66сезон666серия• 08 июня в 22:46
Засмутили слова мами
Я 4 місяці тому пішла від чоловіка. Просто втомилась все тягнути на собі, я працювала більше за нього, готувала, прибирала, прала речі, купляла чоловіку одяг. А він не робив нічого, лише грав весь час в комп´ютерні ігри, і сердився на мене навіть через те, що я могла попросити його забрати продукти у кур´єра, які я замовила та заплатила сама. Він часто навіть міг не вмиватись та не чистити зуби, бо не хотів це робити. На нього дуже великий вплив мала його мама, він робив все, як вона казала. Сьогодні я ходила ще за деякими своїми речами і була в шоці, що чоловік з того часу напевно нічого і не прибирав в квартирі, все дуже брудне, купа сміття. Розказала це своїй мамі, а вона мені каже: ой, мені так його шкода. І в мене через ці її слова такі болючі та неприємні відчуття всередині, що не можу з цим впоратись, і якесь відчуття провини з´явилось. Я навіть подумала, а може мама права. Ви як думаєте?
16
4
2
Алина-1240• 08 июня в 22:48
Мне его тоже жаль, инфантилом остался, вначале мама испохабила дутьем в зад, а потом и жена как к маленькому относилась
18
Я_не_аноним_100%• 08 июня в 22:50
Дуже добре, що ви не така, як ваша мама. Для вас добре в першу чергу. Так і має бути.
13
Всміхайлик• 08 июня в 22:51
Не чистить зуби і не доглядає
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
13
Секс-Бомба• 08 июня в 22:51
Ну жаль его. И все. Жаль, что такой непутевый. Ведь ему самому от этого беда.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
5
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:52
Ответ дляSeehund
Это выбор человека жить, как свинья. Чего его жалеть - это его среда естественного обитания.
Він просто не хотів жити по іншому. Я втомилась завжди за ним слідкувати, ще і отримувати критику в свій бік
1
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:52
Ответ дляВсміхайлик
Не чистить зуби і не доглядає
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
За собою
- це до консультації психіатричної - але це вже не ваша проблема
Він не хотів цього робити. Я вже йому м´яко налякала, купляла дезодоранти, парфуми, але він ними не користувався
2
Мядуза аля моргонер• 08 июня в 22:53
А чого жаліти того йолопа
Не мала дитина
Змінювати нічого не хоче
Пишаюся вами, що пішли від нього!
Думайте про себе! Завжди!
Не мала дитина
Змінювати нічого не хоче
Пишаюся вами, що пішли від нього!
Думайте про себе! Завжди!
9
1
Всміхайлик• 08 июня в 22:53
Ответ для66сезон666серия
Він не хотів цього робити. Я вже йому м´яко налякала, купляла дезодоранти, парфуми, але він ними не користувався
Це перші ознаки депресії , але то але не ваші проблеми
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:53
Ответ дляСекс-Бомба
Ну жаль его. И все. Жаль, что такой непутевый. Ведь ему самому от этого беда.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
Пожалела и пожалела. Ведь за время, что вы женаты были, зять ей уже тоже не чужой.
Мамины слова ничего не значат относительно вас.
Ми були одружені 6 років, чоловіку колишньому лише 29 років
Маурита• 08 июня в 22:53
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Дуже добре, що ви не така, як ваша мама. Для вас добре в першу чергу. Так і має бути.
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
2
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:54
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
2
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Только дочка почему-то не чувствует поддержку и понимание.
6
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:54
Ответ дляВсміхайлик
Це перші ознаки депресії , але то але не ваші проблеми
Так було майже від початку наших відносин
Мядуза аля моргонер• 08 июня в 22:54
Ответ дляМаурита
Якраз добре, що мама автора людяна. Навіть те що донька нещаслива була з цим чоловіком, мама здатна співпереживати. Це велика якість характеру. Завдяки якій мама підтримає і зрозуміє доньку
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
Моїй мамі всі не такі і я в тому числі!
А чому мама його жаліє? Він інвалід чи що?
4
1
Всміхайлик• 08 июня в 22:55
Ответ для66сезон666серия
Так було майже від початку наших відносин
Так і тоді міг хворіти
Удальонка• 08 июня в 22:55
Ответ для66сезон666серия
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
Може вона проти вашого повернення, звикла сама жити.От і натяк- шкода, мовляв одумайся та повернися
2
Маурита• 08 июня в 22:55
Ответ для66сезон666серия
Ну не зовсім так. Мене вона ніколи не жаліла
А коли ви вирішили розлучатися прийняла? Підтримала?
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:56
Ответ дляУдальонка
Може вона проти вашого повернення, звикла сама жити.От і натяк- шкода, мовляв одумайся та повернися
Я не живу з нею з 17 років.
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:57
Ответ дляМаурита
А коли ви вирішили розлучатися прийняла? Підтримала?
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
Будь вона в черствою сказала би: доця ти вже доросла, йди куди хочеш, роби що хочеш.
Не підтримала. Ніхто з рідних моїх не підтримав у розлученні. Вони проблеми не бачили, головне, що чоловік не випиває, не гуляє, не зраджувати, а все інше то вже таке
Маурита• 08 июня в 22:57
Ответ дляSeehund
Только дочка почему-то не чувствует поддержку и понимание.
Я думаю все не так.
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
Секс-Бомба• 08 июня в 22:58
Ответ для66сезон666серия
Ми були одружені 6 років, чоловіку колишньому лише 29 років
И? Много или мало женаты были? У большинства пар за 6 лет уже дети появляются и даже двое. Пожалуй, это самый активный и богатый на события период брака.
А 29-ть это взрослый или не взрослый?
А 29-ть это взрослый или не взрослый?
автор
66сезон666серия
• 08 июня в 22:58
Ответ дляМаурита
Я думаю все не так.
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
Дочці хочеться це все почути словами, а мама можливо все на дворі показує ( прийняла додому як мінімум, а могла сказати іди на оренду).
Все пізнається в порівнянні
З чого Ви взяли, що вона мене прийняла? Я живу в іншому місті, орендую житло, а з мамою ще від закінчення школи не живу
Маурита• 08 июня в 22:58
Ответ дляМядуза аля моргонер
А чому мама його жаліє? Він інвалід чи що?
А Вам не шкода хворих людей? У чоловіка чітко прослідковується депресія.
1
1
Просто красавица• 08 июня в 22:59
это всё делает большинство женщин.только здесь отписываются счастливые нехочухи, которых любят не за борщ.
за стирку вообще молчите.
ибо вы не знаете что такое стирка.
нажать кнопку тяжело?
муж засранец это не просто. вы не смогли выдержать - ваше право.
меньше читайте советчиц это заразно.
за стирку вообще молчите.
ибо вы не знаете что такое стирка.
нажать кнопку тяжело?
муж засранец это не просто. вы не смогли выдержать - ваше право.
меньше читайте советчиц это заразно.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу