sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_168
66сезон666серия• 08 июня в 22:46

Засмутили слова мами

Я 4 місяці тому пішла від чоловіка. Просто втомилась все тягнути на собі, я працювала більше за нього, готувала, прибирала, прала речі, купляла чоловіку одяг. А він не робив нічого, лише грав весь час в комп´ютерні ігри, і сердився на мене навіть через те, що я могла попросити його забрати продукти у кур´єра, які я замовила та заплатила сама. Він часто навіть міг не вмиватись та не чистити зуби, бо не хотів це робити. На нього дуже великий вплив мала його мама, він робив все, як вона казала. Сьогодні я ходила ще за деякими своїми речами і була в шоці, що чоловік з того часу напевно нічого і не прибирав в квартирі, все дуже брудне, купа сміття. Розказала це своїй мамі, а вона мені каже: ой, мені так його шкода. І в мене через ці її слова такі болючі та неприємні відчуття всередині, що не можу з цим впоратись, і якесь відчуття провини з´явилось. Я навіть подумала, а може мама права. Ви як думаєте?
woman_facepalming 16 dislike 4 heart 2
72 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
noavatar
Алина-1240• 08 июня в 22:48
1
Мне его тоже жаль, инфантилом остался, вначале мама испохабила дутьем в зад, а потом и жена как к маленькому относилась
like 18

anonim_122
заварний look• 08 июня в 22:49
2
Ну пусть пойдет, пожалеет
face_with_tears_of_joy 9 like 4
noavatar
vecya• 08 июня в 22:50
3
та даже не думайте, яке відчуття провини, вы что, забыть и жить дальше Ну а маме просто жалко его, как больного человека
like 19
anonim_202
Я_не_аноним_100%• 08 июня в 22:50
4
Дуже добре, що ви не така, як ваша мама. Для вас добре в першу чергу. Так і має бути.
like 13
noavatar
Seehund• 08 июня в 22:50
5
Это выбор человека жить, как свинья. Чего его жалеть - это его среда естественного обитания.
like 17 woman_facepalming 1
anonim_188
Повітруля• 08 июня в 22:51
6
Схерали у вас эти ощущения, пусть там под грязью и сидит хрюкает
like 10 woman_facepalming 1
anonim_148
Всміхайлик• 08 июня в 22:51
7
Не чистить зуби і не доглядає
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
like 13
anonim_114
Секс-Бомба• 08 июня в 22:51
8
Ну жаль его. И все. Жаль, что такой непутевый. Ведь ему самому от этого беда.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
like 5
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:52
9
Ответ дляSeehund
Это выбор человека жить, как свинья. Чего его жалеть - это его среда естественного обитания.
Він просто не хотів жити по іншому. Я втомилась завжди за ним слідкувати, ще і отримувати критику в свій бік
pouting_face 1

anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:52
10
Ответ дляВсміхайлик
Не чистить зуби і не доглядає
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
Він не хотів цього робити. Я вже йому м´яко налякала, купляла дезодоранти, парфуми, але він ними не користувався
crying_face 2
anonim_166
Мядуза аля моргонер• 08 июня в 22:53
11
А чого жаліти того йолопа
Не мала дитина
Змінювати нічого не хоче
Пишаюся вами, що пішли від нього!
Думайте про себе! Завжди!
like 9 heart 1
noavatar
Seehund• 08 июня в 22:53
12
Ответ для66сезон666серия
Він просто не хотів жити по іншому. Я втомилась завжди за ним слідкувати, ще і отримувати критику в свій бік
Не надо идти против чужих желаний. Каждый имеет право жить, как ему нравится.
like 3
anonim_148
Всміхайлик• 08 июня в 22:53
13
Ответ для66сезон666серия
Він не хотів цього робити. Я вже йому м´яко налякала, купляла дезодоранти, парфуми, але він ними не користувався
Це перші ознаки депресії , але то але не ваші проблеми
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:53
14
Ответ дляСекс-Бомба
Ну жаль его. И все. Жаль, что такой непутевый. Ведь ему самому от этого беда.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
Ми були одружені 6 років, чоловіку колишньому лише 29 років
anonim_79
Маурита• 08 июня в 22:53
15
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дуже добре, що ви не така, як ваша мама. Для вас добре в першу чергу. Так і має бути.
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
face_with_tears_of_joy 2
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:54
16
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
crying_face 2
noavatar
Seehund• 08 июня в 22:54
17
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Только дочка почему-то не чувствует поддержку и понимание.
like 6
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:54
18
Ответ дляВсміхайлик
Це перші ознаки депресії , але то але не ваші проблеми
Так було майже від початку наших відносин
anonim_166
Мядуза аля моргонер• 08 июня в 22:54
19
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
А чому мама його жаліє? Він інвалід чи що?
like 4 woman_facepalming 1

anonim_148
Всміхайлик• 08 июня в 22:55
20
Ответ для66сезон666серия
Так було майже від початку наших відносин
Так і тоді міг хворіти
anonim_104
Удальонка• 08 июня в 22:55
21
Ответ для66сезон666серия
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
Може вона проти вашого повернення, звикла сама жити.От і натяк- шкода, мовляв одумайся та повернися
like 2
anonim_79
Маурита• 08 июня в 22:55
22
Ответ для66сезон666серия
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
А коли ви вирішили розлучатися прийняла? Підтримала?
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:56
23
Ответ дляУдальонка
Може вона проти вашого повернення, звикла сама жити.От і натяк- шкода, мовляв одумайся та повернися
Я не живу з нею з 17 років.
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:57
24
Ответ дляМаурита
А коли ви вирішили розлучатися прийняла? Підтримала?
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
Не підтримала. Ніхто з рідних моїх не підтримав у розлученні. Вони проблеми не бачили, головне, що чоловік не випиває, не гуляє, не зраджувати, а все інше то вже таке
anonim_79
Маурита• 08 июня в 22:57
25
Ответ дляSeehund
Только дочка почему-то не чувствует поддержку и понимание.
Я думаю все не так.
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
anonim_114
Секс-Бомба• 08 июня в 22:58
26
Ответ для66сезон666серия
Ми були одружені 6 років, чоловіку колишньому лише 29 років
И? Много или мало женаты были? У большинства пар за 6 лет уже дети появляются и даже двое. Пожалуй, это самый активный и богатый на события период брака.
А 29-ть это взрослый или не взрослый?
anonim_168
автор 66сезон666серия • 08 июня в 22:58
27
Ответ дляМаурита
Я думаю все не так.
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
З чого Ви взяли, що вона мене прийняла? Я живу в іншому місті, орендую житло, а з мамою ще від закінчення школи не живу
anonim_79
Маурита• 08 июня в 22:58
28
Ответ дляМядуза аля моргонер
А чому мама його жаліє? Він інвалід чи що?
А Вам не шкода хворих людей? У чоловіка чітко прослідковується депресія.
like 1 dislike 1
noavatar
Seehund• 08 июня в 22:59
29
Ответ дляМаурита
Я думаю все не так.
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
Автор на аренде, о чем вы?))
like 1
anonim_4
Просто красавица• 08 июня в 22:59
30
это всё делает большинство женщин.только здесь отписываются счастливые нехочухи, которых любят не за борщ.
за стирку вообще молчите.
ибо вы не знаете что такое стирка.
нажать кнопку тяжело?
муж засранец это не просто. вы не смогли выдержать - ваше право.
меньше читайте советчиц это заразно.
woman_facepalming 4
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff