Пенек Возмездия• 21 июня в 00:35

Україна благає інші держави НЕ захищати її громадян

Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
Владислав Смірнов
Аналітик, публіцист
Історія світової дипломатії та воєн знає багато трагедій, але те, що відбувається зараз, є абсолютно унікальним прецедентом. Україна — перша й єдина країна у світі, яка офіційно, на найвищому рівні, благає інші держави НЕ захищати її громадян.
У цій єдиній фразі криється вся суть тієї голої, принизливої та страшної правди, яку ховають за пафосними телемарафонами, гучними промовами про «людиноцентричність» та європейські цінності.
Коли держава просить світ відмовити у прихистку своїм людям, вона здійснює явне й безповоротне зізнання: громадянин для неї — це не людина.
Це не носій прав. Це не джерело влади. Це звичайний біологічний ресурс, інвентар, кріпацький матеріал, який утік із панського двору і який треба повернути назад — у розпорядження апарату, на добивання в окопах.
Тепер подивіться на новини з Європейського Союзу.
На ту саму Європу, яка десятиліттями вибудовувала свій імідж на фундаментальних правах людини, гуманізмі та беззаперечному праві на притулок. Поведінка влади ЄС у цій ситуації — це не просто політичний прагматизм. Це відверте, лицемірне скотство. Десятиліттями Європу наводнюють мільйони мігрантів із країн Африки та Близького Сходу. Вони не тікають від повномасштабної війни з артилерією та авіацією. Вони часто роками живуть на соціальні виплати, відмовляючись інтегруватися, вивчати мову чи працювати. Вони створюють цілі анклави, де не діють європейські закони.
Але чи закликає Урсула фон дер Ляєн закрити для них кордони? Чи пропонує Брюссель масово позбавляти їх статусу та депортувати назад? Ні. Для них працюють механізми захисту, толерантності та правової підтримки.
Але коли йдеться про українців — людей, які інтегрувалися, пішли на роботу, чиї діти вчать мову і ходять до європейських шкіл, — риторика раптом змінюється. Лист Урсули фон дер Ляєн про «обмеження прийому» та пропозиції ускладнити життя українським чоловікам — це апогей лицемірства. Європейські бюрократи знайшли геніальне виправдання своїй зраді:
«Ми б і раді вас захищати, але ж ваш власний уряд просить цього не робити. Ми просто допомагаємо Україні».
Що саме зміниться і як це позначиться на українцях?
Чинна Директива про тимчасовий захист, яка дозволяє українцям отримувати прихисток без складної індивідуальної процедури розгляду заяв, діє до 4 березня 2027 року. Наразі цим механізмом користуються понад 4,3 мільйона українців. Однак зараз Європа готує підґрунтя для зміни правил гри...
Видання Spiegel та інформагентства dpa і AFP зазначають, що нові обмеження стосуватимуться насамперед чоловіків призовного віку (від 23 до 60 років). Західні ЗМІ та посадовці зазначають, що ймовірні обмеження стосуватимуться саме нових заявників, які лише шукатимуть прихистку в ЄС.
Окремі країни вже почали цей процес.
У Польщі з березня зменшили частину соціальних виплат, а в Німеччині для новоприбулих українців із квітня 2025 року діють нижчі ставки виплат за законодавством про шукачів притулку.
Вони зручно ховають своє бажання зекономити гроші та позбутися українців за ширмою «допомоги обороноздатності України». Це змова двох бюрократичних апаратів проти звичайної людини. Якщо ця політика не зміниться, фінал буде трагічним.
Україна ризикує залишитися лише територією, а самі українці справді перетворяться на експонати в етнографічних музеях світу — як нація, яку знищив зовнішній ворог за мовчазної згоди власної держави та лицемірної Європи.
https://bastion.tv/novi-realiyi-dlya-ukrayinciv-u-...
СМСница• 21 июня в 00:37
Если украинцы кроме как на мясо не нужны своей стране, чего ждать от других.

УжеВотДа• 21 июня в 00:38
У вас дебет с кредитом не сходится: кто работает, интегрируется, переходит на долгосрочные титры, те, в абсолютном большинстве, не зависят от выплат и пособий.

Не переживайтн так: вернутся дармоеды в объятия Украины
автор Пенек Возмездия • 21 июня в 00:39
Ответ дляУжеВотДа

Цікаво, кому від цього стане легше
Не боюся осуду• 21 июня в 00:40
Так і закриті кордони - це явно не про зазист. Вже напевно всі зрозуміли, що наше життя нічого не вартує для них. Наші сметрі - це привід вимагати гроші на війну.
УжеВотДа• 21 июня в 00:44
Ответ дляПенек Возмездия
Цікаво, кому від цього стане легше
А что в методичке пишут?
Недочитали?
Великий сатирик• 21 июня в 00:42
Так давно зрозуміло що зєля хоче до останнього українця воювати щоб недай бог не позбутися влади. Шкодую що він тоді не звалив
Великий сатирик• 21 июня в 00:43
Зєля то наше прокляття і карма. Хотіли пр приколу-отримали. А інші будуть навчатися на наших помилках.
Хоча он поляки теж якогось гопаря вибрали
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 00:46
Теж в шоці. Ніхто з інших країн не просив ЄС не давати захист, пособія, не інтегрувати, повертати. А нове, як в останньому меседжі Сибіга, що будемо боротися за українців. Як до кріпаків відношення.
Неробименінерви• 21 июня в 00:46
Граждане Украины умоляют другие страны не защищать Украину.

Мамина корзиночка• 21 июня в 00:56
и снова вбросы от тупорылого рашисткого тролля
Айпишница• 21 июня в 01:00
Ответ дляНеробименінерви
Плохо умоляют
КучМала• 21 июня в 01:12
Зеленый геноцидник - приговор для Украины. Будь он проклят.
Ласковая_львица• 21 июня в 01:19
А триндичиха працює, аж пальці простирала.
І це ж сидить, вишукує всяке гімно, щоб тут орчихи раділи.
Меня не звали• 21 июня в 01:28
Ті хто вважають, що Зеленський винен у війні і все не так робить, поділіться своєю думкою: як закінчити війну?
жінка незаміжня• 21 июня в 01:28
Да все всё прекрасно понимают, какая нахер демократия, рабам дали видимость свободы, теперь у части рабов, видимость свободы забрали. По факту с любым человеком государство может сделать все что угодно, все мы его собственность и свободны мы ровно настолько, насколько нам позволяют.
Шумелка Мышь• 21 июня в 01:31
Ответ дляВеликий сатирик
Это вряд ли, пока в политику лезут такие фрики, как Усик и Притула. Они скажут «хуже, чем при Зеленском, уже не будет» и проголосуют.
НичеНипанимаю• 21 июня в 01:40
Країна мрій (с)
Угги_в_горошек• 21 июня в 02:03
Ответ дляНеробименінерви
Щось у цьому є.
Бо захищають так, щоб не перемогли, Але війна тривала.
Стрибну в гречку• 21 июня в 07:01
Ответ дляСМСница
Если жить и чувствовать себя рабом и мясом то так оно и есть. К счастью таких мало низкосортных

Стрибну в гречку• 21 июня в 07:03
Ответ дляКучМала
путин войну начал!
Mary_40• 21 июня в 07:28
Ответ дляНеробименінерви
Странные граждане. Использовали паспорт страницы для прихисику получения а потом гларяи разбомбите ее
Не прохожу мимо• 21 июня в 07:46
Ответ дляКучМала
Здохни, хуйло!
Не прохожу мимо• 21 июня в 07:55
Ответ дляШумелка Мышь
Вони скажуть і проголосують? А ви де будете, за царя батюшку хуйла на парашці голосуватимете? Охуївші прокацапські боти, весь форум окупували.
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 июня в 08:02
Ответ дляСтрибну в гречку
путин войну начал!
Це не дає право для внутрішнього терору та геноциду.
Mary_40• 21 июня в 08:33
Вообще сюр поста.
Громаляни не защищают свою державу, они ей ничего не должны.
Но им то держава должна и обязана их защищать, а они ее нет.
Ms. Любмая жена• 21 июня в 09:02
Ответ дляЛасковая_львица
Щоб орчихи раділи, досить висерів нашого піськограя, троянського коня путіна
Аноним ФЕЯ• 21 июня в 09:05
Ответ дляMary_40
Вообще сюр поста.
Захищати повинні ці
А не кататись по 10 машин на квадратний кілометр і виловлювати тих, хто закриє їх зад на фронті
Викачую яйцями• 21 июня в 09:11
Ответ дляMary_40
Вообще сюр поста.
Держава для громадян, а не навпаки. Тобто причинно-наслідкові зв´язки інші: Україна як держава продемонструвала повну імпотентність і громадяни не хочуть її захмщати
18 мнеУЖЕ• 21 июня в 09:51
Ответ дляМамина корзиночка
Самокритично
18 мнеУЖЕ• 21 июня в 09:51
Ответ дляКучМала
Аминь