sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
noavatar
Angelina123• 24 мая в 14:09

Дитина 1рік і 2 міс проковтнула кістку від персика інжирного

Руки трусяться,дитина їла персик,я дивилась і зазвичай дитина випльовує такі великі предмети.
А це раз і дивлюсь немає,почала дивитись в роті,а вона почала плакати,що боляче
Через 5 секунд все було ок,я злякалась і вона.
Кістка не велика,1 -1,5 см.
Але так стрьомно.
Що потрібно робити?
У кого таке було?
Дякую
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
23 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_12
Мания-Величия• 24 мая в 14:11
1
Позвоните в скорую, проконсультируйтесь, мой ребенок проглотил в 3 года камешек стеклянный, но он был гладкий и вышел на следующий день

anonim_35
Фуліганка• 24 мая в 14:12
2
Позвоните в 103 и узнайте
Возможно стоит подъехать в детскую больницу в приемное отделение
anonim_205
Тоскующая• 24 мая в 14:12
3
Ну шо делать, шо делать....радоваться! Через пару лет будет персиковое дерево у вас в доме.
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 2
anonim_120
Патика-мотика• 24 мая в 14:13
4
Видихнути трохи, бо не пішло в дихальні шляхи і це супер. І я би теж як радять дівчата подзвонила в 103. Бо якщо гостра, може травмувати. Але хз.
anonim_81
Горлаю зрання• 24 мая в 14:15
5
Викакає через пару днів
Можна чимось на кшталт киселя або овсянки-розмазні покормити, вони обволокують все у шлунку і кишківнику
like 2
anonim_166
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 мая в 14:15
6
дайте проносне, скоріше вийде.
woman_facepalming 3
anonim_98
Xвостокрутелка• 24 мая в 14:15
7
Ничего страшного, опасно только острые предметы. Ну и не стоит давать такому маленькому ребенку фрукты с косточкой.
like 2
anonim_12
Мания-Величия• 24 мая в 14:17
8
Ответ дляXвостокрутелка
Ничего страшного, опасно только острые предметы. Ну и не стоит давать такому маленькому ребенку фрукты с косточкой.
Ну косточки, кстати, островатые могут быть
like 2
anonim_12
Мания-Величия• 24 мая в 14:18
9
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
дайте проносне, скоріше вийде.
А вот это делать категорически нельзя
like 3

anonim_171
Наизнанку• 24 мая в 14:18
10
Ну вы даете, это вы с первенцем так неосторожно?
anonim_33
Указка• 24 мая в 14:20
11
Выкакает. В следующий раз будете давать без косточки
anonim_144
ЖующаЯКонфету• 24 мая в 14:24
12
1,5 см не большая, выйдет. Но вообще нельзя давать детям с косточками
like 2
anonim_151
Я супер-пупер• 24 мая в 14:25
13
Вот как? Как могло придти в голову дать ребенку персик?
like 3
anonim_77
Однозначно• 24 мая в 14:26
14
Автор, краще зателефонуйте на швидку проконсультуватись, в них є така функція
anonim_93
Мозговая пилочка• 24 мая в 14:29
15
Я б з такою малою дитиною ще не сподівалася на ’зазвичай’, там ту кісточку не так важко прибрати.
noavatar
автор Angelina123 • 24 мая в 14:31
16
Я знаю,я винна,руки трусяться
Дитина заснула на обідній сон,а я сиджу над нею і плачу
noavatar
автор Angelina123 • 24 мая в 14:31
17
Думаю прокинеться і поїдемо в швидку
anonim_12
Мания-Величия• 24 мая в 14:38
18
Ответ дляAngelina123
Думаю прокинеться і поїдемо в швидку
Позвоните им сейчас, они проконсультируют
anonim_27
Птиця Говорун• 24 мая в 16:09
19
Ответ дляAngelina123
Думаю прокинеться і поїдемо в швидку
Ваша ситуация
https://sprosivracha.com/questions/3582162-rebenok...

noavatar
автор Angelina123 • 24 мая в 23:39
20
Дитина почувається супер
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
anonim_27
Птиця Говорун• 25 мая в 09:57
21
Ответ дляAngelina123
Дитина почувається супер
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
Должна выйти
anonim_41
Печенюшка• 25 мая в 10:36
22
Дивіться,в такому ж віці моя донька проковтнула сливову кісточку,яка довга і гостра з двох боків. То був жах. Дитина сиділа з бабушкою. Бабушка страшно злякалася,ми отримали страшний стрес. Рекомендації педіатра були -почекати,годувати більш послаблюючою їжею. Я гарно напувала дитину, в усю їжу додавала оливкове масло. Кісточка вийшла через день,бабушка всі памперси руками перебирала і знайшла. Стільки радості було. Кісточка вийшла не гостра,її краї затупилися від обробки соками. Так шо не переживайте,кісточка вийде. Ваша задача слідкувати,щоб кал був м´який пушистий(повному теж не можна).
noavatar
автор Angelina123 • 06 июня в 23:26
23
Кісточка знайшлася на наступний день,дитина її сховала в стільчику між тканиною самим стільчиком.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff