Електрохарчування• 01 июня в 11:47
Ортодонт. Неправильне ковтання у дитини і слабкий язик
Маємо таку проблему інфантильний тип ковтання.
Дитині 10.
Рік лікувались в ортодонта пластинами, гарно розширились щалепи, зубки вирівнянись. Про неправильне ковтання знали ще літом минулим, ортодонт поралила 3 міс носити аппрат фрогі маус, на губи вдягається така пластикова штучка і по 15 хв в день носити. Ми все робили так. Ортодонт казала все супер і виправилась ця проблема. 1 березня зняли апарати. На 1 червня зуби верхні скривились як назад.
Прийшли знов на консультацію. Каже звущилась на 20% назад щалепа, тому і покривились зуби. це причина в язиці і ковтанні, ще може мати фактор якийсь нервовий стан дитини.
Ми на консультації ходили кожні 2 міс. Я щоразу перепитувала чи правильне ковтання. Да, все супер.
І от вона як наче вперше нас бачить і у вас неправильне ковтання що ж ви хочете. Зараз вернемось до пластин, знов все виправиться, але знімемо і через ковтання все вернеться назад. Ретейнери до 12 років не ставлять, щоб втримать зуби.
Порадила ходити до спеціаліста, типу логопед, щоб закріплять язик.
Відверто, в мене нема можливості по 500 грн кожне заняття платити протягом літа по 4 рази в тиждень.
Я собі придумала попробувать самій з ним займатись по ютубу, роликів повно.
Чи пробував хтось сам? Чи я тільки час втрачу?
Може, в когось була така проблема і дасте мені поради.
Дякую заздалегідь
Дитині 10.
Рік лікувались в ортодонта пластинами, гарно розширились щалепи, зубки вирівнянись. Про неправильне ковтання знали ще літом минулим, ортодонт поралила 3 міс носити аппрат фрогі маус, на губи вдягається така пластикова штучка і по 15 хв в день носити. Ми все робили так. Ортодонт казала все супер і виправилась ця проблема. 1 березня зняли апарати. На 1 червня зуби верхні скривились як назад.
Прийшли знов на консультацію. Каже звущилась на 20% назад щалепа, тому і покривились зуби. це причина в язиці і ковтанні, ще може мати фактор якийсь нервовий стан дитини.
Ми на консультації ходили кожні 2 міс. Я щоразу перепитувала чи правильне ковтання. Да, все супер.
І от вона як наче вперше нас бачить і у вас неправильне ковтання що ж ви хочете. Зараз вернемось до пластин, знов все виправиться, але знімемо і через ковтання все вернеться назад. Ретейнери до 12 років не ставлять, щоб втримать зуби.
Порадила ходити до спеціаліста, типу логопед, щоб закріплять язик.
Відверто, в мене нема можливості по 500 грн кожне заняття платити протягом літа по 4 рази в тиждень.
Я собі придумала попробувать самій з ним займатись по ютубу, роликів повно.
Чи пробував хтось сам? Чи я тільки час втрачу?
Може, в когось була така проблема і дасте мені поради.
Дякую заздалегідь
Ждун с Нибиру• 01 июня в 11:53
Сочувствую, может сходите в поликлинику, может есть и бесплатные ( бесплатных нет ) но за минимальную плату у нас другая была проблема ходили в ЛФК
Щаслива Я• 01 июня в 11:56
З цим справді працює міофункціональний терапевт - він же логопед. Але чому 4 рази на тиждень? Двох достатньо + домашні завдання. Варіант 2 - приходите на консультацію, де логопед обстежує стан артикуляційного апарату, просите, щоб вам написали програму домашніх занять. Попередньо ходите пару тижнів, щоб дитині поставили правильну техніку їх виконання.
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
автор
Електрохарчування
• 01 июня в 11:59
Ответ дляЩаслива Я
З цим справді працює міофункціональний терапевт - він же логопед. Але чому 4 рази на тиждень? Двох достатньо + домашні завдання. Варіант 2 - приходите на консультацію, де логопед обстежує стан артикуляційного апарату, просите, щоб вам написали програму домашніх занять. Попередньо ходите пару тижнів, щоб дитині поставили правильну техніку їх виконання.
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
Ну, так мені сказала ортодонт, що 3, а краще 4 рази в тиждень.
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
хутряна володарка• 01 июня в 12:04
Я букву Р ставила ребёнку по роликам в YouTube а это мне кажется ещё сложнее главное заниматься каждый день.
Щаслива Я• 01 июня в 12:04
Ответ дляБлондинка у Законі
А як визначають що не правельне ковтання?
Є тест на ковтання, його можуть провести або логопед, або ортодонт
1
Щаслива Я• 01 июня в 12:16
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну, так мені сказала ортодонт, що 3, а краще 4 рази в тиждень.
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
У моєї дитини такі самі проблеми, ми ходимо двічі на тиждень. У мого сина вони впливають на звуковимову, але у 10 років вони наврядчи відіграють таку критичну роль, що потрібне аж таке інтенсивне втручання.
Інклюзивно-ресурсні центри є в кожному районі, вони надають індивідуальні логопедичні послуги дітям, які не отримують їх в інших місцях, наприклад, в закладі освіти.
Логопедичні послуги призначаються за результатами комплексної оцінки розвитку дитини, на яку вам потрібно принести заключення від ортодонта про інфантильний тип ковтання, гіпотонус язика та потребу пройти курс міофункціонального тренування з частотою 4 рази на тиждень. Оцінку потрібно буде почекати, можливо, навіть 1,5 місяці (але, може, вже менше, бо це був ажіотаж весною, коли діти записувались до шкіл). Далі треба буде встати в чергу і теж почекати (але може, що влітку дітей буде мало і черга буде короткою).
Головне, пам´ятати, що у вас це право є і воно гарантоване державою. (Саме влітку, бо восени вашу дитину можуть відправити на групові логопедичні заняття в школі, а це не те, що йому потрібне).
Як варіант, я б все-таки звернулась до платного логопеда, хоча б на пару тижнів, щоб не було простою в період чекання.
Вони приймають онлайн теж.
Інклюзивно-ресурсні центри є в кожному районі, вони надають індивідуальні логопедичні послуги дітям, які не отримують їх в інших місцях, наприклад, в закладі освіти.
Логопедичні послуги призначаються за результатами комплексної оцінки розвитку дитини, на яку вам потрібно принести заключення від ортодонта про інфантильний тип ковтання, гіпотонус язика та потребу пройти курс міофункціонального тренування з частотою 4 рази на тиждень. Оцінку потрібно буде почекати, можливо, навіть 1,5 місяці (але, може, вже менше, бо це був ажіотаж весною, коли діти записувались до шкіл). Далі треба буде встати в чергу і теж почекати (але може, що влітку дітей буде мало і черга буде короткою).
Головне, пам´ятати, що у вас це право є і воно гарантоване державою. (Саме влітку, бо восени вашу дитину можуть відправити на групові логопедичні заняття в школі, а це не те, що йому потрібне).
Як варіант, я б все-таки звернулась до платного логопеда, хоча б на пару тижнів, щоб не було простою в період чекання.
Вони приймають онлайн теж.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу