Мамаша в бигудях• 07 июня в 12:36
Чоловік каже давай чимось займемось
Я ж йому нагадую,що в мене вагіна широка та я товста неприваблива
І найкращі в інтимі це його давні колишні і що зі мною він буває раз на місяць спить від безвиході,бо нікого більше немає,якби був то…
І найкращі в інтимі це його давні колишні і що зі мною він буває раз на місяць спить від безвиході,бо нікого більше немає,якби був то…
10
4
Не виправдовуюсь• 07 июня в 12:38
Я думала тема про бізнес буде, тут… ех, пішла я в тему про сніданки на 90 кг
3
1
из_под_тишка• 07 июня в 12:38
Так може він пропонує прибиранням зайнятися
Для прибирання ваша вагіна ролі не грає)
Для прибирання ваша вагіна ролі не грає)
4
Контрольница• 07 июня в 12:38
Ой, блт, знов ви.
Це ж ваш чоловік мав стосунки з чоловіком, і ви йому не можете вибачити?
Це ж ваш чоловік мав стосунки з чоловіком, і ви йому не можете вибачити?
1
из_под_тишка• 07 июня в 12:39
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я думала тема про бізнес буде, тут… ех, пішла я в тему про сніданки на 90 кг
Да який тут бізнес з авторкою, вагіна не товарний вид має)
КошкинДом• 07 июня в 12:39
Замість того щоб скористатися нагодою і зайнятися з ним генеральним прибиранням, ви таку маячню верзете...
куркулиха• 07 июня в 12:40
О, у нас тоже утро плодотворно проходит
Вначале была истерика из за мороженого, потом из за просроченного мяса
Вначале была истерика из за мороженого, потом из за просроченного мяса
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 12:45
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нащотю ви йому таке нагадуєте?
Може він забув вже
Може він забув вже
Як це забути те, що ти щиро бажаєш?
Пишу каліграфічно• 07 июня в 12:46
Ответ дляиз_под_тишка
Да який тут бізнес з авторкою, вагіна не товарний вид має)
На каждый товар свой покупатель
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 12:46
Ответ дляКонтрольница
Ой, блт, знов ви.
Це ж ваш чоловік мав стосунки з чоловіком, і ви йому не можете вибачити?
Це ж ваш чоловік мав стосунки з чоловіком, і ви йому не можете вибачити?
А що йому вибачати я не розумію?
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 12:47
Ответ дляиз_под_тишка
Так може він пропонує прибиранням зайнятися
Для прибирання ваша вагіна ролі не грає)
Для прибирання ваша вагіна ролі не грає)
Ні не прибирання точно
Контрольница• 07 июня в 12:50
Ответ дляМамаша в бигудях
А що йому вибачати я не розумію?
Ну то себе вибачте.
І спробуйте не руйнувати життя собі і йому
І спробуйте не руйнувати життя собі і йому
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 12:55
Ответ дляКонтрольница
Ну то себе вибачте.
І спробуйте не руйнувати життя собі і йому
І спробуйте не руйнувати життя собі і йому
А чим я йому руйную його?
1
Аноним_• 07 июня в 13:06
Ответ дляМамаша в бигудях
А чим я йому руйную його?
убиваете его и свой интим
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 13:07
Ответ дляАноним_
убиваете его и свой интим
А який інтим ,якщо в мене широка вагіна?
Аноним_• 07 июня в 13:08
Ответ дляМамаша в бигудях
А який інтим ,якщо в мене широка вагіна?
у меня роды через 5 недель, 16 кг поправилась
все ок с сексом, и с ресторанами театрами тоже
все ок с сексом, и с ресторанами театрами тоже
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 13:08
Ответ дляАноним_
у меня роды через 5 недель, 16 кг поправилась
все ок с сексом, и с ресторанами театрами тоже
все ок с сексом, и с ресторанами театрами тоже
В нас не було сексу під час вагітності
Аноним_• 07 июня в 13:09
Ответ дляМамаша в бигудях
В нас не було сексу під час вагітності
то ви .......лишать сладкого
если нет противопоказаний врачей
у нас интесивно все
если нет противопоказаний врачей
у нас интесивно все
Контрольница• 07 июня в 13:15
Ответ дляАноним_
убиваете его и свой интим
Тим, що ненавидите себе.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
1
Аноним_• 07 июня в 13:15
Ответ дляКонтрольница
Тим, що ненавидите себе.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
просто какой-то вариант удивительной мести
Контрольница• 07 июня в 13:17
Ответ дляАноним_
просто какой-то вариант удивительной мести
До чого тут помста?
Автору просто подобається страждати, та й усе)
І вона тягне в те пекло ще й чоловіка)
Автору просто подобається страждати, та й усе)
І вона тягне в те пекло ще й чоловіка)
1
Аноним_• 07 июня в 13:17
Ответ дляКонтрольница
До чого тут помста?
Автору просто подобається страждати, та й усе)
І вона тягне в те пекло ще й чоловіка)
Автору просто подобається страждати, та й усе)
І вона тягне в те пекло ще й чоловіка)
помста соби
Контрольница• 07 июня в 13:19
Ответ дляАноним_
помста соби
Ненависть до себе, як я і сказала вище.
Я погана, каже автор.
Я погана, каже автор.
Мішечок щастя• 07 июня в 13:23
Якщо вагіна широка, то анальна пробка допоможе. Якщо товста, та не приваблива, то вимкнене світло, і тд і тп, але ж справа не в цьому...
Ви обидва ненавидите один іншого. Нащо живете разом? Станьте щасливими. Розійдіться. Полюбіть себе.
Ви обидва ненавидите один іншого. Нащо живете разом? Станьте щасливими. Розійдіться. Полюбіть себе.
ТАЗератти• 07 июня в 13:24
Только что поняла что слово вагітна от вагіни отделяет одна буква. Это совпадение? Вроде не логично, потому что беременность в матке же, а не в вагине😁
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 13:37
Ответ дляКонтрольница
Тим, що ненавидите себе.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
Ненависть руйнує. І вас, і його, і життя.
Чого це я себе ненавиджу?
З чого такі висновки?
З чого такі висновки?
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 13:38
Ответ дляМішечок щастя
Якщо вагіна широка, то анальна пробка допоможе. Якщо товста, та не приваблива, то вимкнене світло, і тд і тп, але ж справа не в цьому...
Ви обидва ненавидите один іншого. Нащо живете разом? Станьте щасливими. Розійдіться. Полюбіть себе.
Ви обидва ненавидите один іншого. Нащо живете разом? Станьте щасливими. Розійдіться. Полюбіть себе.
Анальним сексом вже займалися, я довго не можу дуже боляче
1
Мішечок щастя• 07 июня в 13:41
Ответ дляМамаша в бигудях
Анальним сексом вже займалися, я довго не можу дуже боляче
А я і не пропоную займатись ним.
автор
Мамаша в бигудях
• 07 июня в 13:42
Ответ дляМішечок щастя
А я і не пропоную займатись ним.
А до чого тоді написали про анальну пробку?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу