Всіх підсаджую• 25 июня в 17:35
Безтолкові батьки та гості в них
Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.
Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.
Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи
Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.
І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.
І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж
Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
Розумашка• 26 июня в 15:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Як нормально?
Підлога вже провалюється ,все старе це не нормальні умови життя,що вони будуть робити через 10-15 років коли все вже посипеться остаточно?
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 26 июня в 15:54
Ответ дляВсіх підсаджую
В нас їдять все підряд і ніхто не дохне та не хворіє ,взагалі ніхто їм часу не приділяє більше чим 5 хвилин ,хіба що зарубати на холодець то вже не 5 хвилин
Вы очевидно никогда не жили ни в селе, ни в райцентре, и не держали кур, раз не представляете сколько танцев с бубнами нужно с теми курами. Троллятина.
Чтооооооооооо?• 26 июня в 15:55
Ответ дляВсіх підсаджую
Вкладатись в ремонт немає сенсу ,бо це не моя хата ,може повернутись брат із закордону та жити тут
Мене обурює ,як вони із такими умовами збираються далі жити ,воно ж все розвалюється та сипатися ,можна було потихеньку роками робити ремонт поступово
Вас в разгар войны только это беспокоит?
Чтооооооооооо?• 26 июня в 15:56
Ответ дляВсіх підсаджую
Він працює ,заробляє гроші і живе в нормальних умовах
А также по вашей же легенде ждет в доме пока вы перетягаете все ветки
Вся така шо куди там• 26 июня в 16:15
Навіщо допомагати ?
Давайте я в гості приїду і гілки перекладатиму .
В гості приходять щоб поспілкуватися , поїсти в решті решт . Я про якісне спілкування
КондуктЕр тролейбуса• 26 июня в 17:31
І в мене батько такий. Всі винні, всі повинні, всі погано все роблять, він знає все найкраще. Але нічого не робить. Та ж історія в дворі і в хаті. Я просто відмовилась від цього всього. Навіщо наводити ці порядки, слухати крики «навіщо ти повикидала цінні речі». Спілкування має приносити задоволення, а не бути постійною повинністю все розгрібати. Вони самі до цього призвели, хай самі розгрібають, або живуть як хочуть. Ви нічого не повинні нікому крім себе і своїх дітей.
Скромняшка• 26 июня в 17:42
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Это их выбор , вот когда умрут и вы будете наследницей, тогда и стоит улучшать.
Лучше время тратить на путешествия, отдых для вас лично.
Не мечите бисер перед свиньями
Всіх підсаджую
• 26 июня в 19:26
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую!
Всіх підсаджую
• 26 июня в 19:28
Ответ дляРозумашка
Удалено администрацией...
Всіх підсаджую
• 26 июня в 19:28
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ніскільки ,ніхто до них за день не підходив навіть
Всіх підсаджую
• 26 июня в 19:29
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так
Розумашка• 26 июня в 20:06
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Розумашка• 26 июня в 20:17
Скажите, вы довольны ответами в теме про туалет на улице? Эта информация что-то прибавила к вашему общему развитию или так, ничего нового?
Розумашка• 26 июня в 20:22
Ответ дляВсіх підсаджую
В мене є брат,він закордоном зараз
Удалено администрацией...
Розумашка• 26 июня в 20:23
Ответ дляВсіх підсаджую
До чого тут це?
Хата дістанеться сестрі чи брату ,просто гидко дивитись в яких умовах вони живуть
Якій сестрі?
Штора с кисточкой• 26 июня в 20:59
Ответ дляNo problems
Несмотря на родителей, он подавал надежды, которые в целом оправдались. Хотя кое-что для меня оказалось неприятным сюрпризом.
А вы так и остались с ним? Сколько лет вместе?
З горіха зерня• 26 июня в 21:44
Ответ дляПотужна махіна
Чоловік у вас теж ледачий я дивлюся.
Он ей не мешает самоутверждаться
Всіх підсаджую
• 26 июня в 21:49
Ответ дляРозумашка
Удалено администрацией...
Лікуйтесь перед тим ,як не знайомим людям всяку чухню писати
Потужна махіна• 26 июня в 22:04
Ответ дляЗ горіха зерня
Он ей не мешает самоутверждаться
Может и так.
Если она всегда так делает, то относится к этому как к легкой придури.
Хотя я бы на его месте призадумалась бы.
Жена, у которой септик по цене унитаза, окна во всем доме ставить - ерунда и не нужно, куры и огород сами за собой ухаживают, а на 2-3 недели оставить во дворе ветки - преступление.... не да бог с такой в сложную ситуацию попасть и детей родить.
З горіха зерня• 26 июня в 22:05
Ответ дляПотужна махіна
Может и так.
Ну он себе приехал в гости,с тестем поболтал,чай попил.А ей семья не мешает)
Розумашка• 26 июня в 22:22
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Розумашка• 26 июня в 22:23
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Розумашка• 26 июня в 22:25
Ответ дляПотужна махіна
Может и так.
Удалено администрацией...
Потужна махіна• 26 июня в 22:30
Ответ дляРозумашка
Удалено администрацией...
MacOS-ница• 26 июня в 23:54
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Да, а еще скажите: схерали ты, мужик, днями пердишь в диван целыми днями, а я вместо тебя надрываюсь? Ты хозяин - вот это твоя обязанность наводить порядки, а не мне мозг выносить. Я больше не буду ничего делать, сами свой хлам гребите. И не просто скажите, а так и сделайте.
И на все нападки: а что ты там сделала, отвечайте: а ты сам что сделал за неделю, пока меня не было? Ничего? ну и всё, ваши проблемы.
MacOS-ница• 26 июня в 23:55
Ответ дляВсіх підсаджую
Але я прибираю завжди ,не сиджу та не чекаю ,що за мене в моєму домі хтось наведе лад
ну и всё. занимайтесь своим домом, а родители пусть своим занимаются
Скромняшка• 27 июня в 09:22
Ответ дляВсіх підсаджую
До чого тут це?
Так не смотрите ) и не приезжайте к ним, все равно вас не ценят и взять с них нечего.
Скромняшка• 27 июня в 09:23
Ответ дляВсіх підсаджую
У вас своего дома и своей семьи нет?
Займитесь своим домом.
Всіх підсаджую
• 27 июня в 09:47
Ответ дляMacOS-ница
Так і роблю вже
Дама_из_рекламы• 27 июня в 11:49
Ответ дляВсіх підсаджую
Чого це воно нормальне?
Ванна стара та страшна батареї також
Воно працює? Тоді нормальне. Зробити вставку і ввлпо фарби купити обновити віра вам не дозволяє? Все зламати і нове? То ваші батьки, на відміну від вас, явно знають, що таке ремонт.