Зашла на 5минут• 14 июня в 09:50
Питання до жінок, які отримують аліменти на дітей від батьків військових.
Вітаю учасниць форуму!
Питання в назві, а цікавлять саме дати надходження аліментів на картку. Бо татусь моєї дитини "в танку".
Буду вдячна за відповіді, всім гарного дня!
Питання в назві, а цікавлять саме дати надходження аліментів на картку. Бо татусь моєї дитини "в танку".
Буду вдячна за відповіді, всім гарного дня!
Анти-анонім• 14 июня в 09:53
Військовим всім по різному виплачують зарплату і надбавки, тому у всіх різні дати надходження аліментів.
Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.
Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.
4
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 10:01
Ответ дляАнти-анонім
Військовим всім по різному виплачують зарплату і надбавки, тому у всіх різні дати надходження аліментів.
Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.
Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.
Зрозуміла, дякую!
мадам Везувий• 14 июня в 10:03
Залежно від того, вам начисляються аліменти із зарплатні, премії чи бойових виплат. Це різні дати. Зарплатня зазвичай до 10 числа кожного місяця. Бойові теж. Премія - після 20-го. Майте на увазі, що людина може бути у відпустці, на лікуванні, з пораненням - тоді там все не так по нарахуванням.
1
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 10:11
Ответ длямадам Везувий
Залежно від того, вам начисляються аліменти із зарплатні, премії чи бойових виплат. Це різні дати. Зарплатня зазвичай до 10 числа кожного місяця. Бойові теж. Премія - після 20-го. Майте на увазі, що людина може бути у відпустці, на лікуванні, з пораненням - тоді там все не так по нарахуванням.
Написано ’з усіх видів доходів’. Але зрозуміло, що дивлячись, які в нього нарахування, то і мені виплат може бути кілька на місяць?
Снегопадка• 14 июня в 10:27
Мой бывший платит сам 7000 грн в первых числах, хотя должен четверть зарплаты платить
Снегопадка• 14 июня в 10:28
Ответ дляЗашла на 5минут
Написано ’з усіх видів доходів’. Але зрозуміло, що дивлячись, які в нього нарахування, то і мені виплат може бути кілька на місяць?
У меня тоже из всех доходов, но он хитрожоп
1
Снегопадка• 14 июня в 10:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Написано ’з усіх видів доходів’. Але зрозуміло, що дивлячись, які в нього нарахування, то і мені виплат може бути кілька на місяць?
А сколько платит алиментов?
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 10:44
Ответ дляСнегопадка
А сколько платит алиментов?
У нас 5 років була домовленість з призначеною ним сумою у 7000 грн (останні роки) + половина додаткових витрат на дитину. Мене влаштовувало. Тепер він перестав взагалі давать гроші, дарувать подарунки на свята, брать дитину. Я подала на аліменти. Дуже оскорбився, засів ’у танку’.
Мурзилка• 14 июня в 10:49
Ответ дляЗашла на 5минут
У нас 5 років була домовленість з призначеною ним сумою у 7000 грн (останні роки) + половина додаткових витрат на дитину. Мене влаштовувало. Тепер він перестав взагалі давать гроші, дарувать подарунки на свята, брать дитину. Я подала на аліменти. Дуже оскорбився, засів ’у танку’.
Він мобілізований? В тилу?
Снегопадка• 14 июня в 10:51
Ответ дляЗашла на 5минут
У нас 5 років була домовленість з призначеною ним сумою у 7000 грн (останні роки) + половина додаткових витрат на дитину. Мене влаштовувало. Тепер він перестав взагалі давать гроші, дарувать подарунки на свята, брать дитину. Я подала на аліменти. Дуже оскорбився, засів ’у танку’.
Ой мой ее с 1 годика не видел, на операции деньги просила ей он сказал мои проблемы, ваш еще молодец, вы если подали на алименты и исполнительный лист уже есть то должны с его зарплаты изымать деньги, но вот из 100000 грн за нули из них не изымают алименты как я знаю
Снегопадка• 14 июня в 10:51
Ответ дляЗашла на 5минут
У нас 5 років була домовленість з призначеною ним сумою у 7000 грн (останні роки) + половина додаткових витрат на дитину. Мене влаштовувало. Тепер він перестав взагалі давать гроші, дарувать подарунки на свята, брать дитину. Я подала на аліменти. Дуже оскорбився, засів ’у танку’.
А он живой, может с ним что то произошло?
1
Снегопадка• 14 июня в 10:52
Ответ дляМурзилка
Він мобілізований? В тилу?
А що якщо мобілізований і в тилу?
Мурзилка• 14 июня в 10:56
Ответ дляСнегопадка
А що якщо мобілізований і в тилу?
То в нього зарплата 20 тис, з чого давати заявлені авторкою суми?
І там ні підзаробити, ні звільнитися
І там ні підзаробити, ні звільнитися
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:47
Ответ дляСнегопадка
А он живой, может с ним что то произошло?
Живіше всих живих
Сидячи ’в танку’ нерви періодично тріпає мені.
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:48
Ответ дляМурзилка
Він мобілізований? В тилу?
Пішов по контракту. Він АТОвець.
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:49
Ответ дляСнегопадка
Ой мой ее с 1 годика не видел, на операции деньги просила ей он сказал мои проблемы, ваш еще молодец, вы если подали на алименты и исполнительный лист уже есть то должны с его зарплаты изымать деньги, но вот из 100000 грн за нули из них не изымают алименты как я знаю
Читала, що про це була петиція, але наче закону немає.
Співчуваю Вам...
Співчуваю Вам...
Снегопадка• 14 июня в 14:50
Ответ дляЗашла на 5минут
Пішов по контракту. Він АТОвець.
Тогда на алименты, я на своего тоже поеду исполнительный лист отвезу, только странно вы уже подали на алименты и суд присудил и исполнительный лист уже вступил в силу?
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:52
Ответ дляМурзилка
То в нього зарплата 20 тис, з чого давати заявлені авторкою суми?
І там ні підзаробити, ні звільнитися
І там ні підзаробити, ні звільнитися
Мій сам пішов. Є нюанси по здоров´ю, то міг не ходити. І 5 тис. завжди краще, ніж 0.
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:55
Ответ дляСнегопадка
Тогда на алименты, я на своего тоже поеду исполнительный лист отвезу, только странно вы уже подали на алименты и суд присудил и исполнительный лист уже вступил в силу?
Так, є судовий наказ, виконавець працює. Цікаво стало про дати відрахувань. Тепер зрозуміло, що у всіх вони різні.
Снегопадка• 14 июня в 14:56
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, є судовий наказ, виконавець працює. Цікаво стало про дати відрахувань. Тепер зрозуміло, що у всіх вони різні.
Интересно когда придет первая сумма, как исполнитель работает быстро
автор
Зашла на 5минут
• 14 июня в 14:57
Ответ дляСнегопадка
Интересно когда придет первая сумма, как исполнитель работает быстро
От і не знаю... Бо в мене немає точної інформації по місцю його служби.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу