Паратруперсупер• Изменено сегодня в 09:07
Кишинів аеропорт
Буде багато часу до літака. Чи можна здати багаж в камеру схову
АБВГДэшница• сегодня в 09:23
Автор, к сожалению там нет камеры хранения. Всё сидят со своими чемоданами или на своих чемоданах. Людей миллион, места мало((
Ананомчикус• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
і одна вбиральня на дві кабінки
АБВГДэшница• 2 часа назад
Ответ дляАнаномчикус
і одна вбиральня на дві кабінки
Нет, туалетов три. И они всегда чистые, с бумагой, мылом. Тут не придраться, они молодцы.
Вилосипедниця• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую, що підказали. Ми приїжджаємо зранку, а літак ввечорі, то забронювали квартиру, щоб відпочити, помитися, поспати вдень. Думали валізи лишити в аеропорті. Тепер прийдеться брати з собою
Паратруперсупер
• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Як шукали квартиру?
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ дляПаратруперсупер
Як шукали квартиру?
Через додаток Airnb
Там купа апартаментів в Кишиневі, можна зписатися з власником в особисті та забронювати.
На одну добу нам вийшло 2300, до аеропорту 15 хвилин їзди.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Через додаток Airnb
Скажіть, будь ласочка, теж актуально, доба як в готелях, з 14.00 по 12.00, чи з моменту заселення?
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
По-різному, я дивилася апартаменти з найближчим часом заселення, ми приїжджаємо в 11,30, то знайшла в 12 заселення.
Плюс,можна домовлятися в особистих повідомленнях саме з господарем про заїзд раніше. Мені навіть в 14 заселення підходить, бо з 14 години до 23 цього дня можна нормально відпочити.