Мелочунь• сегодня в 10:12
У кого было, что после крема для тела кожа мягкая, но одежда липнет и бесит?
2
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:16
Від багатьох кремів у мене так,а ввечері йду в душ і він з мене зтікає разом з водою,тобто просто цілий день плівка на тілі і ніякого зволоження.Зараз знайшла підходящий для мене крем,наче норм поки що
Пешеходик• сегодня в 10:20
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Від багатьох кремів у мене так,а ввечері йду в душ і він з мене зтікає разом з водою,тобто просто цілий день плівка на тілі і ніякого зволоження.Зараз знайшла підходящий для мене крем,наче норм поки що
У меня ни с одним кремом такого не было
2
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:25
Ответ дляПешеходик
У меня ни с одним кремом такого не было
Це добре,бо мені рідко підходить щось,наче спочатку норм відчуття і на дотик зволожена,а в душі як я вже писала,прям відчуваю під руками як цей слизький крем з мене змивається і знову шкіра суха.Зараз емолент використовую і мені подобається
1
Пешеходик• сегодня в 10:27
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Це добре,бо мені рідко підходить щось,наче спочатку норм відчуття і на дотик зволожена,а в душі як я вже писала,прям відчуваю під руками як цей слизький крем з мене змивається і знову шкіра суха.Зараз емолент використовую і мені подобається
Но у меня были не нивея и тд
Сейчас соль де жанейро
Сейчас соль де жанейро
2
Опля Картопля• сегодня в 10:29
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Це добре,бо мені рідко підходить щось,наче спочатку норм відчуття і на дотик зволожена,а в душі як я вже писала,прям відчуваю під руками як цей слизький крем з мене змивається і знову шкіра суха.Зараз емолент використовую і мені подобається
Каким кремом для тела пользуетесь? У меня такая же ситуация с кремами и лосьонами для тела. Для лица подобрала, а вот с телом беда.
Госпожа_тамагочи• сегодня в 10:35
Ответ дляОпля Картопля
Каким кремом для тела пользуетесь? У меня такая же ситуация с кремами и лосьонами для тела. Для лица подобрала, а вот с телом беда.
Я в Італії живу,тому тут замовляю онлайн,ось такий зараз
1
Госпожа_тамагочи• 2 часа назад
Ответ дляОпля Картопля
Каким кремом для тела пользуетесь? У меня такая же ситуация с кремами и лосьонами для тела. Для лица подобрала, а вот с телом беда.
Пригадала назву нарешті)в Україні мені підходила більш за все оця емульсія,мабудь це єдине з бюджетных що зволожувало і не давало плівки,мені радив дерматолог.Можливо вам підійде також
Можу брикнути• 2 часа назад
Ответ дляОпля Картопля
Каким кремом для тела пользуетесь? У меня такая же ситуация с кремами и лосьонами для тела. Для лица подобрала, а вот с телом беда.
Для тела - масло
Опля Картопля• 2 часа назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я в Італії живу,тому тут замовляю онлайн,ось такий зараз
Марку такую знаю. Спасибо.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу