sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_33
Паратруперсупер• Изменено сегодня в 09:07

Кишинів аеропорт

Буде багато часу до літака. Чи можна здати багаж в камеру схову
12 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_86
Меломанка Маланка• сегодня в 09:10
1
Там нет камер схову
like 2 face_with_tears_of_joy 1

anonim_33
Аристократка-тунеядка• сегодня в 09:10
2
А хто заборонити може?
anonim_147
АБВГДэшница• сегодня в 09:23
3
Автор, к сожалению там нет камеры хранения. Всё сидят со своими чемоданами или на своих чемоданах. Людей миллион, места мало((
like 2
anonim_112
Ананомчикус• 2 часа назад
4
Ответ дляАБВГДэшница
Автор, к сожалению там нет камеры хранения. Всё сидят со своими чемоданами или на своих чемоданах. Людей миллион, места мало((
і одна вбиральня на дві кабінки
crying_face 1
anonim_128
Зараз на дієті• 2 часа назад
5
Камери схову на залізничному вокзалі та на Північному автовокзалі
anonim_147
АБВГДэшница• 2 часа назад
6
Ответ дляАнаномчикус
і одна вбиральня на дві кабінки
Нет, туалетов три. И они всегда чистые, с бумагой, мылом. Тут не придраться, они молодцы.
like 3
anonim_45
Вилосипедниця• 2 часа назад
7
Ответ дляАБВГДэшница
Автор, к сожалению там нет камеры хранения. Всё сидят со своими чемоданами или на своих чемоданах. Людей миллион, места мало((
Дякую, що підказали. Ми приїжджаємо зранку, а літак ввечорі, то забронювали квартиру, щоб відпочити, помитися, поспати вдень. Думали валізи лишити в аеропорті. Тепер прийдеться брати з собою
anonim_33
автор Паратруперсупер • 1 час назад
8
Ответ дляВилосипедниця
Дякую, що підказали. Ми приїжджаємо зранку, а літак ввечорі, то забронювали квартиру, щоб відпочити, помитися, поспати вдень. Думали валізи лишити в аеропорті. Тепер прийдеться брати з собою
Як шукали квартиру?
anonim_45
Вилосипедниця• 1 час назад
9
Ответ дляПаратруперсупер
Як шукали квартиру?
Через додаток Airnb
Там купа апартаментів в Кишиневі, можна зписатися з власником в особисті та забронювати.
На одну добу нам вийшло 2300, до аеропорту 15 хвилин їзди.

anonim_23
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
10
Ответ дляВилосипедниця
Через додаток Airnb
Там купа апартаментів в Кишиневі, можна зписатися з власником в особисті та забронювати.
На одну добу нам вийшло 2300, до аеропорту 15 хвилин їзди.
Скажіть, будь ласочка, теж актуально, доба як в готелях, з 14.00 по 12.00, чи з моменту заселення?
anonim_45
Вилосипедниця• 1 час назад
11
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Скажіть, будь ласочка, теж актуально, доба як в готелях, з 14.00 по 12.00, чи з моменту заселення?
По-різному, я дивилася апартаменти з найближчим часом заселення, ми приїжджаємо в 11,30, то знайшла в 12 заселення.
Плюс,можна домовлятися в особистих повідомленнях саме з господарем про заїзд раніше. Мені навіть в 14 заселення підходить, бо з 14 години до 23 цього дня можна нормально відпочити.
like 1
anonim_23
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
12
Дякую)
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff