sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Активный отдых
anonim_108
Сиреневая цапля• вчера в 20:43

Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет

показать весь текст
woman_facepalming 34 heart 20 dislike 6 face_with_tears_of_joy 4 like 4 crying_face 1
290 3
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 23:54
271
Ответ дляБорисфенка
Ні, я просто 20 років на інформаційному фронті, вмію оперативно реагувати.
Колись на Кабанчику такі пропозиції бачила, та й іншої віддаленої роботи там було чимало, зареєструйтеся. Шукати віддалену роботу треба за фахом.
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
like 1 face_with_tears_of_joy 1

noavatar
Борисфенка• вчера в 23:55
272
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочу спитати, без образ, бачу ви пишете багато тем і копіюєте туди новини, ви часом не працюєте оператором чату? Я просто шукаю віддалену роботу, знаю,що є така, писати коментарі чи теми. Можете поділитися, якщо ви так підпрацьовуєте?
До речі, Ось недавно цікаве запрошення отримала, сходіть, може щось собі там знайдете віддалене:
.


27 червня в Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026 — одна з найбільших конференцій для засновників технологічних компаній, продуктових команд, інвесторів та учасників Defense Tech.


Наші партнери надали спеціальний промокод для нашої аудиторії — KGS25


На конференції говоритимуть про те, що хвилює технологічний бізнес у 2026 році:

✔️ де шукати людей і як змінився ринок праці в Україні та Європі
✔️ як будувати та масштабувати команди в Defense Tech
✔️ що відрізняє створення продуктів для оборонної індустрії
✔️ як виходити на міжнародні ринки
✔️ де шукати інвестиції для росту компанії
✔️ як бренд фаундера впливає на партнерства та розвиток бізнесу


Серед учасників та спікерів — представники Robota.ua, YouControl, PeopleForce, Frontline, YouScan та інших компаній українського технологічного ринку.


На одному майданчику зберуться 1000+ учасників, 50+ спікерів та понад 200 технологічних і Defense Tech компаній. У програмі — Main Stage, Defense Stage, Startup Stage, стартап-алея та ярмарка вакансій.


Якщо плануєте бути в Києві 27 червня — це хороша нагода зустріти колег по індустрії, знайти нові контакти та почути, куди рухається український технологічний ринок.


Я з командою Growth Factory також буду на івенті. Будемо раді офлайн-зустрічі.


Квитки: https://kyivgrowthsummit.com
Промокод: KGS25
noavatar
Борисфенка• вчера в 23:56
273
Ответ дляТуфли в чешуе
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
Все доладу, не переймайтеся. Матрьохи біснуються від безсилля.
woman_facepalming 1
anonim_99
Туфли в чешуе• вчера в 23:57
274
Ответ дляБорисфенка
Все доладу, не переймайтеся. Матрьохи біснуються від безсилля.
Та нет, не до ладу.
like 3
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:00
275
Ответ дляТуфли в чешуе
Та нет, не до ладу.
Тому що раша виділяє на інформаційну війну шалені кошти, а Україна - ні. Тому ви бачите засилля агентів з болот.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
woman_facepalming 2
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:03
276
Ответ дляБорисфенка
Тому що раша виділяє на інформаційну війну шалені кошти, а Україна - ні. Тому ви бачите засилля агентів з болот.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
Ой, та хватит съезжать вечно на кого-то. Я вам о вас, а вы снова матрех везде видите. Диагноз прям.
like 3 face_with_tears_of_joy 3
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:06
277
Ответ дляТуфли в чешуе
Ой, та хватит съезжать вечно на кого-то. Я вам о вас, а вы снова матрех везде видите. Диагноз прям.
Мені про мене не треба, я все знаю про себе
woman_facepalming 2
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:07
278
Ответ дляБорисфенка
Мені про мене не треба, я все знаю про себе
Так нечего было тут брехать тогда ))
like 2
anonim_130
Пушкининиана• сегодня в 00:09
279
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочу спитати, без образ, бачу ви пишете багато тем і копіюєте туди новини, ви часом не працюєте оператором чату? Я просто шукаю віддалену роботу, знаю,що є така, писати коментарі чи теми. Можете поділитися, якщо ви так підпрацьовуєте?
Вам до Мані

noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:09
280
Ответ дляТуфли в чешуе
Так нечего было тут брехать тогда ))
Нейметься? Я звикла завжди говорити правду, так зручніше.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
woman_facepalming 2
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:11
281
Ответ дляБорисфенка
Нейметься? Я звикла завжди говорити правду, так зручніше.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
Та вас уже сто раз ловили на вранье, так что не старайтесь строить из себя что-то эдакое. Вы просто что-то нездоровенькое
like 3
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:12
282
Ответ дляТуфли в чешуе
Та вас уже сто раз ловили на вранье, так что не старайтесь строить из себя что-то эдакое. Вы просто что-то нездоровенькое
Та це ваші хворі фантазії, ’ловильщиці’.
woman_facepalming 2
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:14
283
Ответ дляБорисфенка
Та це ваші хворі фантазії, ’ловильщиці’.
Та нет, это ваше нездоровое ВСЕ. Мне реально жалко вашего сына. Он же живет с вами
like 2
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:16
284
Ответ дляТуфли в чешуе
Та нет, это ваше нездоровое ВСЕ. Мне реально жалко вашего сына. Он же живет с вами
А у вас зовсім нема власного життя?
woman_facepalming 2
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:17
285
Ответ дляБорисфенка
А у вас зовсім нема власного життя?
А у вас?
like 2
noavatar
Борисфенка• сегодня в 00:19
286
Ответ дляТуфли в чешуе
А у вас?
У мене є, все доладу. Інколи забігаю сюди.
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
woman_facepalming 4
anonim_99
Туфли в чешуе• сегодня в 00:20
287
Ответ дляБорисфенка
У мене є, все доладу. Інколи забігаю сюди.
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
Я вас сейчас может удивлю, но вы без анонима тут и наговорили столько ерунды, что вас мало кто не знает и вашу биографию. Вы ж тут каждый день о себе рассказываете 😂😂😂
like 3
anonim_101
Водійка хімарса• сегодня в 00:42
288
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік три роки воював на Харківщині, комусували, але інвалідності не дали, зараз сидить в Києві з тиском 240 і СІПАП-апаратом, спати може тільки з ним.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Ото Ви казкарка...
anonim_111
Форточка• сегодня в 01:03
289
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік три роки воював на Харківщині, комусували, але інвалідності не дали, зараз сидить в Києві з тиском 240 і СІПАП-апаратом, спати може тільки з ним.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Ну вот, а мрази ещё и достают вместо благодарности
crying_face 1

anonim_153
Аноним ФЕЯ• сегодня в 01:49
290
Ответ дляТуфли в чешуе
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
чего это мы ее проигрываем? Мы впереди планеты всей. Таких потужностей еще мир не видал)
|« «
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff