Сиреневая цапля• вчера в 20:43
Надеюсь мобилизация потужниц и незламниц всё-таки начнётся...сил моих больше нет
показать весь текст
34
20
6
4
4
1
Туфли в чешуе• вчера в 23:54
Ответ дляБорисфенка
Ні, я просто 20 років на інформаційному фронті, вмію оперативно реагувати.
Колись на Кабанчику такі пропозиції бачила, та й іншої віддаленої роботи там було чимало, зареєструйтеся. Шукати віддалену роботу треба за фахом.
Колись на Кабанчику такі пропозиції бачила, та й іншої віддаленої роботи там було чимало, зареєструйтеся. Шукати віддалену роботу треба за фахом.
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
1
1
Борисфенка• вчера в 23:55
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочу спитати, без образ, бачу ви пишете багато тем і копіюєте туди новини, ви часом не працюєте оператором чату? Я просто шукаю віддалену роботу, знаю,що є така, писати коментарі чи теми. Можете поділитися, якщо ви так підпрацьовуєте?
До речі, Ось недавно цікаве запрошення отримала, сходіть, може щось собі там знайдете віддалене:
.
27 червня в Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026 — одна з найбільших конференцій для засновників технологічних компаній, продуктових команд, інвесторів та учасників Defense Tech.
Наші партнери надали спеціальний промокод для нашої аудиторії — KGS25
На конференції говоритимуть про те, що хвилює технологічний бізнес у 2026 році:
✔️ де шукати людей і як змінився ринок праці в Україні та Європі
✔️ як будувати та масштабувати команди в Defense Tech
✔️ що відрізняє створення продуктів для оборонної індустрії
✔️ як виходити на міжнародні ринки
✔️ де шукати інвестиції для росту компанії
✔️ як бренд фаундера впливає на партнерства та розвиток бізнесу
Серед учасників та спікерів — представники Robota.ua, YouControl, PeopleForce, Frontline, YouScan та інших компаній українського технологічного ринку.
На одному майданчику зберуться 1000+ учасників, 50+ спікерів та понад 200 технологічних і Defense Tech компаній. У програмі — Main Stage, Defense Stage, Startup Stage, стартап-алея та ярмарка вакансій.
Якщо плануєте бути в Києві 27 червня — це хороша нагода зустріти колег по індустрії, знайти нові контакти та почути, куди рухається український технологічний ринок.
Я з командою Growth Factory також буду на івенті. Будемо раді офлайн-зустрічі.
Квитки:
Промокод: KGS25
.
27 червня в Києві відбудеться Kyiv Growth Summit 2026 — одна з найбільших конференцій для засновників технологічних компаній, продуктових команд, інвесторів та учасників Defense Tech.
Наші партнери надали спеціальний промокод для нашої аудиторії — KGS25
На конференції говоритимуть про те, що хвилює технологічний бізнес у 2026 році:
✔️ де шукати людей і як змінився ринок праці в Україні та Європі
✔️ як будувати та масштабувати команди в Defense Tech
✔️ що відрізняє створення продуктів для оборонної індустрії
✔️ як виходити на міжнародні ринки
✔️ де шукати інвестиції для росту компанії
✔️ як бренд фаундера впливає на партнерства та розвиток бізнесу
Серед учасників та спікерів — представники Robota.ua, YouControl, PeopleForce, Frontline, YouScan та інших компаній українського технологічного ринку.
На одному майданчику зберуться 1000+ учасників, 50+ спікерів та понад 200 технологічних і Defense Tech компаній. У програмі — Main Stage, Defense Stage, Startup Stage, стартап-алея та ярмарка вакансій.
Якщо плануєте бути в Києві 27 червня — це хороша нагода зустріти колег по індустрії, знайти нові контакти та почути, куди рухається український технологічний ринок.
Я з командою Growth Factory також буду на івенті. Будемо раді офлайн-зустрічі.
Квитки:
Промокод: KGS25
Борисфенка• вчера в 23:56
Ответ дляТуфли в чешуе
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
Все доладу, не переймайтеся. Матрьохи біснуються від безсилля.
1
Туфли в чешуе• вчера в 23:57
Ответ дляБорисфенка
Все доладу, не переймайтеся. Матрьохи біснуються від безсилля.
Та нет, не до ладу.
3
Борисфенка• сегодня в 00:00
Ответ дляТуфли в чешуе
Та нет, не до ладу.
Тому що раша виділяє на інформаційну війну шалені кошти, а Україна - ні. Тому ви бачите засилля агентів з болот.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
2
Туфли в чешуе• сегодня в 00:03
Ответ дляБорисфенка
Тому що раша виділяє на інформаційну війну шалені кошти, а Україна - ні. Тому ви бачите засилля агентів з болот.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
Але навіть це їх не рятує. Наймані матрьохи нездатні до якісного контенту, пишуть маячню з методичок і швидко паляться.
Ой, та хватит съезжать вечно на кого-то. Я вам о вас, а вы снова матрех везде видите. Диагноз прям.
3
3
Борисфенка• сегодня в 00:06
Ответ дляТуфли в чешуе
Ой, та хватит съезжать вечно на кого-то. Я вам о вас, а вы снова матрех везде видите. Диагноз прям.
Мені про мене не треба, я все знаю про себе
2
Туфли в чешуе• сегодня в 00:07
Ответ дляБорисфенка
Мені про мене не треба, я все знаю про себе
Так нечего было тут брехать тогда ))
2
Пушкининиана• сегодня в 00:09
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Хочу спитати, без образ, бачу ви пишете багато тем і копіюєте туди новини, ви часом не працюєте оператором чату? Я просто шукаю віддалену роботу, знаю,що є така, писати коментарі чи теми. Можете поділитися, якщо ви так підпрацьовуєте?
Вам до Мані
Борисфенка• сегодня в 00:09
Ответ дляТуфли в чешуе
Так нечего было тут брехать тогда ))
Нейметься? Я звикла завжди говорити правду, так зручніше.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
2
Туфли в чешуе• сегодня в 00:11
Ответ дляБорисфенка
Нейметься? Я звикла завжди говорити правду, так зручніше.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
Вас від цього чогось корчить, але я ж вам не психотерапевт. Розбирайтеся самі з собою.
Та вас уже сто раз ловили на вранье, так что не старайтесь строить из себя что-то эдакое. Вы просто что-то нездоровенькое
3
Борисфенка• сегодня в 00:12
Ответ дляТуфли в чешуе
Та вас уже сто раз ловили на вранье, так что не старайтесь строить из себя что-то эдакое. Вы просто что-то нездоровенькое
Та це ваші хворі фантазії, ’ловильщиці’.
2
Туфли в чешуе• сегодня в 00:14
Ответ дляБорисфенка
Та це ваші хворі фантазії, ’ловильщиці’.
Та нет, это ваше нездоровое ВСЕ. Мне реально жалко вашего сына. Он же живет с вами
2
Борисфенка• сегодня в 00:16
Ответ дляТуфли в чешуе
Та нет, это ваше нездоровое ВСЕ. Мне реально жалко вашего сына. Он же живет с вами
А у вас зовсім нема власного життя?
2
Туфли в чешуе• сегодня в 00:17
Ответ дляБорисфенка
А у вас зовсім нема власного життя?
А у вас?
2
Борисфенка• сегодня в 00:19
Ответ дляТуфли в чешуе
А у вас?
У мене є, все доладу. Інколи забігаю сюди.
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
4
Туфли в чешуе• сегодня в 00:20
Ответ дляБорисфенка
У мене є, все доладу. Інколи забігаю сюди.
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
А ви сидите конспектуєте мою біографію і скани моїх постів робите. Дивна розвага.
Ок, пішла гляну серіальчик. Чатуйте далі
Я вас сейчас может удивлю, но вы без анонима тут и наговорили столько ерунды, что вас мало кто не знает и вашу биографию. Вы ж тут каждый день о себе рассказываете 😂😂😂
3
Водійка хімарса• сегодня в 00:42
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік три роки воював на Харківщині, комусували, але інвалідності не дали, зараз сидить в Києві з тиском 240 і СІПАП-апаратом, спати може тільки з ним.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Ото Ви казкарка...
Форточка• сегодня в 01:03
Ответ дляБорисфенка
Мій чоловік три роки воював на Харківщині, комусували, але інвалідності не дали, зараз сидить в Києві з тиском 240 і СІПАП-апаратом, спати може тільки з ним.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Періодично йому звонять з ТЦК, агітують в штурмовий полк записатися. Він відмовляється, бо в окоп провести електрику складно. Зловить ТЦК на вулиці - загримить в ’Скелю’.
Ну вот, а мрази ещё и достают вместо благодарности
1
Аноним ФЕЯ• сегодня в 01:49
Ответ дляТуфли в чешуе
Вот поэтому мы и проигрываем информационную войну с такими то специалистами
чего это мы ее проигрываем? Мы впереди планеты всей. Таких потужностей еще мир не видал)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу