sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_65
Тишком_нишком• 19 июня в 14:54

Що робити?

Познайомилася з чоловіком, і на початку знайомства я прямо запитала, для чого він шукає спілкування. Він відповів, що для дружби. Також я одразу сказала, що секс не розглядаю і в переписці і при зустрічі.

Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.

Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.

Мене цікавить думка зі сторони:

1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
показать весь текст
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2
60 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:07
31
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
подивіться пару серіальчиків тру крайм якщо хочете знати чому люди інколи брешуть і приховують свої мотиви

anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:07
32
Ответ дляЯнка-угомонись
ну вы тогда сразу сольетесь. а так у него теплится еще надежда на перепихон
А яка надія коли я кажу прямо ,що це не розглядаю та не буду цим займатись із тобою?
woman_facepalming 3 like 1
anonim_36
Шкідлива молекула• 19 июня в 15:08
33
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
В принципі, існують асексуали. Але це треба співпасти.
noavatar
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:08
34
В мене питання до вас.
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
face_with_tears_of_joy 4 like 1
anonim_45
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:08
35
Ответ дляШкідлива молекула
В принципі, існують асексуали. Але це треба співпасти.
Ну ви розумієте ймовірність такого 🤷
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:08
36
Ответ дляТишком_нишком
То чому це прямо не сказав або зараз не скаже?
Так напишите ему этот вопрос, а его ответ покажите нам скрином . Откуда нам знать что в голове у волшебного мужика, который познакомился с волшебной бабой?
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:09
37
Ответ дляГрабля
подивіться пару серіальчиків тру крайм якщо хочете знати чому люди інколи брешуть і приховують свої мотиви
Я і так щодня таке дивлюсь
woman_facepalming 1
anonim_36
Шкідлива молекула• 19 июня в 15:09
38
Ответ дляХочу в БАНю
Ну ви розумієте ймовірність такого 🤷
Імовірність є, але ж тут ясно, що чоловік хоче не платонічних відносин.
anonim_69
ПироженкА• 19 июня в 15:10
39
Ответ дляДівчина Гілмор
В мене питання до вас.
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
Потому что он ей обещал дружбу. А она его терпит ради его псевдо дружбы к ней.
face_with_tears_of_joy 1

anonim_62
Червона рута• 19 июня в 15:10
40
То ли тролль, то ли дура...
face_with_tears_of_joy 2
noavatar
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:11
41
Ответ дляПироженкА
Потому что он ей обещал дружбу. А она его терпит ради его псевдо дружбы к ней.
Він наступного разу витягне свого дружка щоб дружити конкретно
like 1
noavatar
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:12
42
Ответ дляЧервона рута
То ли тролль, то ли дура...
За сумісництвом
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:12
43
Ответ дляДівчина Гілмор
Він наступного разу витягне свого дружка щоб дружити конкретно
Він і так при мені руку собі в труси пхає
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1
noavatar
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:12
44
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
Вашу руку?
anonim_208
Грабля• 19 июня в 15:12
45
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
ой .ля...... Жінко, ви серйозно чи тупо тролите?
face_with_tears_of_joy 1 like 1
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:12
46
Ответ дляДівчина Гілмор
Вашу руку?
Свою собі в труси поправляти член
anonim_79
БлинчикБезСметанки• 19 июня в 15:14
47
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
І шо там? Нефритовий жезл чи Корнішон?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_112
Янка-угомонись• 19 июня в 15:15
48
Ответ дляТишком_нишком
А яка надія коли я кажу прямо ,що це не розглядаю та не буду цим займатись із тобою?
он уверен, что вас переубедит)
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 15:16
49
Ответ дляЯнка-угомонись
он уверен, что вас переубедит)
Яким чином?
like 1

anonim_49
Петриківна• 19 июня в 15:33
50
Боже,яка тошнотік
anonim_71
Оно само купилось• 19 июня в 15:40
51
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
Може їй років 16.
anonim_71
Оно само купилось• 19 июня в 15:41
52
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
Для дружби попробуйте знайти дівчину/жінку.
anonim_71
Оно само купилось• 19 июня в 15:43
53
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
Для дружби можна ще гея знайти, він не буде нічого від вас хотіти
anonim_17
Аннуитет• 19 июня в 16:39
54
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
Як ви її собі уявляєте?
anonim_17
Аннуитет• 19 июня в 16:40
55
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
Автор, ви не в собі чи ви неповнолітня?
anonim_17
Аннуитет• 19 июня в 16:41
56
Ответ дляБлинчикБезСметанки
І шо там? Нефритовий жезл чи Корнішон?
корнішон.
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 18:33
57
Ответ дляАннуитет
Як ви її собі уявляєте?
Спілкуватись та зустрічатися на каву
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 18:34
58
Ответ дляОно само купилось
Для дружби попробуйте знайти дівчину/жінку.
Так я спеціально нікого не шукала для дружби
anonim_71
Оно само купилось• 19 июня в 18:34
59
Ответ дляТишком_нишком
Так я спеціально нікого не шукала для дружби
Так а зачем знакомились?
anonim_65
автор Тишком_нишком • 19 июня в 18:35
60
Ответ дляОно само купилось
Так а зачем знакомились?
Заборонено знайомитись із людьми?
woman_facepalming 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff