Кудлата хмаринка• 1 час назад
От звідки в цих співачок стільки енергії?
Джері Хейл, Дорофеєва, вони ж тоненькі, худенькі, а скачуть днями на концертах, тури постійні, репетиції.
Як? Де беруть сили?
От поясніть мені?
Я трошки старша їх, теж худа, я прокинулась і вже втомлена)))))
Як? Де беруть сили?
От поясніть мені?
Я трошки старша їх, теж худа, я прокинулась і вже втомлена)))))
9
1
Ластовиння• 1 час назад
У людей сцены другой психотип. Они получают энергию когда выступают и люди на них смотрят
9
3
1
Стетоскопуло• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
У людей сцены другой психотип. Они получают энергию когда выступают и люди на них смотрят
Вы всегда такая наивная?
5
4
2
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
в основном такие люди все на веществах сидят
Чого ви так думаєте?
Виглядають вони достойно, не схоже що на чомусь.
Виглядають вони достойно, не схоже що на чомусь.
7
3
1
Стетоскопуло• 1 час назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
в основном такие люди все на веществах сидят
Именно, и все это знают
6
2
А я женатая• 1 час назад
Це їх робота. А жінки будівельники як працюють?
До того ж зірки не стають після роботи чи зранку займатися хатньою роботою - готовка, прибирання, прання, обслуговування дітей, в це шалена частина енергії також.
До того ж зірки не стають після роботи чи зранку займатися хатньою роботою - готовка, прибирання, прання, обслуговування дітей, в це шалена частина енергії також.
4
2
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Чого ви так думаєте?
Виглядають вони достойно, не схоже що на чомусь.
Виглядають вони достойно, не схоже що на чомусь.
ну их врачи и визажисты не просто так бабло получают, помогают выглядеть достойно)
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Заповніть вони завжди на чомусь сидять, особливо сучасні
Де і що заповнити ?))
3
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
У людей сцены другой психотип. Они получают энергию когда выступают и люди на них смотрят
А чого ми тоді таку енергію не отримуєм від своєї роботи?
4
1
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
А чого ми тоді таку енергію не отримуєм від своєї роботи?
Таку - це «яку»?
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
А чого ми тоді таку енергію не отримуєм від своєї роботи?
Я отримую. І мені набагато більше
КликОЛЬКА• 1 час назад
Автор это грязь которая засасывает, но многие просто пьют или принимают что, большинство травки, наркотики, алкоголь, мало кто как есть, такая жизнь у них
4
1
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
Таку - це «яку»?
Щоб не прокидатись зранку вже втомленою. Я теж, наприклад, маю роботу. Вона мене так не ’штормить’))))
2
КликОЛЬКА• 1 час назад
Вы посмотрите Майкл Джексон, Уитни Хьюстон, куин ну и много можно перечислять к сожалению люди что бы этот темп выдержать готовы в себя всовывать все что угодно, но автор есть люди которые нормальные
4
1
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Вы посмотрите Майкл Джексон, Уитни Хьюстон, куин ну и много можно перечислять к сожалению люди что бы этот темп выдержать готовы в себя всовывать все что угодно, но автор есть люди которые нормальные
Ну то ви взяли еліту світового рівня. Там навантаження ще в рази більше.
3
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляА я женатая
Це їх робота. А жінки будівельники як працюють?
До того ж зірки не стають після роботи чи зранку займатися хатньою роботою - готовка, прибирання, прання, обслуговування дітей, в це шалена частина енергії також.
До того ж зірки не стають після роботи чи зранку займатися хатньою роботою - готовка, прибирання, прання, обслуговування дітей, в це шалена частина енергії також.
Ну це так, за них в цьому плані все роблять помічники, від сукню вибрати до комусь подарунок замовити і привітати.
2
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Щоб не прокидатись зранку вже втомленою. Я теж, наприклад, маю роботу. Вона мене так не ’штормить’))))
Так может у вас депрессия или какой-то гормональный сбой из-за этого вы уставшая с самого утра . Миллион причин может быть. Только причем здесь дорофеева к вам?! Она посторонний человек. И вам ею не быть. Как и майклом джексоном и тд.
3
1
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
Так может у вас депрессия или какой-то гормональный сбой из-за этого вы уставшая с самого утра . Миллион причин может быть. Только причем здесь дорофеева к вам?! Она посторонний человек. И вам ею не быть. Как и майклом джексоном и тд.
Все вам причом і притом. Вже і спитати не можна.
Я ею і не прусть бить.
Я ею і не прусть бить.
2
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Все вам причом і притом. Вже і спитати не можна.
Я ею і не прусть бить.
Я ею і не прусть бить.
Та я просто логику вашу пытаюсь понять. Мне не быть дженифер Лопез да я и не стремлюсь. У меня свой организм и мне дай бог с ним самим разобраться . Мне этого хватит
1
Обнимашкина• 1 час назад
Я згадала скандал про Віктора Павліка, коли його дружина викладала відео де йому хотіли вколоти адреналін, а вони відмовились
Виходить якщо енергії нема у артиста, то її можуть чимось додати
Виходить якщо енергії нема у артиста, то її можуть чимось додати
2
1
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляОбнимашкина
Я згадала скандал про Віктора Павліка, коли його дружина викладала відео де йому хотіли вколоти адреналін, а вони відмовились
Виходить якщо енергії нема у артиста, то її можуть чимось додати
Виходить якщо енергії нема у артиста, то її можуть чимось додати
Аа, точно, було. Теж таке пам´ятаю
2
ГугелП@лАмался• 1 час назад
у них - не столько энергии, потому что певицы, они певицы - потому что столько энергии)
1
1
Карапулька• 1 час назад
у худеньких енергії завжди більше ніж в тих хто тягає зайве.
а потемі - бо вони мають щасливу роботу, що іх заряджає.
а потемі - бо вони мають щасливу роботу, що іх заряджає.
1
автор
Кудлата хмаринка
• 1 час назад
Ответ дляГугелП@лАмался
у них - не столько энергии, потому что певицы, они певицы - потому что столько энергии)
Маєте на увазі від природи такі?
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу