sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_65
Тишком_нишком• 19 июня в 14:54

Що робити?

Познайомилася з чоловіком, і на початку знайомства я прямо запитала, для чого він шукає спілкування. Він відповів, що для дружби. Також я одразу сказала, що секс не розглядаю і в переписці і при зустрічі.

Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.

Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.

Мене цікавить думка зі сторони:

1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2
60 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 14:55
1
І ще він мене запитував ,що хіба не секс спочатку,а потім стосунки?
woman_facepalming 3

anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 14:56
2
Вопрос знатокам: что вами движет, что вы продолжаете с ним общаться?
like 10 face_with_tears_of_joy 1
anonim_42
Пусин Кукин• 19 июня в 14:57
3
ви трохи притрушена?
face_with_tears_of_joy 6
anonim_61
Нехай щастить• 19 июня в 14:58
4
вчора була тема: ’Золотые правила обороны при попытке изнасилования’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...

Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
face_with_tears_of_joy 4
anonim_45
Хочу в БАНю• 19 июня в 14:59
5
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
face_with_tears_of_joy 7
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 14:59
6
Ответ дляПироженкА
Вопрос знатокам: что вами движет, что вы продолжаете с ним общаться?
Бо він сказав,що для дружби познайомився
woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 3
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:00
7
Ответ дляПусин Кукин
ви трохи притрушена?
Слово ’трохи’ - зайве.
face_with_tears_of_joy 5
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:00
8
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
А що не так?
woman_facepalming 3
anonim_14
Дівчина Бобула• 19 июня в 15:00
9
Автор, без обид, но вы с особенностями, что сами не можете дать ответы на эти вопросы? С пониманием у вас прям беда?
like 4 face_with_tears_of_joy 1

anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:00
10
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
скільки йому років?
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:00
11
Ответ дляГрабля
скільки йому років?
30 ,але поводиться гірше аніж в 15 підліток
woman_facepalming 3
anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:00
12
Ответ дляТишком_нишком
А що не так?
і до вас питання - ви в реальному житті не можете знайти коло спілкування?
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:01
13
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
Так и терпите тогда такую дружбу! Шо вы ноете?
face_with_tears_of_joy 2
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:01
14
Ответ дляГрабля
і до вас питання - ви в реальному житті не можете знайти коло спілкування?
А де можна його шукати?
woman_facepalming 1
anonim_79
БлинчикБезСметанки• 19 июня в 15:01
15
Ответ дляНехай щастить
вчора була тема: ’Золотые правила обороны при попытке изнасилования’
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3853823-1#a...

Можете обрати собі варіанти) особливу увагу зверніть на п. 5 ’откусить половой член ’
Я ещё вчера там комментировала и обращаю особое внимание автора на пункт ’ Выкрутить кадык’. Он очень недооценен
face_with_tears_of_joy 4
anonim_45
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:01
16
Ответ дляТишком_нишком
А що не так?
Та все не так
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_112
Янка-угомонись• 19 июня в 15:02
17
а чего вы от него хотите?
anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:02
18
Ответ дляТишком_нишком
30 ,але поводиться гірше аніж в 15 підліток
адекватний чоловік в 30 років не буде сидіти в онлайн знайомствах і ще й для просто дружби. Для просто сексу ще повірю, для стосунків - сумнівно, для дружби - точно ні
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:02
19
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
Зачем вам дружба с таким мужиком? Зачем вам вообще дружба с мужиком?
face_with_tears_of_joy 3

anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:02
20
Ответ дляХочу в БАНю
Та все не так
Яка, в сраку, дружба між чоловіком і жінкою?
Тим більше спеціально знайомитись.
Давно подібної бредятини не читала.
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
woman_facepalming 5 like 1
anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:03
21
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
місце проживання, робота, навчання, спортзал, гуртки по інтересах (хобі)
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:03
22
Ответ дляЯнка-угомонись
а чего вы от него хотите?
Ну як він заявляв коли знайомився для дружби ,то для дружби та спілкування
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:03
23
Ответ дляГрабля
адекватний чоловік в 30 років не буде сидіти в онлайн знайомствах і ще й для просто дружби. Для просто сексу ще повірю, для стосунків - сумнівно, для дружби - точно ні
Так він вживу познайомився,до чого тут онлайн знайомства?
woman_facepalming 1
anonim_45
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:04
24
Ответ дляТишком_нишком
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
Та яка різниця, чого він там не каже те чи інше.
Тут питання в іншому - на-ві-що знайомитись з чоловіками для дружби????
Ну не існує такого в природі
like 1
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:05
25
Ответ дляПироженкА
Зачем вам дружба с таким мужиком? Зачем вам вообще дружба с мужиком?
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
woman_facepalming 3
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:05
26
Ответ дляТишком_нишком
Ну як він заявляв коли знайомився для дружби ,то для дружби та спілкування
Так он и хочет дружить своей цюцюркой с вашей Матильдой.
face_with_tears_of_joy 5
anonim_61
Нехай щастить• 19 июня в 15:06
27
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я ещё вчера там комментировала и обращаю особое внимание автора на пункт ’ Выкрутить кадык’. Он очень недооценен
точно))) по ходу це ви мені писали
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:06
28
Ответ дляПироженкА
Так он и хочет дружить своей цюцюркой с вашей Матильдой.
То чому це прямо не сказав або зараз не скаже?
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1
anonim_112
Янка-угомонись• 19 июня в 15:06
29
Ответ дляТишком_нишком
Якщо немає дружби то в чому проблема прямо сказати,що шукаю дівчину собі чи швидкий перепихон без обовʼязків?
ну вы тогда сразу сольетесь. а так у него теплится еще надежда на перепихон
face_with_tears_of_joy 1
anonim_104
барабанщица• 19 июня в 15:07
30
«Он продовжував свої дії» а вы сидели и размышляли, не нарушает ли он ваши границы?😅
face_with_tears_of_joy 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff