Бандерівка• 13 июня в 16:01

Можно ли сдать нмт на 150+ плюс без подготовки?

Точнее без репетиторов, а за счет самодисциплины
На специальность проходной 150. Сдавать на следующий год
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
Можно, легко
Можно, но сложно
Практически невозможно
Другой вариант
Руда ліса• 13 июня в 16:05
Дивлячись,яка шкільна база за всі роки в дитини і чи дитина може займатися сама. Є телеграм канали,ютуби,там завдання, розбори і тд. З математики,мабуть,потрібно таки взяти репетитора

ПультОт_БМВ• 13 июня в 16:05
Очень зависит от школы, кроме самого ребенка. У меня дочь сдала на очень высокие баллы, но училась в сильной школе, средний балл в классе был 10.3, высокая конкуренция.
Залізна тьотя• 13 июня в 16:06
Моя не готувалась з української і здала її дуже добре, але у них у школі українську викладала дуже сильна вчитель і два роки їх готувала

Існують онлайн-курси для підготовки до НМТ, вони дешевше репетиторів
Библиотекарь• 13 июня в 16:11
Пройдіть тестові завдання, буде видно як на теми які має знати відповість
Дуже дуже вумна• 13 июня в 16:14
Залежить від початкового рівня.
Мої двоє здавали. Один відмінник, сам вчив, сам шукав, здав на 195-200
Інший вчився середньо, більше гуляти любив, але підпрвцтовував. З двома репетиторами здав на 145-151
Бабо-лебідка• 13 июня в 16:21
Запросто, и на 170 можно, ешсоишкола нормальная
Бадабум• 13 июня в 16:23
Я здала через 23 роки після закінчення школи цьогоріч. Попередньо 149 балів. До репетиторів не зверталась.
Майская киска• 13 июня в 16:25
Навіть наявність репетитора не гарартує хороші бали. Ви ж краще знаєте свою дитину
Дон Пэдро• 13 июня в 16:59
Я под кофеек сдала на 160-170, школу 35 лет назад закончила.

Потребую апгрейду• 13 июня в 17:09
Все модна, зависит от имеющихся знаний. Приведу пример из личного. Сестра пошла на эти мнт спустя много лет после окончания школы, без подготовок и прочих, написала на высший балл, в отличии от свеже окончивших учебный процесс.
кнопкодав• 14 июня в 00:48
конечно реально. пару дней назад я историю и английский попробовала написать, история 160, англ.яз 168. Без подготовки, школу закончила 34 года назад
Идеальная оптимистка• 15 июня в 19:56
Прохідний 150 - це лише щоб подати заяву на вступ, а конкурс на бюджет може бути вищий. Яка саме спеціальність?
Тарабарщина• 16 июня в 23:05
Ответ дляИдеальная оптимистка
.
автор Бандерівка • 17 июня в 14:50
Ответ дляИдеальная оптимистка
Лікувальна справа
Идеальная оптимистка• 17 июня в 14:54
Ответ дляБандерівка
Лікувальна справа
А, ну тоді поступите кудись, широкий конкурс на медицину біля 150 і є, щороку все більше держзамовлення.
Богдана-df90• 29 июня в 05:47
Ответ дляЗалізна тьотя

Будь ласка, підкажіть які
Залізна тьотя• 29 июня в 22:11
Ответ дляБогдана-df90
Будь ласка, підкажіть які
https://znohub.online/?utm_source=google&utm_mediu...
Богдана-df90• 02 июля в 02:12
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую