче, отфутболили
Я ось сюди завантажувала
Одні думки
• сегодня в 17:33
Ответ дляНеновая почта
Це в зверненнях? Який тип звернення? І текст : прошу долучити документи? І куди очікую відповідь: на електронну пошту?
Одні думки
• сегодня в 17:34
Ответ дляНеновая почта
Я ось сюди завантажувала
А який це розділ?
Неновая почта• сегодня в 17:35
Ответ дляШмоточницаца
Короче, отфутболили
Не той скрін скинула. Ось тут
очки_ннадо• 1 час назад
А я не можу відправити свідоцтво про народження дитини (бо не зарахували це), бо пише, що поки попереднє звернення не обробиться, ви не можете надіслати інше. А попереднє - це робота відправила мою трудову в перших числах лютого, і воно досі висить в обробці(( Що робити не знаю...
очки_ннадо• 1 час назад
Ответ дляГопница-Советчица
Я не в темі. Це всім треба робити?
Якщо у вас початок всього з 2004 року - то в принципі не обов´язково, можете просто перевірити у себе в кабінеті. А якщо є події до 2004 - то обов´язково, бо тих даних скоріше за все у пфу немає.