Все будет, но потом• 1 час назад
Іноді болять коліна. Син 11 років
Якось не так вдарив м´яч або стрибнув, або пробіг і є біль в колінах.
В анамнезі була хвороба лайма, з симптомів тільки пляма, пролікована 3 тижні 2ма антибіотиками.
От цей факт - мій нічний кошмар щоразу, коли у нього такі скарги.
Що робити, як перевірити чи все ок?
Мати драконів• 1 час назад
Я в этом возрасте тоже жаловалась, и муж мой. Вердикт - быстрый рост. Для успокоения запишитесь к инфекционисту
Все будет, но потом
• 1 час назад
Ответ дляНоски на подтяжках
Здайте імуноблот на лайма. Не просто антитіла IgG, IgM
Здавали коли лікувались. Зараз в іншому місті. Лікарі, що знаються на лайма- рідкість
Каяспер• 1 час назад
У меня в таком возрасте и лет до 15 наверное жутко болели, бабушка всякие компрессы делала. Чуть переутомилсь или перемерзла и привет
Носки на подтяжках• 1 час назад
Ответ дляВсе будет, но потом
Я думаю, ви знаєте про групу Лайм Україна в ФБ. Можете спробувати їм ще написати для консультації
Простецкая• 1 час назад
Дуже рекомендую сходити до ревматолога. Донька теж з такого віку стала скаржитися на біль в колінах. Лайма не хворіла.
Наш ортопед і не тільки наш, ставили болі росту, приписували нурофен і наколінники (ортези). А в 17 років раптово стартував ЮРА. Тому прошу, зверніть на це увагу.
Чтооооооооооо?• 1 час назад
Ответ дляМати драконів
Підтримую. Мій з 13 по 15 років теж жалівся, то на стопи, то на коліна. Але вплив лайму краще перевірити також
Полюю на дрони• 47 минут назад
Рентген ще можна зробити. В доньки так було ( і ноги і колінах боліли дуже, іноді засинала тільки з нурофеном) , показало хворобу Шляттера. Це не щось страшне і проходить, але фізичні навантаження треба буде зменшувати.