Забула що?• 31 мая в 14:21
Косметика Victoria´s Secret зникатиме з поличок магазинів України?
З 3 серпня починає діяти закон про обов´язкову нотифікацію косметики.
Бренд Victoria´s Secret за своєю політикою не співпрацює з імпортерами. То ж тепер, якщо ніякий український імпортер не візьме на себе роль Відповідальної особи, яка має право нотифікувати продукти і офіційно співпрацювати з магазинами, то продукція бренду поступово зникатиме ??
Для особистих потреб замовляти можна буде. Але продавати в магазинах без українських наліпок - ні.
А ще назріває питання розмитнення всіх посилок.
Наче й непогано - зникнуть підробки. Але ж і деяка продукція зникне із-за неможливості оформлення.
Бренд Victoria´s Secret за своєю політикою не співпрацює з імпортерами. То ж тепер, якщо ніякий український імпортер не візьме на себе роль Відповідальної особи, яка має право нотифікувати продукти і офіційно співпрацювати з магазинами, то продукція бренду поступово зникатиме ??
Для особистих потреб замовляти можна буде. Але продавати в магазинах без українських наліпок - ні.
А ще назріває питання розмитнення всіх посилок.
Наче й непогано - зникнуть підробки. Але ж і деяка продукція зникне із-за неможливості оформлення.
4
1
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:23
Жаль, мені подобаються їх лосьйони і блиски для губ. І ціна доступна.
Може щось придумають..
Може щось придумають..
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:25
Ответ дляЛунтик-паунтик
Подделки не исчезнут. Ничего кроме цены не изменится
Так там, щоб нотифікувати потрібно пройти перевірку на безпечність складу, а в підробках там склад ’вогонь’
2
2
Шкварочка• 31 мая в 14:25
Ответ дляЗабула що?
Так там, щоб нотифікувати потрібно пройти перевірку на безпечність складу, а в підробках там склад ’вогонь’
Ну то може це й на краще?
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:25
Ответ дляЛичко Невеличке
Какая потеря😅
Ну користуйтеся Нівеєю. А я хочу пахнути. )
7
2
1
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:27
Ответ дляШкварочка
Ну то може це й на краще?
Так, це на краще, але щоб не зникали бренди з поличок в Україні, які не мають імпортерів.. (
1
Гл. Амурная• 31 мая в 14:28
На нотіно замовляйте, якщо там є.
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
7
1
Единая страна!• 31 мая в 14:28
Ответ дляЗабула що?
Ну користуйтеся Нівеєю. А я хочу пахнути. )
Вы реально считаете ВС особо лучше нивеи?)
10
2
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:29
Ответ дляГл. Амурная
На нотіно замовляйте, якщо там є.
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
Напишіть, будь ласка, які. Знаю Рітуалс, але не користувалася.
2
Гл. Амурная• 31 мая в 14:33
Ответ дляЗабула що?
Напишіть, будь ласка, які. Знаю Рітуалс, але не користувалася.
Вам мої не сподобаються. Косметика доглядова, в основному, аптечна: біодерма, топікрем, філорга, веледа
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
3
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:52
Ответ дляГл. Амурная
На нотіно замовляйте, якщо там є.
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
Якщо серйозно-посередня косметика, є набагато кращі варіанти
Глянула на Нотіно. Там або копія, або щось дуже старе, типу стока. Зовсім не такі упаковки як на офіційному сайті
4
2
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:53
Ответ дляГл. Амурная
Вам мої не сподобаються. Косметика доглядова, в основному, аптечна: біодерма, топікрем, філорга, веледа
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
Ну так це не парфумована.. Це догляд.
автор
Забула що?
• 31 мая в 14:55
Ответ дляГл. Амурная
Вам мої не сподобаються. Косметика доглядова, в основному, аптечна: біодерма, топікрем, філорга, веледа
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
Парфум і туш беру в Брокард. Все. Іншим не користуюсь.
Моя донька любить спрей Bare Vanilla.
Будемо замовляти в баєрів значить
Будемо замовляти в баєрів значить
Перловая Кашка• 31 мая в 15:24
Ответ дляЕдиная страна!
Вы реально считаете ВС особо лучше нивеи?)
2
1
Пухнасті штани• 31 мая в 15:31
Ну значит найдется импортер который будет работать с ВС. Или через посредников будете брать.
Перловая Кашка• 31 мая в 15:39
Ответ дляЕдиная страна!
Нет,соль де жанейро лучше
ценник выше, отдушки хуже и меньше выбор.
а состав с натуральной линейкой схож, да
а состав с натуральной линейкой схож, да
Перловая Кашка• 31 мая в 15:41
Ответ дляЕдиная страна!
Нет,соль де жанейро лучше
а у них есть дезодоранты, сыворотки и кремы для лица?
1
Единая страна!• 31 мая в 15:43
Ответ дляПерловая Кашка
а у них есть дезодоранты, сыворотки и кремы для лица?
У ВС есть сыворотки и для лица?
Перловая Кашка• 31 мая в 15:44
Ответ дляЕдиная страна!
У ВС есть сыворотки и для лица?
я пользуюсь. натурал бьюти кокос-роза
автор
Забула що?
• 31 мая в 15:45
Ответ дляЕдиная страна!
У ВС есть сыворотки и для лица?
Бывают. Я в прошлом году брала сыворотку, умывалку, крем для лица и парфумированный гель для мытья рук. Всё понравилось. Моя дочка сыворотку полюбила, под макияж хорошо ей было.
Единая страна!• 31 мая в 15:47
Ответ дляПерловая Кашка
я пользуюсь. натурал бьюти кокос-роза
А,у меня ассоциация только с уходом для тела
Ищу Аленя• 31 мая в 15:47
Ответ дляЗабула що?
Жаль, мені подобаються їх лосьйони і блиски для губ. І ціна доступна.
Може щось придумають..
Може щось придумають..
Ви їх в Україні купуєте?
Ищу Аленя• 31 мая в 15:48
Ответ дляЛунтик-паунтик
Подделки не исчезнут. Ничего кроме цены не изменится
підробки Вікторії сікрет? Серйозно?
2
Перловая Кашка• 31 мая в 15:48
Ответ дляЕдиная страна!
А,у меня ассоциация только с уходом для тела
для тела в банках супер, лосьоны мне мало питательные
никакая нивея вообще и далеко...
никакая нивея вообще и далеко...
Единая страна!• 31 мая в 15:51
Ответ дляПерловая Кашка
для тела в банках супер, лосьоны мне мало питательные
никакая нивея вообще и далеко...
никакая нивея вообще и далеко...
Но и не ВС единым
Перловая Кашка• 31 мая в 15:52
Ответ дляЕдиная страна!
Но и не ВС единым
да у меня десяток разных марок. вонючую нивею выбросила и даром не возьму
автор
Забула що?
• 31 мая в 15:56
Ответ дляПерловая Кашка
я пользуюсь. натурал бьюти кокос-роза
Да, именно эти средства и брала.
Сыворотка очень быстро заканчивается )). Подростки мои прям вцепились в неё 🤭 и использовали со скоростью ветра.
Сыворотка очень быстро заканчивается )). Подростки мои прям вцепились в неё 🤭 и использовали со скоростью ветра.
Лунтик-паунтик• 31 мая в 15:58
Ответ дляИщу Аленя
підробки Вікторії сікрет? Серйозно?
Да, эту хрень очень активно подделывают. Не знали?)))
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу