sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_146
Манка Я• 17 июня в 13:42

Перевізник Київ- Кишинів

Розглядаю перевізників Євроклуб та ТТК Нова Україна. Ціна така приємна.
Хтось їздив з ними? Або порадьте своїх перевірених.
8 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_201
Кофе в лобби• 17 июня в 13:55
1
а яка ціна? мені теж треба

anonim_146
автор Манка Я • 17 июня в 13:56
2
Ответ дляКофе в лобби
а яка ціна? мені теж треба
Я дивлюсь на Басфор або Інфобас. Ціна залежить від перевізника і часу.
noavatar
Турагенція Tourdream• 17 июня в 13:57
3
З ’Нова Україна’ будьте уважні, часто не вказують, що рейси з пересадкою. Та й автопарк у них не найкращій.

А Гал транс чи Трансмарін не підходять рейси?
anonim_146
автор Манка Я • 17 июня в 13:59
4
Ответ дляТурагенція Tourdream
З ’Нова Україна’ будьте уважні, часто не вказують, що рейси з пересадкою. Та й автопарк у них не найкращій.

А Гал транс чи Трансмарін не підходять рейси?
По часу не підходить(( вже все передивилась. Щоб ідеально в аеропорт приїхати по часу, треба вибрати когось із них...
anonim_146
автор Манка Я • 17 июня в 14:00
5
Ответ дляТурагенція Tourdream
З ’Нова Україна’ будьте уважні, часто не вказують, що рейси з пересадкою. Та й автопарк у них не найкращій.

А Гал транс чи Трансмарін не підходять рейси?
За Євроклуб нічого не знаєте?
noavatar
Турагенція Tourdream• 17 июня в 14:07
6
Ответ дляМанка Я
За Євроклуб нічого не знаєте?
Ні, з ними не стикалась
anonim_192
Яичница с беконом• 17 июня в 14:14
7
Евроклубом мої знайомі їздять до Німеччини і тільки цим перевізником, задоволенні. Ціна-якісь. Але теж бувають якісь негаразди не суттєві. Перевізник норм.
anonim_146
автор Манка Я • 17 июня в 14:14
8
Ответ дляЯичница с беконом
Евроклубом мої знайомі їздять до Німеччини і тільки цим перевізником, задоволенні. Ціна-якісь. Але теж бувають якісь негаразди не суттєві. Перевізник норм.
Дякую!!
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff