Тишком_нишком• 19 июня в 14:54
Що робити?
Познайомилася з чоловіком, і на початку знайомства я прямо запитала, для чого він шукає спілкування. Він відповів, що для дружби. Також я одразу сказала, що секс не розглядаю і в переписці і при зустрічі.
Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.
Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.
Мене цікавить думка зі сторони:
1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
Пізніше ми зустрілися. Під час зустрічі він почав проявляти сексуальну ініціативу. Я кілька разів говорила «не треба» і нагадувала, що не хочу такого розвитку подій. У відповідь він казав щось на кшталт «це не секс» і продовжував свої дії.
Зараз він і далі пише мені та пропонує зустрічі, причому часто натякає на формат квартири, хоча я пропонувала зустрітися в закладі.
Мене цікавить думка зі сторони:
1. Чи виглядає це як непорозуміння з його боку, чи він свідомо ігнорує мої кордони?
2. Якщо людина після слів «не треба» продовжує наполягати, чи можна говорити про неповагу до кордонів?
3. Чому він продовжує пропонувати квартиру після того, як я неодноразово озвучувала свою позицію?
4. Чи варто взагалі продовжувати спілкування з такою людиною?
показать весь текст
4
2
Грабля• 19 июня в 15:07
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
подивіться пару серіальчиків тру крайм якщо хочете знати чому люди інколи брешуть і приховують свої мотиви
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:07
Ответ дляЯнка-угомонись
ну вы тогда сразу сольетесь. а так у него теплится еще надежда на перепихон
А яка надія коли я кажу прямо ,що це не розглядаю та не буду цим займатись із тобою?
3
1
Шкідлива молекула• 19 июня в 15:08
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
В принципі, існують асексуали. Але це треба співпасти.
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:08
В мене питання до вас.
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
4
1
Хочу в БАНю• 19 июня в 15:08
Ответ дляШкідлива молекула
В принципі, існують асексуали. Але це треба співпасти.
Ну ви розумієте ймовірність такого 🤷
ПироженкА• 19 июня в 15:08
Ответ дляТишком_нишком
То чому це прямо не сказав або зараз не скаже?
Так напишите ему этот вопрос, а его ответ покажите нам скрином . Откуда нам знать что в голове у волшебного мужика, который познакомился с волшебной бабой?
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:09
Ответ дляГрабля
подивіться пару серіальчиків тру крайм якщо хочете знати чому люди інколи брешуть і приховують свої мотиви
Я і так щодня таке дивлюсь
1
Шкідлива молекула• 19 июня в 15:09
Ответ дляХочу в БАНю
Ну ви розумієте ймовірність такого 🤷
Імовірність є, але ж тут ясно, що чоловік хоче не платонічних відносин.
ПироженкА• 19 июня в 15:10
Ответ дляДівчина Гілмор
В мене питання до вас.
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
Якщо він робить те чого ви не хочете, чому ви далі з ним спілкуєтеся?
Потому что он ей обещал дружбу. А она его терпит ради его псевдо дружбы к ней.
1
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:11
Ответ дляПироженкА
Потому что он ей обещал дружбу. А она его терпит ради его псевдо дружбы к ней.
Він наступного разу витягне свого дружка щоб дружити конкретно
1
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Він наступного разу витягне свого дружка щоб дружити конкретно
Він і так при мені руку собі в труси пхає
3
1
Дівчина Гілмор• 19 июня в 15:12
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
Вашу руку?
Грабля• 19 июня в 15:12
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
ой .ля...... Жінко, ви серйозно чи тупо тролите?
1
1
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Вашу руку?
Свою собі в труси поправляти член
БлинчикБезСметанки• 19 июня в 15:14
Ответ дляТишком_нишком
Він і так при мені руку собі в труси пхає
І шо там? Нефритовий жезл чи Корнішон?
1
Янка-угомонись• 19 июня в 15:15
Ответ дляТишком_нишком
А яка надія коли я кажу прямо ,що це не розглядаю та не буду цим займатись із тобою?
он уверен, что вас переубедит)
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 15:16
Ответ дляЯнка-угомонись
он уверен, что вас переубедит)
Яким чином?
1
Оно само купилось• 19 июня в 15:40
Ответ дляХочу в БАНю
Бля...такі існують? Які знайомляться з чоловіками для дружби??
Може їй років 16.
Оно само купилось• 19 июня в 15:41
Ответ дляТишком_нишком
А де можна його шукати?
Для дружби попробуйте знайти дівчину/жінку.
Оно само купилось• 19 июня в 15:43
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
Для дружби можна ще гея знайти, він не буде нічого від вас хотіти
Аннуитет• 19 июня в 16:39
Ответ дляТишком_нишком
Бо він сказав,що для дружби познайомився
Як ви її собі уявляєте?
Аннуитет• 19 июня в 16:40
Ответ дляТишком_нишком
Я дружбу до статті не відношу ,питання до нього чому він при знайомстві приховав свої справжні наміри
Автор, ви не в собі чи ви неповнолітня?
Аннуитет• 19 июня в 16:41
Ответ дляБлинчикБезСметанки
І шо там? Нефритовий жезл чи Корнішон?
корнішон.
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 18:33
Ответ дляАннуитет
Як ви її собі уявляєте?
Спілкуватись та зустрічатися на каву
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 18:34
Ответ дляОно само купилось
Для дружби попробуйте знайти дівчину/жінку.
Так я спеціально нікого не шукала для дружби
Оно само купилось• 19 июня в 18:34
Ответ дляТишком_нишком
Так я спеціально нікого не шукала для дружби
Так а зачем знакомились?
автор
Тишком_нишком
• 19 июня в 18:35
Ответ дляОно само купилось
Так а зачем знакомились?
Заборонено знайомитись із людьми?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу