sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Другое
anonim_216
Аноним ФЕЯ• 17 июня в 13:10

Хто нещодавно купував/продавав машину через Дію?

Поділіться, будь ласка, досвідом. Як проходив цей процес? Саме через Дію цікавить. От приїхали на СТО, перевірили машину, все підходить. Ми на СТО і розраховуємося і оформлюємо через ДІЮ чи як?
2 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_79
Фима Собак• 17 июня в 13:17
1
Чоловік продав авто через Дію пару тижнів тому. Але у нас авто на майданчику стояло. З´їздив покупець на сто, віддав гроші менеджеру майданчика, а чоловік через Дію оформив продаж. З чоловіка авто знялось одразу (це вечір вже був), а покупець в Дії став власником десь о 12 годині наступного дня. Тоді вже чоловіку гррші віддали. Якщо просто без посередників, то ви з покупцем поруч все виконуєте в Дії і все.
like 1

anonim_208
Фиона Шрековна• 17 июня в 13:43
2
Я купувала в Дії.
1. Оглянули на СТО
2. Перевірили кошти
3. Продавець оформив продаж в Дії і перед тим, як відправив в обробку - я віддала кошти
4. Відразу прийшов запит- я підтвердила і документи пішли в роботу
5. Я забрала технічний паспорт і поїхала
6. На наступний день угода підтвердилася в Дії і авто переоформилося на мене
7. У разі, якщо хочете змінити держномер - потрібно буде декілька днів почекати поки на Укрпошту прийде новий техпаспорт та держномер, при цьому авто має стояти. Але, оскільки, я забирала авто з іншого міста - я залишила той номер
like 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff