булоТАЙминуло• сегодня в 09:00
Хочу схуднути, але живу з чоловіком і дітьми, які щовечора їдять макарони
бутерброди, солодке. Як не зірватися?
Душа компанії• сегодня в 10:32
Я не виходжу ввечері на кухню і тому не зриваюсь. Не бачу їжу, не хочу їсти. Самі їдять
KROX@• сегодня в 10:32
Ответ дляЗавжди мало
Чому ви не любите свою родину і даєте їм постійно макарони і солодке?
Так пусть едят то, что им надо, что нравится, есть ведь руки сготовить 🤔
При чем тут женщина вообще ))
ЧупакабраЗеБест• 2 часа назад
ну что вам сказать автор, мы такое не едим поэтому все тощие.
но ваши ж наверное плохо годо переносят, особенно вечером.
не будет бутриков - они вас съедят.
А я женатая• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Чоловіку потрібно набрати вагу - рекомендація лікарів. Мені навпаки скинути. Умови різні. До чого тут здорова їжа? Їжа здорова, але нам різна потрібна.
А в чем проблема, мужу порцию больше, масла в салат больше, кусок хлеба и калорийность будет гораздо выше чем у вас, а еда та же считай.
Сундучок с каникулами• 2 часа назад
можу порекомендувати наступне
завжди шукайте собі корисну їжу. купуйте овочі, салати (набори різної трави), мясо. На вечерю кефір з якимись хлібцями (виберіть по складу найкращі, можна з чатом жпт вибрати). Кефір зараз приємніше буде, бо прохолодніше і легше
Загалом - вибирайте те, що ви любите, і що корисне. а не що інші їдять
Кредитная• 2 часа назад
Вы срываетесь потому что у вас нечем заменить макароны и сладкое. Значит нужно чтобы всегда были под рукой куриная грудка, овощи.
Это теория. На практике конечно все сложно.
Галя із Дарниці• 2 часа назад
Это отмазка.. ставьте цель.я вчера ужинала в 4 вечера, мои еще раз пять до десяти вечера ели, но я была непреклонна) к 8 утра голодная была как....даже не знаю кто
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В мене схожа ситуація. Об´єктивно: чоловік все життя з недостатньою вагою. Йому б кг 20 додати потрібно було б. Тому звісно і макарони, і солодке, і хліб для нього не проблема. До речі, не дуже й допомагає. Мені навпаки зараз стільки ж ваги можна скинути. Вирішення бачу тільки у вигляді окремого меню. На жаль на практиці це не завжди легко реалізувати.
Просто меньше жрать. Дочке было 2 годя я худела к выпускному сына . -12 кг за 3 месяца. Готовила на всех. Просто свою хлеборезку пока не начнёшь контролировать ничего не поможет - это я поняла на первой же неделе. Очнёшься а у тебя конфета уже жуётся- выплюнула и огурец съела. Просто тотальный контроль себя. Давайте я в вас верю🫰
Штора с кисточкой• 1 час назад
Ответ дляСоветничаю тут
Це культура харчування така
Это не так работает. В детстве мой ребёнок ел и каши, и рыбу. Потом перестал лет в 4-5. Лет в 10 в его рацион вернулась гречка, в 16 булгур и чечевица. Рыбу так и не ест, как и рис с овсянкой. Картошку ест только приготовленную кусочками, пюре не любит. И обожает макароны -с соусом или просто с сыром,это любовь. У меня совсем другие предпочтения в еде
Кредитная• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
У мене вся сім´я їсть і солодощі, і макарони, ні в кого зайвої ваги нема. Може проблема не в макаронах? Додайте активності, зменшіть порції, збалансуйте харчування клітковиною, білком, пийте вдосталь води...
Значить ви малоїжки.
А_я_ЛОЖУ!• 3 минуты назад
Ответ дляА я женатая
Проблема в тому до когда люди на може з´їсти тільки обмежену кількість їжі. Звісно, перебільшую, але умовне відро салату в себе мало хто впихнути може. Масла в салат більше - а ми точно про здорову їжу спілкуємося?