З бісиками• вчера в 23:36
Дівчата, хто стикався з тим, що після жарознижувального дитині легшало ненадовго
А потім температура знову летіла вгору Як переживали такі ночі й що вам реально допомагало не панікувати.
Щепотка_совести• вчера в 23:38
Все, що в першому коментарі. Дуже по суті. Ще душ температури тіла.
1
Стебель березы• вчера в 23:41
Головне не перевищувати добову норму жарознижуючих і строго по вазі розраховувать.
Пити багато. Прямо будить вночі і заставлять.
Якщо маленька дитина, то можна шприцом по трошки заливать сплячому за щічку.
Не панікувать. Температура миттєво може не падать. Якщо з 40 збилася до 39, то це вже збилася, а не ліки не діють.
Прийняти, що може потемпературить якийсь час. В температурі немає нічого жахливого
Пити багато. Прямо будить вночі і заставлять.
Якщо маленька дитина, то можна шприцом по трошки заливать сплячому за щічку.
Не панікувать. Температура миттєво може не падать. Якщо з 40 збилася до 39, то це вже збилася, а не ліки не діють.
Прийняти, що може потемпературить якийсь час. В температурі немає нічого жахливого
ШанельКуКу• вчера в 23:45
В мене колись так вухо давало температуру. Після початку антибіотика, і температура стала нормальна
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 23:47
Було таке в жару літом, температура не падала взагалі і трималась 39,7 Прийшлось їхати і лікарню і ставити крапельницю, не одразу збилась, але коли збилась, то більше не підіймалася
Неробименінерви• сегодня в 00:05
Комент первый по сути, а если все там перечисленное не помогало то вызывала неотложку и укол
Миловидна леді• сегодня в 00:16
Збивали уколом і ненадовго,кололи антибіотик,так і не знаю що то було,лежали в лікарні.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу