Вподобайден• 03 июня в 16:04
Розмір спорт.лєгінсів H&M
Ті, що софт мув. Не можу визначитися які взяти, с чи м. Замовила с - малуваті наче в ногах, поміряла в магазині м, наче в талії великуваті. Не було кольору який я хотіла, вирішила замовити - радять розмір с.... Інші їхні лєгінси у мене с.
Може є такі у когось. Вони потягнуться може? І чи не кошлаияться після прання?
Може є такі у когось. Вони потягнуться може? І чи не кошлаияться після прання?
автор
Вподобайден
• 03 июня в 16:09
Ответ дляСнегурочко
М берите и в магазине большие скидки, на сайте такого нет
Я за кордоном, нема знижок в магазині. Я тільки звідти
автор
Вподобайден
• 03 июня в 16:10
Ответ дляМарафетчица
Якщо в ногах малувато то яке С??
Вгорі в стегнах. У мене більшість штанів їхніх малі в попі - нормальні в талії, нормальні на стегнах - в талії великі
Снегурочко• 03 июня в 16:30
Ответ дляВподобайден
Я за кордоном, нема знижок в магазині. Я тільки звідти
В Украине есть, весь тик ток гудит , вещи по 89грн, 139грн
Марафетчица• 03 июня в 18:29
Ответ дляВподобайден
Я за кордоном, нема знижок в магазині. Я тільки звідти
Будуть після 15 чи 20 червня. Почекайте, візьмете 2 розміри, 1 на повернення
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу