Млинець Мій• вчера в 21:54

Узд і стать дитини

Чи вірно Вам на УЗД визначили стать дитини? Збігались результати 2, 3 скринінгу? Чи потім при народженні був сюрприз?)
Кусюче сонечко• вчера в 22:16
В мене співпало, дві дівчинки. В тьоті - це 2003 рік- на 4 УЗД казали хлопчик (тьотя має хворі нирки, тому УЗД було частіше), а родилася дівчинка))), тьотя навіть коли відійшла від наркозу, казала що їй дитину підмінили, бо має в неї син, але донька 100 % схожа на тата що зовні, що характером)

Кусюче сонечко• вчера в 22:17
Ответ дляПерша леді колгоспу
На жодному УЗД не побачили? Таке буває?
Звісно не буває...або УЗД не робили, або брехня
Попразендовна• вчера в 22:26
В 15 и 18 недель оба ребенка девочки - так и оказалось
Пишу з калідору• вчера в 22:30
С первым ребёнком совпало, вторая не дала посмотреть кто же она, всё время сидела спиной на узи, был сюрприз.
Альдебаран• вчера в 22:43
Першу дитину не могли довго побачити, вже десь в кінці. Другу перед пологами правильно сказали стать до цього помилялись
12 галюцинаций• вчера в 22:53
1 вагітність - правильно сказали на 8 місяці, до того було не видно
2 вагітність - просили не говорити стать на узд, хотілося інтриги :) але інтуїція мене не підвела.
Svitlo_• вчера в 23:05
Ответ дляКнягиня пітьми
Тогда могут быть сюрпризы
Подруга працює в роддомі. Каже навпаки, якщо кажуть дівчинка - то 95% що співпрацею, а якщо хлопчик - то 80%

Смайликівна• вчера в 23:07
Да, но правда мне сказали первый раз на 21 неделе, уже все было хорошо видно. На 32 неделе подтвердили.
Все были уверены, что будет мальчик, а я чувствовала девочку. Так и получилось
Княгиня пітьми• вчера в 23:08
Ответ дляSvitlo_
Девочки с большим клитором и мальчики с маленьким членом последнее время рождаются?
Мій не такий• вчера в 23:26
Ответ дляМлинець Мій
Чи я маю незнайомій мені людині щось доказувати?) питаю , бо мені цікаво) я буду любити свою дитинку незалежно від того, дівчинка чи хлопчик, здоровʼя її саме головне. А що поганого в тому , що я цікавлюсь) що не спитай тут , відразу налітають)
Тим, кому дійсно все рівно не клепають такі теми