булоТАЙминуло• сегодня в 09:00

Хочу схуднути, але живу з чоловіком і дітьми, які щовечора їдять макарони

бутерброди, солодке. Як не зірватися?
Колдунья-вещунья• сегодня в 09:00
бутерброды и сладкое еще понятно, но как можно хотеть макароны((((

Завжди мало• сегодня в 09:01
Чому ви не любите свою родину і даєте їм постійно макарони і солодке?
Советничаю тут• сегодня в 09:03
Поміняти мислення. Мені байдуже що їдять інші напрриклад
Цікаво хто дітей провчив щовечора солодке їсти?)))
Советничаю тут• сегодня в 09:02
Ответ дляЗавжди мало
Це культура харчування така
Полуничка• сегодня в 09:02
Есть другую еду. Готовить себе отдельно. Запечь грудку/рыбу, взять салат/овощи. Это недолго.
Нас четверо, все едим разное, каждый может себе приготовить отдельно. Дело привычки.
Бабуся Бетман• сегодня в 09:03
Никак.
Преимущественное большинство семейных детных женщин с лишним весом.
Я имею в виду из числа тех, кто заботится о своей семье.
Дети вырастут и уедут - похудеете)
Советничаю тут• сегодня в 09:03
Ответ дляКолдунья-вещунья
Що понятного в солодкому і бутербродах?))
Советничаю тут• сегодня в 09:04
Ответ дляБабуся Бетман
Никак.
Дети вырастут и уедут - похудеете)
Як турбота про сім´ї пов´язана з надлишковою вагою?))) Скоріше навпаки
ПП-шница• сегодня в 09:04
Ответ дляЗавжди мало
Я люблю себе більше ніж родину тому я не обслуговую нікого щовечора, нехай їдять що хочуть

Завжди мало• сегодня в 09:06
Ответ дляПП-шница
Коли станете старенькою, вам так само діти скажуть
СільськаЛеді• сегодня в 09:06
Не ешьте макароны вечером, все просто
Я_и_моя_собака• сегодня в 09:08
Они это едят потому что Вы готовите это.
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 09:08
В мене схожа ситуація. Об´єктивно: чоловік все життя з недостатньою вагою. Йому б кг 20 додати потрібно було б. Тому звісно і макарони, і солодке, і хліб для нього не проблема. До речі, не дуже й допомагає. Мені навпаки зараз стільки ж ваги можна скинути. Вирішення бачу тільки у вигляді окремого меню. На жаль на практиці це не завжди легко реалізувати.
Бабуся Бетман• сегодня в 09:08
Ответ дляСоветничаю тут
Вам одиноким голодным не понять)
Я_и_моя_собака• сегодня в 09:09
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Почему? Муж не имеет рук себе приготовить?
ПП-шница• сегодня в 09:09
Ответ дляЗавжди мало
Як само?
Советничаю тут• сегодня в 09:10
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Легко. Поставити себе на перше місце, готувати здорову їжу і для чоловіка
Советничаю тут• сегодня в 09:11
Ответ дляБабуся Бетман
Вам одиноким голодным не понять)
В мене є чоловік і донька, я не голодна і ніколи не була
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 09:11
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Він і готовить. Макарони 😂 Болоньєзе, карбонова та інше. Не завжди є час та сили готувати 2 варіанти. Незалежно від того, хто готує.

КартаБезКомиссий• сегодня в 09:11
Купить в семью не только макароны и снеки
Ms. Android• сегодня в 09:11
Просто не їсти з ними. Я готую чину макарони, в кладовці є шоколад і чіпси
Але я це не їм
Советничаю тут• сегодня в 09:13
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Це ж так важко зварити яйця і нарізати овочі. Чи сир кисломолочний полити йогуртом і посипати ягодами. Ну не брешіть хоч собі
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 09:13
Ответ дляСоветничаю тут
Чоловіку потрібно набрати вагу - рекомендація лікарів. Мені навпаки скинути. Умови різні. До чого тут здорова їжа? Їжа здорова, але нам різна потрібна.
Советничаю тут• сегодня в 09:15
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Нехай йде в спортзал і набирає м´язами. Так він просто жир набере.
Відмазок купа, нуль дій. Він може їсти здорову їжу просто більше порція ніж ви.
Колдунья-вещунья• сегодня в 09:15
Ответ дляСоветничаю тут
ну это хоть вкусно, а макароны
Советничаю тут• сегодня в 09:15
Ответ дляКолдунья-вещунья
ну это хоть вкусно, а макароны
Це вам тільки)) їм по іншому
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 09:17
Ответ дляСоветничаю тут
Чоловік їсть сир з йогуртом. Я ненавиджу молочне з дитинства. Салати їмо. Але салат теж може бути різний. Хто бреше? Якщо 2 окремим людям потрібна різна кількість калорій, а з´їсти вдвічі більше просто фізично людина не може.
неДоПриличий• сегодня в 09:17
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ну ешьте болоньезе, просто уменьшите свою порцию. Не ешьте сладкое вместе со всеми. Уберите сахар из чая.
Бабуся Бетман• сегодня в 09:18
Ответ дляСоветничаю тут
Це вам тільки)) їм по іншому
Мне, например, макароны намного вкуснее, чем бутерброды)
Из фоззи чуть позднее приедет доставка - там креветки королевские. Сделаю макароны со сливочным соусом и креветками. Нямка)
Советничаю тут• сегодня в 09:18
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Тобто ви їсте таку ж порцію як чоловік? )) ну то менше потрібно. Можна і на пасті худнути якщо вона вписується у ваш дефіцит.