Пані_Халепа• 07 июня в 12:19
Сукня льон.
Навчіть, як вибрати.
Яка має бути посадка по спині . Більше вільніше, свободна геть. Чи впритик. Сукня сорочка. Якщо може маєте фото ваших суконь, буду вдячна
Яка має бути посадка по спині . Більше вільніше, свободна геть. Чи впритик. Сукня сорочка. Якщо може маєте фото ваших суконь, буду вдячна
Соня-сонятко• 07 июня в 12:23
Только не чистый лён. Юбка помнётся, верх. Не люблю. Все штаны идём из смеси льна.
3
3
1
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 12:26
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Впритик льон?
Має бути комфортно і сковувати ваші рухи
Має бути комфортно і сковувати ваші рухи
Але на спині геть багато тканини. Але нормально в грудях. На розмір меньше розходиться в грудях трохи , на спині гарнішне , но трохи обтягує
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 12:26
Ответ дляСоня-сонятко
Только не чистый лён. Юбка помнётся, верх. Не люблю. Все штаны идём из смеси льна.
70/30
Соня-сонятко• 07 июня в 12:27
Ответ дляПані_Халепа
70/30
Из чистого льна все моих шорты и штаны как из жопы. Оптимальный вариант 50/50. Но это лично мое мнение.
1
1
Забобонний фрукт• 07 июня в 12:30
Поміряйте і будете бачити як лежить.Ваше чи ні,то ж залежить від фігури
Усатая полосатая• 07 июня в 12:31
3
2
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 12:38
Ответ дляУсатая полосатая
Моя сукня -льон щ массімо.
Я дуже задоволена.
Навіть 5300 не шкода
Я дуже задоволена.
Навіть 5300 не шкода
Дякую
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 12:39
Ответ дляТундиринда
Покажете платье? А то я искала на днях, ниче нормального не нашла
В мене бюст Е розмір і тому завжди розходиться на гудзиках
1
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 12:50
Ответ дляТеща дочки
Брала бы свободнее, чтоб не сковывало в груди
Оце правільна посадка сукні, чи требі тісніше? В мене 48 -50 і довга.
От так як на дівчині це вільніша на мене.
А 48 розмір на спині немає такої вільної посадки і на грудях відтопирюється трохи.
Я боюся, що після прання ще трохи сяде
От так як на дівчині це вільніша на мене.
А 48 розмір на спині немає такої вільної посадки і на грудях відтопирюється трохи.
Я боюся, що після прання ще трохи сяде
1
1
волосатое стекло• 07 июня в 13:28
Ответ дляПані_Халепа
В мене бюст Е розмір і тому завжди розходиться на гудзиках
прокладки давно придумали
я на тему покупаю..чтобы не растегивались
тоже е
и автор не всегда, вы размер не свой берете
я на тему покупаю..чтобы не растегивались
тоже е
и автор не всегда, вы размер не свой берете
Соня-сонятко• 07 июня в 13:28
Ответ дляПані_Халепа
От так у мене, це нормально, чи вільно?
Красивое платье. Выбирайте чтобы было свободно и чтобы все сложилось. Зачем вам неудобное платье?
2
волосатое стекло• 07 июня в 13:29
Ответ дляПані_Халепа
Оце правільна посадка сукні, чи требі тісніше? В мене 48 -50 і довга.
От так як на дівчині це вільніша на мене.
А 48 розмір на спині немає такої вільної посадки і на грудях відтопирюється трохи.
Я боюся, що після прання ще трохи сяде
От так як на дівчині це вільніша на мене.
А 48 розмір на спині немає такої вільної посадки і на грудях відтопирюється трохи.
Я боюся, що після прання ще трохи сяде
некрасивые особенно длина
Анютины ласки• 07 июня в 13:29
Ответ дляПані_Халепа
От так у мене, це нормально, чи вільно?
Це нормально.Льон не повинен обтягувати.Ну і ви вище писали, що боїтеся, що менший розмір може сісти, якщо правильно прати, в мене ні разу льон не сів.
2
Українка Маша• 07 июня в 13:33
Я міряла такі класні сукні. Але , як їх шиють? Якщо в грудях норм, то в талії велике,. Якщо в талії норм, то груди не влазять.
Якась дискримінація нормальних фігур
Якась дискримінація нормальних фігур
1
1
Українка Маша• 07 июня в 13:36
Ответ дляПані_Халепа
От так у мене, це нормально, чи вільно?
Треба, щоб було вільно зверху. Щоб на спині не натягувало, коли руками рухаєте.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 июня в 13:37
Ответ дляПані_Халепа
Але на спині геть багато тканини. Але нормально в грудях. На розмір меньше розходиться в грудях трохи , на спині гарнішне , но трохи обтягує
Ну$це нормально для натуральної тканини. Після прання сяде трохи
энциклопУдия• 07 июня в 13:38
Ответ дляПані_Халепа
Але на спині геть багато тканини. Але нормально в грудях. На розмір меньше розходиться в грудях трохи , на спині гарнішне , но трохи обтягує
Врахуйте, що льон ще може сісти після прання.
энциклопУдия• 07 июня в 13:39
Ответ дляУсатая полосатая
Моя сукня -льон щ массімо.
Я дуже задоволена.
Навіть 5300 не шкода
Я дуже задоволена.
Навіть 5300 не шкода
В цій сукні з особливого тільки ваша фігура.
4
1
энциклопУдия• 07 июня в 13:43
Ответ дляволосатое стекло
прокладки давно придумали
я на тему покупаю..чтобы не растегивались
тоже е
и автор не всегда, вы размер не свой берете
я на тему покупаю..чтобы не растегивались
тоже е
и автор не всегда, вы размер не свой берете
Порадите, пож. Я даже не знала о таком. Тоже такая проблема. Есть грудь и талия. Поэтому сложно подобрать, чтобы не раз´езжалось на груди.
волосатое стекло• 07 июня в 13:47
Ответ дляэнциклопУдия
Порадите, пож. Я даже не знала о таком. Тоже такая проблема. Есть грудь и талия. Поэтому сложно подобрать, чтобы не раз´езжалось на груди.
последние два года на скотче для одежды остановилась,
Усатая полосатая• 07 июня в 13:52
Ответ дляэнциклопУдия
В цій сукні з особливого тільки ваша фігура.
Крій вдалий, льон щільний, сидить чудово , не мнеться так, як тонкий льон.
Краї добре оброблені.
Тканина мʼяка.
На тілі майже невагома.
Моєї фігури в цій сукні не особо видно)
Видно тільки , що неповна.
Краї добре оброблені.
Тканина мʼяка.
На тілі майже невагома.
Моєї фігури в цій сукні не особо видно)
Видно тільки , що неповна.
3
энциклопУдия• 07 июня в 13:55
Ответ дляволосатое стекло
последние два года на скотче для одежды остановилась,
Спасибо!
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 15:26
Ответ дляУкраїнка Маша
Треба, щоб було вільно зверху. Щоб на спині не натягувало, коли руками рухаєте.
Дякую
автор
Пані_Халепа
• 07 июня в 15:26
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну$це нормально для натуральної тканини. Після прання сяде трохи
Дякую
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу