Язвочка• 22 июня в 10:58

Яку посудомийку купити? І як її вперти в існуючу кухню?

Дівчат, помагайте.
Я все ждала кухню переробить. Але вона не ломається, через 15 років ще нормальна. Мені шкода її викидати. Дорого нова.
Посудрмийку трнба всунути в простір. Викинути відсік. Лишиться місце ні туди, ні сюди. Треба його якось закрити. Думаю, замість фасаду в колір можна ж підібрати просто матове скло чи чорне. Техніка чорна.
Ну і яку модель і ширину краще
На привозе• 22 июня в 11:00
Не менше 60. В мене Електролюкс вже 14 років. Краща марка з бюджетних. Духовка, електроплита та ПММ - дуже задоволена

Я такая наивная• 22 июня в 11:01
Сколько места остается? Может узкую тележку как для ванны?
Мрію про космос• 22 июня в 11:02
Ответ дляНа привозе
Электролюкс 14 лет назад и сейчас это 2 большие разницы. В прошлом году поменяла стиралку 17 летнюю на такую же новую - говно...Теперь это польская сборка...
Шиворіт навиворіт• 22 июня в 11:07
Возле трубы, вы же не будете тянуть трубы на 2 м
Кукарикуууууу• 22 июня в 11:08
Автор план є, щоб розуміти куди запихати? Чи фото
Пліснявілий сир• 22 июня в 11:11
А геть місця нема? Якщо наприклад розглянути не вбудовану, а таку, що окремо стоїть.
маминаБубочка• 22 июня в 11:12
потрібно фото кухні. Можливо у вас є нижня частина з поличками, з якої можна зняти дверку, витягнути полички у вбудувати посудомийку, але не забувайте про доступ електрики, води та каналізації
автор Язвочка • 22 июня в 11:12
Ответ дляЯ такая наивная
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
автор Язвочка • 22 июня в 11:13
Ответ дляШиворіт навиворіт
Цей відсік біля труб

автор Язвочка • 22 июня в 11:13
Ответ дляКукарикуууууу
автор Язвочка • 22 июня в 11:14
Ответ дляПліснявілий сир
Таку я не розглядаю
Я такая наивная• 22 июня в 11:14
Ответ дляЯзвочка
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
Та да, малувато. В мене приблизно так, купа мусору по бокам. Послухаю мо що порадять.
заварний look• 22 июня в 11:14
Ответ дляНа привозе
Если места нет, то 45 тоже подходит
Біле пальто• 22 июня в 11:17
Ответ дляЯзвочка
Оце поміряла. 10 см всього....якщо 60
Як це воно буде?
Сюди хочу
Якісь заглушки з боків в середині і дверцята більші, ніж посудомийка
Ну або просто дверцята за розміром тої шафки
І нижню частину отої рейки, що ніжки ховає, треба буде підрізати, бо пмм не відкриється
Шиворіт навиворіт• 22 июня в 11:17
Ответ дляПліснявілий сир
Такие что стоят отдельно они маленькие, снимали апарты с такой, ее надо запускать 3 раза в день, 4 тарелки, 4 чашки, 4 стакана и все, она забита
Love_Love_Love_• 22 июня в 11:17
Чому просто не звернутись до людей які роблять корпусні меблі?
автор Язвочка • 22 июня в 11:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Думала якось обійтися бюджетно своїми силами. Якщо непридумаю, то прийдеться
маминаБубочка• 22 июня в 11:18
Ответ дляЯзвочка
фото
все це витягаєте, засовєте посудомийку, замовляєте дверку в колір фасаду і потрібного розміру (вона може бути і більша за посудомийку), прикручуєте. Ще про ручку не забудьте
Love_Love_Love_• 22 июня в 11:19
Ответ дляЯзвочка
Так це і буде бюджетно, ну витратите ще 2-3 тисячі гривень і матимете нормальну кухню яке буде нормально виглядати і не бісити щодня

автор Язвочка • 22 июня в 11:24
Ответ длямаминаБубочка
Я не зовсім зрозуміла. Треба закривати дверцями всю посудомийку? Сховати її в дверцятах? Типу відкрив дверцю і відкрив посудомийку?
Анонім Перший• 22 июня в 11:27
Ответ дляЯзвочка
фото
Т.е. ящики 70см эти у вас?
маминаБубочка• 22 июня в 11:37
Ответ дляЯзвочка
саме так, фасадна дверка з ручкою прикручується до некрасивої ’дверки’ вбудованої посудомийки і коли ви за неї тягнете, то відкриваєте посудомийку повністю. Чи як ви хотіли? Бо я не дуже розумію. Дверка відповідно не в бік відкривається, а заміняє красиву оболочку дверці посудомийки самої, на себе тягнете і оп, відкрилась
автор Язвочка • 22 июня в 11:47
Ответ дляАнонім Перший
Т.е. ящики 70см эти у вас?
Так
автор Язвочка • 22 июня в 11:49
Ответ длямаминаБубочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Я думала помудомийка взагалі не буде прикрита дверцею. А поруч оте місце якось прикрить видвищною довгою шухлядою чи як
Мрію про космос• 22 июня в 11:50
Ответ дляЯзвочка
Ну встроенная так и идет обычно. Вам могут смастерить дверцу из этого вашего фасада, что останется. Визуально будет так как сейчас, но открываться будет цельным полотном.
Виниловая пластинка• 22 июня в 11:52
Поміряйте бажану посудомийку по висоті. Бо якщо окремостояча - в мене не влізла під стільницю.
Якщо вони всі такі - треба виходити тоді від купівлі вбудованої та робити їй фасад.
Квітнева Іванівна• 22 июня в 11:53
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Вы можете двери встроенной ПММ закрыть имеющимися фасадами. Т.е. переделать два фасада в один, если обратитесь к мастерам по корпусной мебели, то они вам помогут. Ну и одна заглушка в 10 см или две по 5 нужны будут
маминаБубочка• 22 июня в 11:55
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
ось так виглядає вбудована посудомийка, на фото її ’дверка’. Тому щоб було красиво і не кидалось в очі до цієї частини прикручується замовлений кусок фасаду з ручкою. Ви просто тягнете за ручку і відкривається все разом.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 июня в 11:58
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
є і такі варіанти, у нас саме так
Біле пальто• 22 июня в 12:04
Ответ дляЯзвочка
Я мабуть, тупа, але я не зрозуміла.
Якщо Ви дивитесь вбудовану то на двері вбудованої прикручують дверцята в кольорі фасаду кухні.
Якщо дивитесь окремо стоячу, то у них свої двері, там нічого прикручувати не треба.
В Вашому випадку (через бічні зазори) треба вбудовану посудомийку + дверцята для неї за розмірами Вашої «ячейки» (тобто дверцята треба більше, ніж двері посудомийки) + прорізати під дверцятами «прохід» для відкриття дверей посудомийки (в бортику, який приховує ніжки Вашої кухні)
У Вас скільки см від підлоги до нижньої частини столєшниці? Там зайде посудомийка по висоті? Ви дивились?