Тролю як можу• 2 часа назад
Кто одинок, вы еще надеетесь..?
5
Пуки-куки• 2 часа назад
Чому самотність це недолік?
Якщо це вибір людини то чому потрібно виправдовуватися і доказувати що це нормально бути самотнім?!
Не всі хочуть стосунки з ким попало.
Не всі хочуть сім´ю створити.
Не всі хочуть дітей.
Так буває і це вибір людини який потрібно поважати в не обсир@ти за те що людина вибрала самотність.
Якщо це вибір людини то чому потрібно виправдовуватися і доказувати що це нормально бути самотнім?!
Не всі хочуть стосунки з ким попало.
Не всі хочуть сім´ю створити.
Не всі хочуть дітей.
Так буває і це вибір людини який потрібно поважати в не обсир@ти за те що людина вибрала самотність.
5
1
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Так, я дуже сподіваюся, що жоден пісюн не звабить мене більше на спільне життя з його хазяїном. Я дуже на це сподіваюся.
4
автор
Тролю як можу
• 2 часа назад
Ответ дляПуки-куки
Чому самотність це недолік?
Якщо це вибір людини то чому потрібно виправдовуватися і доказувати що це нормально бути самотнім?!
Не всі хочуть стосунки з ким попало.
Не всі хочуть сім´ю створити.
Не всі хочуть дітей.
Так буває і це вибір людини який потрібно поважати в не обсир@ти за те що людина вибрала самотність.
Якщо це вибір людини то чому потрібно виправдовуватися і доказувати що це нормально бути самотнім?!
Не всі хочуть стосунки з ким попало.
Не всі хочуть сім´ю створити.
Не всі хочуть дітей.
Так буває і це вибір людини який потрібно поважати в не обсир@ти за те що людина вибрала самотність.
Питання до тих, хто хоче зустріти...
автор
Тролю як можу
• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, я дуже сподіваюся, що жоден пісюн не звабить мене більше на спільне життя з його хазяїном. Я дуже на це сподіваюся.
Є ті, хто не жив з чоловіком і хотів би створити сім´ю.
1
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляТролю як можу
Питання до тих, хто хоче зустріти...
Ви не розумієте свого щастя
2
1
автор
Тролю як можу
• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ви не розумієте свого щастя
Так, як ви, говорять ті, хто мав шлюб, у кого є діти.
пані Солоха• 2 часа назад
с 37 лет одна. воспитывала сына, отчимов не пыталась даже завести.
сейчас и без мужа и без сына.
сейчас и без мужа и без сына.
1
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляТролю як можу
Так, як ви, говорять ті, хто мав шлюб, у кого є діти.
Діти і шлюб між собою не обовʼязково повʼязані. А от спільне життя з чоловіком і офіційний шлюб приносить багато проблем
2
автор
Тролю як можу
• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Діти і шлюб між собою не обовʼязково повʼязані. А от спільне життя з чоловіком і офіційний шлюб приносить багато проблем
Мало хто свідомо захоче дітей без чоловіка..
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляТролю як можу
Мало хто свідомо захоче дітей без чоловіка..
Маючи різний досвід , другу дитину я заводила свідомо без чоловіка
Пуки-куки• 2 часа назад
Ответ дляТролю як можу
Питання до тих, хто хоче зустріти...
Тоді дуже раджу не концентруватися саме на пошуку партнера а переключитися на власне життя, чи хобі, чи здоров´я, будь що чим потрібно займатися повністю зосередитися на інших задачах.
Повірте коли при спілкуванні з потенційними партнерами у вас загориться табличка на лобі ’хочу заміж’ то це тільки відлякує всіх адекватних чоловіків, в неадекватні чоловіки (для сексу, чи абьюзу) вам точно не потрібні.
Повірте коли при спілкуванні з потенційними партнерами у вас загориться табличка на лобі ’хочу заміж’ то це тільки відлякує всіх адекватних чоловіків, в неадекватні чоловіки (для сексу, чи абьюзу) вам точно не потрібні.
2
Позаземний розум• 1 час назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Маючи різний досвід , другу дитину я заводила свідомо без чоловіка
Хто вам допомагав? Батьки?
Сунуся в чужі справи• 1 час назад
Ответ дляПозаземний розум
Хто вам допомагав? Батьки?
Няню брала, коли працювала
Сіґеле-міґеле• 1 час назад
Одинокие люди ,в большинстве своем заканчивают жизнь в очень плохих условиях. Долго живу, примеров знаю/видела достаточно.Даже хороший достаток не гарантия.
3
1
Редисочка• 1 час назад
Я одна, и я именно одинока, а не свободна. Хоть и с ребенком. Чувствую себя плохо.
1
Мочалкин блюз• 1 час назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
Одинокие люди ,в большинстве своем заканчивают жизнь в очень плохих условиях. Долго живу, примеров знаю/видела достаточно.Даже хороший достаток не гарантия.
И что делать?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу