Така бойова Я• 03 июня в 10:34
У меня слово потужно ассоциируется с потугами при родах
Или в туалете
Носки на подтяжках• 03 июня в 10:36
У меня от этого слова уже дёргается глаз.
Как и от незламно
Котя_люлю• 03 июня в 10:40
Потужно - це українське слово, потуги - російське. Українською те, що в пологах - це перейми. Так що немає ніякої асоцації тут.
Так, помилилась. Як невдобно вийшло
Новорічна пальма• 03 июня в 10:38
Ответ дляКотя_люлю
Так, помилилась. Як невдобно вийшло
Перейми - это схватки.
Не люблю натовп• 03 июня в 10:38
На даний момент слова ’потужно’ та ’незламно’ використовуються в сатиричному контексті. Менш поширені аналоги - ’непохитно’, ’непохильно’
Залізна тьотя• 03 июня в 10:38
Ответ дляКотя_люлю
Так, помилилась. Як невдобно вийшло
Перейми - это схватки. А схватки и потуги это разные процессы
Капризуля• 03 июня в 10:38
Ответ дляНоски на подтяжках
Как и от незламно
Если б ними не тролили то слова и все
Пригаю-цибаю• 03 июня в 10:41
Потужно и незламни - терпеть не могу эти слова. Незламні употребляют как будто бессмертные у нас люди
Экспертиза• 03 июня в 10:45
Саме про нього, нинішнього потужного, колись хтось тут відкоментував ще років 10 тому, що голос зі сцени у нього неначе голос з туалету.
Така бойова Я
• 03 июня в 10:46
Я когда слышу это слово, вспоминаю, как при родах тужилась.
Чавонадо• 03 июня в 11:00
Якщо незламні і потужні, то невмирущі. Чого мільйони полеглих тоді? Чи варта і співвідносна ціна цій потужності???