Блакитна устриця• сегодня в 09:04
Довгий тошнотний шлюб
22 роки у шлюбі. Побралися в 30 і 33 не по любові, ну, може чоловік і любив. Я просто реально оцінила свої шанси. Чоловік як людина хороший, освічений, з почуттям гумору, хороша сім´я.
Оборотна сторона - неамбітний, кар´єру не зробив, заробіток так собі, з серйозною зайвою вагою, що з часом вилилося в проблеми зі здоров´ям і інвалідністю.
Діти виросли. Чоловік бісить. Я вирішую майже всі питання в шлюбі. І от все частіше замислююсь: а може на фіг той шлюб? Хоча з часом вже і у мене здоров´я погіршилося, і зовнішність вікова, і роботу вже можна легко втрати і не знайти. Мені 52. Стара ондатра. Окрім чоловіка і дітей взагалі нікого немає. І в шлюбі поганенько.
Оборотна сторона - неамбітний, кар´єру не зробив, заробіток так собі, з серйозною зайвою вагою, що з часом вилилося в проблеми зі здоров´ям і інвалідністю.
Діти виросли. Чоловік бісить. Я вирішую майже всі питання в шлюбі. І от все частіше замислююсь: а може на фіг той шлюб? Хоча з часом вже і у мене здоров´я погіршилося, і зовнішність вікова, і роботу вже можна легко втрати і не знайти. Мені 52. Стара ондатра. Окрім чоловіка і дітей взагалі нікого немає. І в шлюбі поганенько.
12
5
3
3
Атятя_тётя• сегодня в 09:11
и в горе и в радости как говорится.. мужа использовали и в утиль за ненадобностью... ну как то так...
23
5
Гладиолус• сегодня в 09:11
Ответ дляСтетоскопуло
А одна вы проживете?
Почему одна? Автор с лёгкостью найдёт на 10 лет моложе, с карьерой и амбициями, который влюбится в неё для беспамятства и превратит её жизнь в сказку.
27
Мишка-шалунишка• сегодня в 09:14
Моя мама розлучилася в 50 років, ініціатором був батько, який знайшов молодуху. В 56 мама вийшла заміж вдруге за іноземця і живе тепер за кордоном
33
6
1
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:14
Ответ дляГладиолус
Почему одна? Автор с лёгкостью найдёт на 10 лет моложе, с карьерой и амбициями, который влюбится в неё для беспамятства и превратит её жизнь в сказку.
А навіщо автору хтось, крім себе?
Жити як бажаєш і з ким дійсно хочеш- головне. А не тягнути лямку, бо що люди скажуть.
Жити як бажаєш і з ким дійсно хочеш- головне. А не тягнути лямку, бо що люди скажуть.
22
2
2
1
Каляка маляка• сегодня в 09:17
Ответ дляМалая Налегке
Життя одне,немає ще часу витрачати на таке
Ви думаєте самотнє життя буде кращим?
10
10
Домовенок Кузя• сегодня в 09:18
Моя тетка вышла замуж в 63. Правда за иностранца и это она ещё и выбирала
15
4
2
Малая Налегке• сегодня в 09:20
Ответ дляКаляка маляка
Ви думаєте самотнє життя буде кращим?
Знаю пару,які все життя так прожили в нелюбові,а на старості перейшло в ненависть
І вони жалкували,що потрібно було розлучатись раніше
І вони жалкували,що потрібно було розлучатись раніше
13
2
2
Мозговая пилочка• сегодня в 09:21
Так а чим вас чоловік бісить,заважає? Чи його треба доглядати,бавити?
5
Сегодня не целуюсь• сегодня в 09:23
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
21
4
1
Оч@ров@Шк@• сегодня в 09:23
Ответ дляТворческий типаж
Ви є свиня
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
28
7
Домовенок Кузя• сегодня в 09:23
Ответ дляТворческий типаж
Ви є свиня
А зачем мучатся ? Не пойму
Не хочет автор жить - пусть разводиться
Не хочет автор жить - пусть разводиться
16
Пишу з калідору• сегодня в 09:24
Ответ дляСегодня не целуюсь
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
Как интересно, а пока ты в браке, где ее взять? Надо встречаться параллельно?
13
4
Творческий типаж• сегодня в 09:24
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
Не тому . Просто автор погана людина ще від початку.
7
5
Домовенок Кузя• сегодня в 09:25
Ответ дляСегодня не целуюсь
Завжди вважала, що розлучатися треба тільки коли вже є інша пропозиція до шлюбу. Це якщо ви не хочте жить одна.
Какой бред
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
24
2
1
1
Сегодня не целуюсь• 2 часа назад
Ответ дляПишу з калідору
Как интересно, а пока ты в браке, где ее взять? Надо встречаться параллельно?
Зввсно, розлядати впріанти. Нє ну можна розвестися і шукать, але є ризик лишитись у розбитого корита.
7
1
1
Домовенок Кузя• 2 часа назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як чоловік йде, бо хоче пожити для себе, то це норма)) А жінка має доживати з тим, кого не любить, бо інакше- свиня))
Ага, вот эти условности
Если мужик влюбился, он легко бросает жену и детей и уходит быстро
Ещё и на улицу может выставить
И все такие, ну что ж поделать- любовь
А как женщина просто не хочет жить и нет чувств - свиня!!!
Если мужик влюбился, он легко бросает жену и детей и уходит быстро
Ещё и на улицу может выставить
И все такие, ну что ж поделать- любовь
А как женщина просто не хочет жить и нет чувств - свиня!!!
19
1
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляСладкий лимончик
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Оч@ров@Шк@• 2 часа назад
Ответ дляДомовенок Кузя
Какой бред
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
То есть Вы живете с мужчиной, да спиной крутите шашни с другим и ждёте нового предложения?
Такое себе
А женщина как самостоятельный человек существует вообще ?
Ні, тільки з рук в руки мають передавати))
Насправді, автору буде легко, бо до 30 років вона також була сама, напевно.
Насправді, автору буде легко, бо до 30 років вона також була сама, напевно.
1
1
Творческий типаж• 2 часа назад
Ответ дляДомовенок Кузя
А зачем мучатся ? Не пойму
Не хочет автор жить - пусть разводиться
Не хочет автор жить - пусть разводиться
Не треба , краще дійсьно хай розійдеться з цим чоловіком хоча б зараз буде чесною. Просто автор взагалі погана людина мягко кажучи ще від початку історії
8
4
nabludatel• 2 часа назад
Для мене тут питання лише житла.
Чи є можливість після продажу спільного житла купити хоч щось кожному з подружжя? Де живуть діти?
Чи є можливість після продажу спільного житла купити хоч щось кожному з подружжя? Де живуть діти?
1
1
Пацелуйнитуда• 2 часа назад
Ответ дляДомовенок Кузя
Моя тетка вышла замуж в 63. Правда за иностранца и это она ещё и выбирала
Удалено администрацией...
Мозговая пилочка• 2 часа назад
Автор,оцініть свої шанси реально на життя на одну зп і з вашими проблемами зі здоров´ям. Як житло ділити будете? Шукати нового,щоб знову прати труси і варити борщі? Маячня
9
Пузата Хата• 2 часа назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Моя мама розлучилася в 50 років, ініціатором був батько, який знайшов молодуху. В 56 мама вийшла заміж вдруге за іноземця і живе тепер за кордоном
Вот молодец!
И язык выучила?
И язык выучила?
2
Домовенок Кузя• 2 часа назад
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
Моя тетка не бабка. Работает репетитором онлайн, очень следит за собой
9
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу