sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_42
Блакитна устриця• сегодня в 09:04

Довгий тошнотний шлюб

22 роки у шлюбі. Побралися в 30 і 33 не по любові, ну, може чоловік і любив. Я просто реально оцінила свої шанси. Чоловік як людина хороший, освічений, з почуттям гумору, хороша сім´я.
Оборотна сторона - неамбітний, кар´єру не зробив, заробіток так собі, з серйозною зайвою вагою, що з часом вилилося в проблеми зі здоров´ям і інвалідністю.
Діти виросли. Чоловік бісить. Я вирішую майже всі питання в шлюбі. І от все частіше замислююсь: а може на фіг той шлюб? Хоча з часом вже і у мене здоров´я погіршилося, і зовнішність вікова, і роботу вже можна легко втрати і не знайти. Мені 52. Стара ондатра. Окрім чоловіка і дітей взагалі нікого немає. І в шлюбі поганенько.
woman_facepalming 12 crying_face 5 face_with_tears_of_joy 3 heart 3
102 14
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_7
Малая Налегке• сегодня в 09:06
1
Життя одне,немає ще часу витрачати на таке
like 13 woman_facepalming 6 dislike 3

anonim_77
Гладиолус• сегодня в 09:09
2
А Вы к 52 карьеру построили?
like 19
anonim_217
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:09
3
Ви хочете в 70 шкодувати, що не розлучилися в 52?
like 12 woman_facepalming 4
anonim_159
Стетоскопуло• сегодня в 09:09
4
А одна вы проживете?
like 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_60
Атятя_тётя• сегодня в 09:11
5
и в горе и в радости как говорится.. мужа использовали и в утиль за ненадобностью... ну как то так...
like 23 woman_facepalming 5
anonim_77
Гладиолус• сегодня в 09:11
6
Ответ дляСтетоскопуло
А одна вы проживете?
Почему одна? Автор с лёгкостью найдёт на 10 лет моложе, с карьерой и амбициями, который влюбится в неё для беспамятства и превратит её жизнь в сказку.
face_with_tears_of_joy 27
anonim_61
Мишка-шалунишка• сегодня в 09:14
7
Моя мама розлучилася в 50 років, ініціатором був батько, який знайшов молодуху. В 56 мама вийшла заміж вдруге за іноземця і живе тепер за кордоном
like 33 face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 1
anonim_217
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:14
8
Ответ дляГладиолус
Почему одна? Автор с лёгкостью найдёт на 10 лет моложе, с карьерой и амбициями, который влюбится в неё для беспамятства и превратит её жизнь в сказку.
А навіщо автору хтось, крім себе?
Жити як бажаєш і з ким дійсно хочеш- головне. А не тягнути лямку, бо що люди скажуть.
like 22 dislike 2 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_202
Каляка маляка• сегодня в 09:17
9
Ответ дляМалая Налегке
Життя одне,немає ще часу витрачати на таке
Ви думаєте самотнє життя буде кращим?
woman_facepalming 10 like 10

anonim_144
Домовенок Кузя• сегодня в 09:18
10
Моя тетка вышла замуж в 63. Правда за иностранца и это она ещё и выбирала
like 15 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2
anonim_7
Малая Налегке• сегодня в 09:20
11
Ответ дляКаляка маляка
Ви думаєте самотнє життя буде кращим?
Знаю пару,які все життя так прожили в нелюбові,а на старості перейшло в ненависть
І вони жалкували,що потрібно було розлучатись раніше
heart 13 crying_face 2 woman_facepalming 2
anonim_59
Творческий типаж• сегодня в 09:21
12
Ви є свиня
woman_facepalming 16 like 6
anonim_2
Мозговая пилочка• сегодня в 09:21
13
Так а чим вас чоловік бісить,заважає? Чи його треба доглядати,бавити?
like 5
anonim_70
Сегодня не целуюсь• сегодня в 09:23
14
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
woman_facepalming 21 face_with_tears_of_joy 4 heart 1
anonim_217
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:23
15
Ответ дляТворческий типаж
Ви є свиня
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
like 28 woman_facepalming 7
anonim_144
Домовенок Кузя• сегодня в 09:23
16
Ответ дляТворческий типаж
Ви є свиня
А зачем мучатся ? Не пойму
Не хочет автор жить - пусть разводиться
like 16
anonim_168
Сладкий лимончик• сегодня в 09:24
17
Удалено администрацией...
anonim_110
Пишу з калідору• сегодня в 09:24
18
Ответ дляСегодня не целуюсь
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
Как интересно, а пока ты в браке, где ее взять? Надо встречаться параллельно?
face_with_tears_of_joy 13 like 4
anonim_59
Творческий типаж• сегодня в 09:24
19
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
Не тому . Просто автор погана людина ще від початку.
dislike 7 like 5

anonim_144
Домовенок Кузя• сегодня в 09:25
20
Ответ дляСегодня не целуюсь
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
Какой бред
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
like 24 face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 1 clown_face 1
anonim_70
Сегодня не целуюсь• 2 часа назад
21
Ответ дляПишу з калідору
Как интересно, а пока ты в браке, где ее взять? Надо встречаться параллельно?
Зввсно, розлядати впріанти. Нє ну можна розвестися і шукать, але є ризик лишитись у розбитого корита.
woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 1 heart 1
anonim_144
Домовенок Кузя• 2 часа назад
22
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
Ага, вот эти условности
Если мужик влюбился, он легко бросает жену и детей и уходит быстро
Ещё и на улицу может выставить
И все такие, ну что ж поделать- любовь
А как женщина просто не хочет жить и нет чувств - свиня!!!
like 19 woman_facepalming 1
anonim_22
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
23
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
anonim_217
Оч@ров@Шк@• 2 часа назад
24
Ответ дляДомовенок Кузя
Какой бред
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
Ні, тільки з рук в руки мають передавати))
Насправді, автору буде легко, бо до 30 років вона також була сама, напевно.
woman_facepalming 1 clown_face 1
anonim_59
Творческий типаж• 2 часа назад
25
Ответ дляДомовенок Кузя
А зачем мучатся ? Не пойму
Не хочет автор жить - пусть разводиться
Не треба , краще дійсьно хай розійдеться з цим чоловіком хоча б зараз буде чесною. Просто автор взагалі погана людина мягко кажучи ще від початку історії
like 8 woman_facepalming 4
noavatar
nabludatel• 2 часа назад
26
Для мене тут питання лише житла.
Чи є можливість після продажу спільного житла купити хоч щось кожному з подружжя? Де живуть діти?
woman_facepalming 1 crying_face 1
anonim_103
Пацелуйнитуда• 2 часа назад
27
Ответ дляДомовенок Кузя
Моя тетка вышла замуж в 63. Правда за иностранца и это она ещё и выбирала
Удалено администрацией...
anonim_2
Мозговая пилочка• 2 часа назад
28
Автор,оцініть свої шанси реально на життя на одну зп і з вашими проблемами зі здоров´ям. Як житло ділити будете? Шукати нового,щоб знову прати труси і варити борщі? Маячня
like 9
anonim_70
Пузата Хата• 2 часа назад
29
Ответ дляМишка-шалунишка
Моя мама розлучилася в 50 років, ініціатором був батько, який знайшов молодуху. В 56 мама вийшла заміж вдруге за іноземця і живе тепер за кордоном
Вот молодец!
И язык выучила?
like 2
anonim_144
Домовенок Кузя• 2 часа назад
30
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Моя тетка не бабка. Работает репетитором онлайн, очень следит за собой
like 9 clown_face 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff