Всіх підсаджую• 25 июня в 17:35

Безтолкові батьки та гості в них

Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.

Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.

Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи

Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.

І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.

І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж

Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 08:56
Ответ дляРозумашка
А ви тут до чого? Ви хочете опікуватися дієздатними, ще не лежачими, батьками? Дивно, що вам за ваше дитинство і молодість не стала та хата настільки бридка, щоб ви туди ані ногою
До чого,що ви написали ,щоб за хату хтось допомагав,кому це треба?
Це хата не в Києві і всередині ремонт старий

автор Всіх підсаджую • 26 июня в 08:56
Ответ дляЗ горіха зерня
В смысле муж разрешает там здоровье свое оставлять
А Щ от йому роботи?
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 08:57
Ответ дляЗ горіха зерня
Они не обязаны жить как вам хочется
Так живуть сотні цивілізованих людей ,а в них все розвалюється
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 08:58
Ответ дляПозитивна
а нащо ви йе робите?
Бо тато ліний ,нічого не хоче робити
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:00
Ответ дляБрюльтик
Зачем? Неужели люди не умеют сосуществовать мирно? Зацикленность эта автора на уборке. Тыкает тех родителей носом, что у них не прибрано. А потом удивляется что они в ответ не усилия обесценивают. Ну лежат себе те ветки и лежат. Кому-то мешают? Нет.
Много людей не умеют просто жить. Постоянно ищут себе проблем, а потом удивляются, что жить сложно
Там вони заважають ,сад не прибираний не пройди
Вони лежать там із листопада місяця
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:01
Ответ длякнопкодав
Автор вы чем от них отличаетесь, вы ж не стали успешнее своих родителей? А может еще и от них тянете
Я?
Тим ,що не наскільки лінива та безтолкова
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:03
Ответ дляСтріляний птах
Ви ж пишете, що у вас нема грошей на ремонт, то і у батьків, мабуть, їх теж не дуже багато, а срач який не прибирається роками - це звичка. Перейде хата у спадок, будете хазяйнувати, зробите порядок, ремонт, а зараз залиште все як є, батьки так прожили все життя, їм зручно.
Люди мають самі зробити нормальні умови для життя собі,я за них нічого робити не буду ,хата 120 квадратних метрів це скільки грошей на ремонт не уявляю,і ще зовні все запущене ,роками були безтолкові так і залишились
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:04
Ответ длякнопкодав
Вот автор, а сколько вам лет, скорее за 40, и и у вас нет денег на ремонт, чем вы лучше родителей?
Мені до 30 ,і ремонт я пропонувала почати із своїх заощаджень,хоча б спиляти старі батареї та прибрати стару радянську ванну ,замість неї зробити невеличкий душ ,вони відмовились і щей почали скандалити
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:05
Ответ длякнопкодав
І може не бути грошей на ремонт,але в людини буде порядок на дворі та прибрано,розумієте чим краще???

автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:06
Ответ длякнопкодав
А почему вы раньше ремонт не помогли сделать
На весь ремонт в мене не буде грошей точно,і вони не хочуть
кнопкодав• 26 июня в 09:08
Ответ дляВсіх підсаджую
Я?
Покадите фото своего сада , какие у АС достижения
Мама Карло• 26 июня в 09:12
Ответ дляtereska
Ви з часом таки зрозумієте, що їм і так гуд, а ви балет рвати спину та руки.
Це називається «ведмежа послуга».
Наступного разу так і питайте що конкретно треба зробити в чим допомогти.
Поспілкувалися, чайок попили і додому.
А батьку так і кажіть, мені не вистачає добрих слів від тебе, будь до мене мʼякшим та уважнішим.
Може і не добре. В мене мама дуже любила чистоту і порядок в домі, подвір´ї, садках, огороді, але чужими руками.
Були постійні істерики, що я маю всі вихідні і відпустку батрачити.
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:12
Ответ дляПробілНеПрацює
автор, это какой то замкнутый круг. С одной стороны вы чувствуете что обесценивают, с другой отказываетесь положить на это всё член, как советует большинство, совершенно справедливо советует.
Поэтому мой совет таков: выключите папу из коллегии судей. Вы делаете не для папы, для себя, вам так легче жить, наведя порядок хоть где-то.
Поэтому в следующий раз хвалите себя сами. Фоткайте срач до начала работ, эти мешки мусора и порядок после.
Позволяйте мужу и маме хвалить вас.
Позволяйте себе хвалить себя.
И если вам самой не хочется делать - не делайте! Чужое мнение не должно вас касаться.
Вы умничка. И вы не соревнуетесь с отцом кто больше делает. Просто не слушайте его.
Или отвечайте да, пап, бездельница, такую вы дочку воспитали, было с кого пример брать 🤣
Дякую!
ТАЗератти• 26 июня в 09:12
Ответ дляПотужна махіна
Переночувати в готелі. Як варіант.
Нет отеля в городеУ соседки не нашлось места
Вот так бывает
Розумашка• 26 июня в 09:20
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, співчуваю. У мене такий чоловік.
В наш час існує така процедура, як розлучення
Потужна махіна• 26 июня в 09:22
Ответ дляВсіх підсаджую
Вони самі гуляють ,за ними не треба дивитися
То есть их и кормить не надо, и убирать, и зимой курятник не надо обустраивать и яйца вовремя не нужно собирать?

Смотрю вы не хуже своего отца обесцениваете чужую работу.
автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:24
Ответ дляПотужна махіна

Кормити це не так важко і яйця прибрати теж це пʼять хвилин в день
А лайно ніхто за ними не прибирає
Розумашка• 26 июня в 09:25
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви починаєте нагадувати качечку із всім відомого анекдота.
Для чого тоді тема? Засудити батька і похвалити, яка ви трудяжка? Ну, вийшло трохи по іншому. Але ви не розумієте і вперто продовжуєте наводити стереотипні аргументи.
Ви там всі на своєму місці по Карпману. Років 10-15 таких розваг вам ще гарантовано забезпечені. Продовжуйте.
Цікаво, на які кошти збудували пияки хату 120 м. Приведіть ріелтора, цікавості ради. Треба ж вам розуміти, якого розміру морква перед носом у віслюка
Позитивна• 26 июня в 09:27
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо тато ліний ,нічого не хоче робити
І що, він вас просить? каже роби ремонт прибери двір і т. Д. І 60 років - це зовсім не літній, просто лінивий. Літній це 80 плюс.

автор Всіх підсаджую • 26 июня в 09:27
Ответ дляРозумашка
Тут немає рієлторів ,це райцентр
Збудували по старим технологіям батьки моєї мами
З горіха зерня• 26 июня в 09:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Лучше силы и время на терапию потратьте
Розумашка• 26 июня в 09:32
Ответ дляВсіх підсаджую
Тут немає рієлторів ,це райцентр
У вашому райцентрі ніхто ніколи не продавав нерухомість? Якщо це безпечний регіон, то попит є і на халабуди. Але вам просто зручно триматися за свої кайдани.
Ну то продовжуйте і не нийте
ПробілНеПрацює• 26 июня в 09:37
Ответ дляВсіх підсаджую
Дякую!
вы еще там хоть трудитесь. А когда я пытаюсь в саду работать у меня муж орет: это не женская работа! При этом и сам не делает и мне не дает. И стоит наш двор заросший травой и кустами. Меня это раздражает дико.
Иногда жду пока он уедет в командировку и потом колупаюсь. Приезжает: да что ты там сделала. Не хочется ему признавать что кто то выполнил работу за него и не хуже него.
Но мне по фиг. Главное работа сделана.
Последний раз у шкафчика в ванной отошла боковая стенка. Опять я выгребла, потому что двигала шкафчик, помыть под ним.
Мне рассказали как это ужасно сложно ту стенку снова прикрепить, что надо освобождать и разбирать шкафчик, и он не знает, когда будет время...
Короче я тем же вечером подошла к шкафчику, и прикрепила стенку 🤣
Дама_из_рекламы• 26 июня в 09:35
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Вони живуть, як хочуть. Чому ви так не можете, то ваші проблеми. Не керуйте дорослими людьми, то буде вам щастя.
ПробілНеПрацює• 26 июня в 09:36
Ответ дляРозумашка
Ну то продовжуйте і не нийте
а смысл? Родителям 60 лет.
Они еще лет 20-30 проживут точно.
Цены поменяются за это время сто раз.
Потужна махіна• 26 июня в 09:38
Ответ дляВсіх підсаджую
А лайно ніхто за ними не прибирає
Обесценивание как оно есть.
Ленивые люди не держат кур.
Дама_из_рекламы• 26 июня в 09:40
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так они большинство так и живут. Им нормально. Жаль только их животных. Вы проследили бы, чтобы ваши родители хорошо кормили собаку и кота, если есть. А то в селе с этим катастрофа просто.

Вот этот момент я реально не понимаю. К нашим соседям в селе приезжают дети из города. Как они могут нормально воспринимать, что у родителей бедная собака на цепи? Я бы уже весь мозг выела и забор бы поставили, чтоб собака могла по двору бегать.
Бо якщо бідну собаку відпустять і вона порве сусідські кури, то сусід її прибє тихо і все на тому. А до аольєрного утримання ще не дійшли, село. Так, там інший підхід до всього.
ПробілНеПрацює• 26 июня в 09:42
Ответ дляПотужна махіна
Обесценивание как оно есть.
Ленивые люди не держат кур.
ну или разговор по факту. Если автор до замужа за теми курами ухаживала, то она точно знает, сколько времени на это надо, не?
Sgreen• 26 июня в 09:50
Автор, я вас частково розумію, але дайте собі відповідь, чи готові ви постійно допомагати х100 до своєї старості і до смерті батьків?
Я виросла в селі, з чималим фермерських господарством батьків. Батьки роботящі. Ніяких срачів, але догляд за всім що стосується безпосередньо будинку, господарства, городів і садків, вимагає чимало роботи увесь рік. Городи лише взимку відпадають.
На фермерському господарстві де велика пасіка, теплиці - працюють всі. Тому глянути вгору теж немає коли.
Ви хочете закрити гештальт по нормальній родині, де вас люблять, зустрічають в чистенькому дворі і хаті. Але що з такими батьками як ваші, що з працьовитими - ваша допомога завжди потрібна. І те, що вас хтось пожаліє чи похвалить - то теж рідкість. Ви женетесь за образом, який не є основою для ваших же батьків. Будуйте своє життя так, щоб не жити як вони
Потужна махіна• 26 июня в 09:52
Ответ дляПробілНеПрацює
Судя по всему не ухаживала.
Мой муж ухаживал, я ухаживала - знаем что это такое. Так вот, это не 5 минут ни разу.
А если не дорогим комбикормом кормить - то ещё заморочится надо, чтобы корм подготовить. Иначе они болеют.

Сейчас окажется, что они ещё огород держат и тоже 5 минут на прополку и полив уходит.

Свекр - ленивый человек. Как свекровь уехала от него , то все куры сдохли за пару месяцев. 5 минут он бы нашёл для них, не проблема. Но там не 5 ни разу.