Кручу хвости• сегодня в 00:17
Ті хто купує одяг сінсей
В яких магазинах і яких торгових марок ви купували одяг до появи цього магазину в Україні?
ИМХОля• сегодня в 00:18
Купую зара, манго, массімо, косс, сінсей.
Не сінсеєм єдиним, як кажуть.
А шо не так?
Не сінсеєм єдиним, як кажуть.
А шо не так?
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:23
Я раніше думала там тільки гімно в тому сінсеї.
А це купила шорти джинсові, випадково.
Дешеві за 600 грн. І це самі класні шорти в моєму житті. Я їх не знімаю. Так вони сіли, як влиті.
В мене лежать шорти по 3000 грн і я їх тепр не хочу носить.
Треба ще пориться в трму сінсеї
А це купила шорти джинсові, випадково.
Треба ще пориться в трму сінсеї
ИМХОля• сегодня в 00:26
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А це купила шорти джинсові, випадково.
Треба ще пориться в трму сінсеї
А це купила шорти джинсові, випадково.
Треба ще пориться в трму сінсеї
Бермуди чи короткі? В мене обоє, дуже класні.
Группа крови• сегодня в 00:26
На рынке покупала. Я и сейчас предпочитаю рынок или небольшие магазинчики.
Избегаю Зара. Особенно в дни распродаж. Потом через одну вижу в знаковых вещах.
А для меня очень болезненно оказаться с кем-то в схожих/ одинаковых вещах
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:29
Ответ дляИМХОля
Не знаю як називаються. До колін голубі.
В мене ще розмір Л , фігура яблуко. і фіг підбереш джинсові. І о чудо.
На мене тоже пошили. За років 10 вперше знайшла. А як я хотіла саме джинсові
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:30
Ответ дляГруппа крови
На ринку і в магазинчиках ноунейм цвни луплять, просто космос
Фуліганка• сегодня в 00:34
Я купляю паралельно sin say, Ralph Lauren, Levi´s, Hilfiger.
Але мін сей лише футболки, шорти, піжами купляю.
І дрібниці для дому.
Смайлик• сегодня в 00:36
Так же, как и сейчас - во всех бюджетных магазинах, которые есть в наших ТЦ (зара, манго, ресервед, вайкики, ньюйоркер, вовк и т.п.), на Дарынке и онлай на next
Тишком_нишком• сегодня в 00:37
Лагерфельд, Маж, Сандро, Корс, Ральф - кучу бабла сливала, ну как все, раньше.
А теперь все в Синсее - и смысл мне платить больше. Нормально и так.
ДинамоКит• 2 часа назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А це купила шорти джинсові, випадково.
Треба ще пориться в трму сінсеї
А це купила шорти джинсові, випадково.
Треба ще пориться в трму сінсеї
В мене ще веселіше, купила з бонусами за 200 грн білі шорти з цупкого прекрасного коттону, тримають форму, не прозорі, якість чудова, другий сезон не помінялися абсолютно, при дуже частому пранні
Обожнюю їх
Малая Налегке• 53 минуты назад
Ответ дляИМХОля
Бермуды. Я их тоже взяла, хотя меряла зары, манго и тд, но ничего не понравилось