грешница кающаяся• вчера в 23:04

Істоти в «балаклавах»( по всій вірогідності тцк), намагались викрасти людину.

А коли це їм не вдалось, викрали його собаку.
Як повідомляють, собаку знайшли з переломними лапами, над нею познущались і просто викинули.
Це просто морок.
Я не можу і не хочу називати цих демонів людьми!
Скільки ж тьми і зла ця війна виявила.
І всі ці істоти весь цей час жили і продовжують жити серед нас!
А зараз.. вони бʼють.. вбивають…викрадають.. катують не тільки людей, а вже і тварин! Що буде далі?
І всі, хто все ще захищає чи покриває цих персон, їх методи, ви такі ж злочинці проти народу України, як і вони!
І нічого спільного з захистом країни ці беззаконня не мають!
Цією системою править опг і справжні людожери, а виконавці- це справжні монстри, які не мають в душі нічого людського!
У що вони перетворили нашу країну!? (с)
YaLalina• вчера в 23:07
Бачила відео, як же шкода песика ((((

автор грешница кающаяся • вчера в 23:11
Ответ дляYaLalina
Бачила відео, як же шкода песика ((((
Не хочу смотреть видео.У меня сердце и без видео щемит.Жалко собачку безвинную,беззащитную.Нелюди.
Красавишна-Улыбавишна• вчера в 23:21
Конченые твари. Из тюрем понабирали психов
Солнышко-93c6• вчера в 23:32
Сейчас прибегут чаревны/мани/насти и прочие, и начнут верещать, шо не на часи, сами виноваты, и вообще, пёсик был агент кремля. Надо молчать, а то придут буряты.