Руки трусяться,дитина їла персик,я дивилась і зазвичай дитина випльовує такі великі предмети.
А це раз і дивлюсь немає,почала дивитись в роті,а вона почала плакати,що боляче
Через 5 секунд все було ок,я злякалась і вона.
Кістка не велика,1 -1,5 см.
Але так стрьомно.
Що потрібно робити?
У кого таке було?
Дякую
А це раз і дивлюсь немає,почала дивитись в роті,а вона почала плакати,що боляче
Через 5 секунд все було ок,я злякалась і вона.
Кістка не велика,1 -1,5 см.
Але так стрьомно.
Що потрібно робити?
У кого таке було?
Дякую
2
1
Мания-Величия• 24 мая в 14:11
Позвоните в скорую, проконсультируйтесь, мой ребенок проглотил в 3 года камешек стеклянный, но он был гладкий и вышел на следующий день
Фуліганка• 24 мая в 14:12
Позвоните в 103 и узнайте
Возможно стоит подъехать в детскую больницу в приемное отделение
Возможно стоит подъехать в детскую больницу в приемное отделение
Тоскующая• 24 мая в 14:12
Ну шо делать, шо делать....радоваться! Через пару лет будет персиковое дерево у вас в доме.
3
2
Патика-мотика• 24 мая в 14:13
Видихнути трохи, бо не пішло в дихальні шляхи і це супер. І я би теж як радять дівчата подзвонила в 103. Бо якщо гостра, може травмувати. Але хз.
Горлаю зрання• 24 мая в 14:15
Викакає через пару днів
Можна чимось на кшталт киселя або овсянки-розмазні покормити, вони обволокують все у шлунку і кишківнику
Можна чимось на кшталт киселя або овсянки-розмазні покормити, вони обволокують все у шлунку і кишківнику
2
Xвостокрутелка• 24 мая в 14:15
Ничего страшного, опасно только острые предметы. Ну и не стоит давать такому маленькому ребенку фрукты с косточкой.
2
Мания-Величия• 24 мая в 14:17
Ответ дляXвостокрутелка
Ничего страшного, опасно только острые предметы. Ну и не стоит давать такому маленькому ребенку фрукты с косточкой.
Ну косточки, кстати, островатые могут быть
2
Мания-Величия• 24 мая в 14:18
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
дайте проносне, скоріше вийде.
А вот это делать категорически нельзя
3
ЖующаЯКонфету• 24 мая в 14:24
1,5 см не большая, выйдет. Но вообще нельзя давать детям с косточками
2
Однозначно• 24 мая в 14:26
Автор, краще зателефонуйте на швидку проконсультуватись, в них є така функція
Мозговая пилочка• 24 мая в 14:29
Я б з такою малою дитиною ще не сподівалася на ’зазвичай’, там ту кісточку не так важко прибрати.
Я знаю,я винна,руки трусяться
Дитина заснула на обідній сон,а я сиджу над нею і плачу
Дитина заснула на обідній сон,а я сиджу над нею і плачу
Мания-Величия• 24 мая в 14:38
Ответ дляAngelina123
Думаю прокинеться і поїдемо в швидку
Позвоните им сейчас, они проконсультируют
Птиця Говорун• 24 мая в 16:09
Ответ дляAngelina123
Думаю прокинеться і поїдемо в швидку
Ваша ситуация
Дитина почувається супер
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
Птиця Говорун• 25 мая в 09:57
Ответ дляAngelina123
Дитина почувається супер
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
Все добре
В швидку не їздили
Надіюсь знайдем в памперсі кісточку
Должна выйти
Печенюшка• 25 мая в 10:36
Дивіться,в такому ж віці моя донька проковтнула сливову кісточку,яка довга і гостра з двох боків. То був жах. Дитина сиділа з бабушкою. Бабушка страшно злякалася,ми отримали страшний стрес. Рекомендації педіатра були -почекати,годувати більш послаблюючою їжею. Я гарно напувала дитину, в усю їжу додавала оливкове масло. Кісточка вийшла через день,бабушка всі памперси руками перебирала і знайшла. Стільки радості було. Кісточка вийшла не гостра,її краї затупилися від обробки соками. Так шо не переживайте,кісточка вийде. Ваша задача слідкувати,щоб кал був м´який пушистий(повному теж не можна).
Кісточка знайшлася на наступний день,дитина її сховала в стільчику між тканиною самим стільчиком.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу