sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Детское здоровье
anonim_99
Електрохарчування• 01 июня в 11:47

Ортодонт. Неправильне ковтання у дитини і слабкий язик

Маємо таку проблему інфантильний тип ковтання.
Дитині 10.
Рік лікувались в ортодонта пластинами, гарно розширились щалепи, зубки вирівнянись. Про неправильне ковтання знали ще літом минулим, ортодонт поралила 3 міс носити аппрат фрогі маус, на губи вдягається така пластикова штучка і по 15 хв в день носити. Ми все робили так. Ортодонт казала все супер і виправилась ця проблема. 1 березня зняли апарати. На 1 червня зуби верхні скривились як назад.
Прийшли знов на консультацію. Каже звущилась на 20% назад щалепа, тому і покривились зуби. це причина в язиці і ковтанні, ще може мати фактор якийсь нервовий стан дитини.
Ми на консультації ходили кожні 2 міс. Я щоразу перепитувала чи правильне ковтання. Да, все супер.
І от вона як наче вперше нас бачить і у вас неправильне ковтання що ж ви хочете. Зараз вернемось до пластин, знов все виправиться, але знімемо і через ковтання все вернеться назад. Ретейнери до 12 років не ставлять, щоб втримать зуби.
Порадила ходити до спеціаліста, типу логопед, щоб закріплять язик.
Відверто, в мене нема можливості по 500 грн кожне заняття платити протягом літа по 4 рази в тиждень.
Я собі придумала попробувать самій з ним займатись по ютубу, роликів повно.
Чи пробував хтось сам? Чи я тільки час втрачу?
Може, в когось була така проблема і дасте мені поради.
Дякую заздалегідь
7 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_28
Ждун с Нибиру• 01 июня в 11:53
1
Сочувствую, может сходите в поликлинику, может есть и бесплатные ( бесплатных нет ) но за минимальную плату у нас другая была проблема ходили в ЛФК

anonim_127
Щаслива Я• 01 июня в 11:56
2
З цим справді працює міофункціональний терапевт - він же логопед. Але чому 4 рази на тиждень? Двох достатньо + домашні завдання. Варіант 2 - приходите на консультацію, де логопед обстежує стан артикуляційного апарату, просите, щоб вам написали програму домашніх занять. Попередньо ходите пару тижнів, щоб дитині поставили правильну техніку їх виконання.
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
anonim_99
автор Електрохарчування • 01 июня в 11:59
3
Ответ дляЩаслива Я
З цим справді працює міофункціональний терапевт - він же логопед. Але чому 4 рази на тиждень? Двох достатньо + домашні завдання. Варіант 2 - приходите на консультацію, де логопед обстежує стан артикуляційного апарату, просите, щоб вам написали програму домашніх занять. Попередньо ходите пару тижнів, щоб дитині поставили правильну техніку їх виконання.
Варіант 3. Займатись самі, без консультацій, дешево і сердито, але є ризик, що оберете не ті вправи або буде неправильна техніка виконання.
Варіант 4. Безкоштовний логопед в державній поліклініці або в інклюзивно-ресурсному центрі (там мають давати 10 занять безкоштовно або 24, якщо в Дарниці)
Ну, так мені сказала ортодонт, що 3, а краще 4 рази в тиждень.
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
anonim_66
Блондинка у Законі• 01 июня в 12:03
4
А як визначають що не правельне ковтання?
anonim_91
хутряна володарка• 01 июня в 12:04
5
Я букву Р ставила ребёнку по роликам в YouTube а это мне кажется ещё сложнее главное заниматься каждый день.
anonim_127
Щаслива Я• 01 июня в 12:04
6
Ответ дляБлондинка у Законі
А як визначають що не правельне ковтання?
Є тест на ковтання, його можуть провести або логопед, або ортодонт
heart 1
anonim_127
Щаслива Я• 01 июня в 12:16
7
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну, так мені сказала ортодонт, що 3, а краще 4 рази в тиждень.
А де дізнатись про безкоштовні заняття? Це може педіатр нарриавить в якийсь центр?
У моєї дитини такі самі проблеми, ми ходимо двічі на тиждень. У мого сина вони впливають на звуковимову, але у 10 років вони наврядчи відіграють таку критичну роль, що потрібне аж таке інтенсивне втручання.
Інклюзивно-ресурсні центри є в кожному районі, вони надають індивідуальні логопедичні послуги дітям, які не отримують їх в інших місцях, наприклад, в закладі освіти.
Логопедичні послуги призначаються за результатами комплексної оцінки розвитку дитини, на яку вам потрібно принести заключення від ортодонта про інфантильний тип ковтання, гіпотонус язика та потребу пройти курс міофункціонального тренування з частотою 4 рази на тиждень. Оцінку потрібно буде почекати, можливо, навіть 1,5 місяці (але, може, вже менше, бо це був ажіотаж весною, коли діти записувались до шкіл). Далі треба буде встати в чергу і теж почекати (але може, що влітку дітей буде мало і черга буде короткою).
Головне, пам´ятати, що у вас це право є і воно гарантоване державою. (Саме влітку, бо восени вашу дитину можуть відправити на групові логопедичні заняття в школі, а це не те, що йому потрібне).
Як варіант, я б все-таки звернулась до платного логопеда, хоча б на пару тижнів, щоб не було простою в період чекання.
Вони приймають онлайн теж. https://www.instagram.com/logoped.vasylyna/
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff