Незламна Україна• 26 мая в 14:11
До якого спеціаліста підліток зовнішність
Донька 14 років. Гарна зовнішність, фігура ідеальна. Але вона вважає себе страшною, і фігуру теж. Я не перебільшує, це схоже на відхилення якесь. У неї через це нервові зриви і в мене теж, бо постійно плаче через свою зовнішність. Що з нею. Я завжди кажу що вона гарна. До психіатра чи психолога з цим. Бо я вже не можу
3
2
За ким я буду?• 26 мая в 14:12
К косметологу. Мама видит замыленными глазами, и каждый у мамы красив
16
3
1
Ванна Тазиковна• 26 мая в 14:14
Запишите ее в спортзал, может начнет думать, что она великая спортсменка и самооценка поднимется. А вообще это от окружающих идёт, в школе не дразнят случайно?
6
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:14
Ответ дляТа не реву я
Идеальна фигура в 14? Да она еще не сформировалась толком
Ну а як сказати, струнка, 170 см. Я не знаю. Вона така невпевнена. Одяг тільки стриманий. Джинси і слім футболка. Ніяких майок, суконь, вона соромиться одягати щось яскраве. Боїться всіх. Всього.
3
В рот не ложи• 26 мая в 14:15
Возможно сводите её в салон к стилисту, пусть она сама решит может хочет поменять прическу, узнайте что она хочет и чем можно помочь в решении ситуации. И тут папа должен делать комплименты. Моя тоже, то волосы не те, то грудь маленькая, то талия больше стала. Как папа ей комплименты делает, так расцветает.
1
1
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:15
Ответ дляВ рот не ложи
Возможно сводите её в салон к стилисту, пусть она сама решит может хочет поменять прическу, узнайте что она хочет и чем можно помочь в решении ситуации. И тут папа должен делать комплименты. Моя тоже, то волосы не те, то грудь маленькая, то талия больше стала. Как папа ей комплименты делает, так расцветает.
Так, волосся. Нє не те каже, страшне. В салони ходить! Одягається можно і стримано
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:15
Ответ дляВанна Тазиковна
Запишите ее в спортзал, может начнет думать, что она великая спортсменка и самооценка поднимется. А вообще это от окружающих идёт, в школе не дразнят случайно?
Так вона соромиться ходити в спорт зал, щось одягати типу лосин, займатися
3
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:16
Ответ дляЗа ким я буду?
К косметологу. Мама видит замыленными глазами, и каждый у мамы красив
Вона реально гарна. Косметолог не треба
4
1
Попихтю та й годі• 26 мая в 14:16
Ответ дляТа не реву я
Идеальна фигура в 14? Да она еще не сформировалась толком
Видео видели сейчас 14- летних так с такими фигурами, бомбезными. Еще и подчеркивают это все, понятное дело девочка видит что далека от идеала. К психологу сводила бы . Ну и там такое тоже важно как кожа выглядит и все такое. Но вы явно не оцениваете трезво ребенка
6
3
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:16
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Якщо це не призводить до безсоння і депресії, то психолог
Безсоння є
1
Бабуся мороз• 26 мая в 14:16
Я так всю жизнь себя воспринимала благодаря воспитанию родителей. Особенно отца...
Автор, колитесь уже, кто из вас больше ее оскорблял и наказывал в детстве - Вы или муж? Уверена, именно с этого момента и начнет разговаривать психолог
Автор, колитесь уже, кто из вас больше ее оскорблял и наказывал в детстве - Вы или муж? Уверена, именно с этого момента и начнет разговаривать психолог
2
Ванна Тазиковна• 26 мая в 14:16
Ответ дляНезламна Україна
Так вона соромиться ходити в спорт зал, щось одягати типу лосин, займатися
Может индивидуальный тренер поможет, ну и в шортах, не в лосинах, с вами?
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:17
Ответ дляПопихтю та й годі
Видео видели сейчас 14- летних так с такими фигурами, бомбезными. Еще и подчеркивают это все, понятное дело девочка видит что далека от идеала. К психологу сводила бы . Ну и там такое тоже важно как кожа выглядит и все такое. Но вы явно не оцениваете трезво ребенка
Шкіра ттт нормальна. Я ж кажу, все добре, але вона не задоволена до здвигу вже
Крошечка-хаврошечка• 26 мая в 14:17
Ответ дляНезламна Україна
Безсоння є
До психіатра, але треба її згода.
1
1
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:17
Ответ дляБабуся мороз
Я так всю жизнь себя воспринимала благодаря воспитанию родителей. Особенно отца...
Автор, колитесь уже, кто из вас больше ее оскорблял и наказывал в детстве - Вы или муж? Уверена, именно с этого момента и начнет разговаривать психолог
Автор, колитесь уже, кто из вас больше ее оскорблял и наказывал в детстве - Вы или муж? Уверена, именно с этого момента и начнет разговаривать психолог
Навпаки, до неї завжди ідеальне ставлення
Попихтю та й годі• 26 мая в 14:17
Ответ дляНезламна Україна
Шкіра ттт нормальна. Я ж кажу, все добре, але вона не задоволена до здвигу вже
Психолог, а потом от этого отталкиваться
2
1
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:17
Ответ дляВанна Тазиковна
Может индивидуальный тренер поможет, ну и в шортах, не в лосинах, с вами?
Можливо й так.
Карма хамелеона• 26 мая в 14:17
Ответ дляНезламна Україна
Шкіра ттт нормальна. Я ж кажу, все добре, але вона не задоволена до здвигу вже
у школі друзі є? кохання?
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:18
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
До психіатра, але треба її згода.
Дякую.
Душа компанії• 26 мая в 14:18
Ответ дляНезламна Україна
Шкіра ттт нормальна. Я ж кажу, все добре, але вона не задоволена до здвигу вже
Ну і залиште її незадоволення. Не чіпайте ці теми.
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:18
Ответ дляКарма хамелеона
у школі друзі є? кохання?
Кохання нема. Друзі є
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:18
Ответ дляДуша компанії
Ну і залиште її незадоволення. Не чіпайте ці теми.
Вона зациклена. Постійно фотографується. Відео знімає і аналізує
5
2
Коленная ложечка• 26 мая в 14:19
Ви зразу народились 20тирічною жінкою і не псіхували на рівному місці?
1
1
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:19
Я хочу щоб вона була впевнена. Є дівчата так собі і впевнені що вони супер. Відкриті. А моя всього боїться. Ненавидить себе
автор
Незламна Україна
• 26 мая в 14:20
Ответ дляКоленная ложечка
Ви зразу народились 20тирічною жінкою і не псіхували на рівному місці?
Та всі її однолітки вважають себе принцесами
Душа компанії• 26 мая в 14:20
Ответ дляНезламна Україна
Вона зациклена. Постійно фотографується. Відео знімає і аналізує
Хай робить. Таке в неї хобі, виходить.
Як до психолога затягнете - ще й на вас агресувати буде. Тому відступіть і не чіпайте.
Як до психолога затягнете - ще й на вас агресувати буде. Тому відступіть і не чіпайте.
1
Душа компанії• 26 мая в 14:21
Ответ дляНезламна Україна
Я хочу щоб вона була впевнена. Є дівчата так собі і впевнені що вони супер. Відкриті. А моя всього боїться. Ненавидить себе
Впевненість ззовні не нав‘язується. І від вашого бажання не залежить.
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу