Туфли в чешуе• сегодня в 10:46

Сніданок на схудненні 62

Добрий ранок, смачного!!!
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:16
Ответ дляСвезло так свезло
Чем толще жо- тем больше человек Иксперт
Замечено по жизни.
А я ще помітила, чим нікчемніша, нещасніша, злобніша людина, тим вона більше в світ негативу випускає, їй всі і все не так. Але вона і отримує те ж саме назад

автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:16
Ответ дляПатриоточка
Очень надеюсь, что в детстве вы такое не рассматривали ))
Ні, не розглядала, в мене було гарне дитинство, в гарному середовищі.
всегдаДаДа• сегодня в 11:19
Смачного автор.
В мене перекус після залу - ірга і банан
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:19
Ответ длявсегдаДаДа
Смачного автор.
Дякую, і Вам смачного!!!
Атятя_тётя• сегодня в 11:20
Ответ длявре_Динка
8кг
с черешенями сейчас 5 назад
Звоночек• сегодня в 11:20
Ответ дляТуфли в чешуе
Навпаки, їм все більше, і більше. Ідіть вчіться далі, поки бабка Ванга з Вас ніяка )))
Удалено администрацией...
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:22
Ответ дляАтятя_тётя
с черешенями сейчас 5 назад
Вже не встигну, закінчується, і так приходиться вишукувати її скрізь
ПуГоФФка• сегодня в 11:22
Вже краще
Атятя_тётя• сегодня в 11:22
Ответ дляМир Мир Мир!
Слідкувала за блогерами, що худнуть, всі викладали свої сніданки, рідко обіди, і ніхто вечері😂. В чому секрет?
секрет в секретном ужине

автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:23
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Звоночек• сегодня в 11:23
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую, не важилася, я черегню їм кілограмами, тому боюся важитися
А ось і зрив
Губи з філером• сегодня в 11:23
Автор, ви молодець, що худаєте і їсте добру гарну їжу. Але кількість.....мене вражає. Не раз бачила ваші фото тут. Я і чоловік сьогодні снідали: кожний по два яйця варених + чай. Чоловік одне яйце розрізав навпіл і на хліб з маслом виклав, друге просто, я обидва яйця просто. І ми наїлись! Обід буде на роботі в 12:00 і нам норм. І чоловік у мене не худенький! Як вам то все влазить? Вчора на сніданок було: по одному бутерброду з червоною рибкою+чай. Ну і т.д....
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:23
Ответ дляЗвоночек
А ось і зрив
Ха!
Звоночек• сегодня в 11:24
Ответ дляГуби з філером
А до чого тут інформація про вас? Навіщо ви себе порівнюєте з автором?
Губи з філером• сегодня в 11:24
Ответ дляЗвоночек
А що мені це забороняє?
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:25
Ответ дляГуби з філером
А я пообідати о 15-17 от і весь секрет. Не бачу що там так багато.
Атятя_тётя• сегодня в 11:25
Ответ дляГуби з філером
просто он где-то еще подьедает
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:25
Ответ дляАтятя_тётя
просто он где-то еще подьедает
100%
Губи з філером• сегодня в 11:26
Ответ дляТуфли в чешуе
А вечеря коли?

Весела моль• сегодня в 11:26
Ответ дляМлинець Мій
Вам этот сырок не надоел? Можно молочницу выкормить им
Да, очень вредный этот сыр для человека, наш организм не способен переварить плесень
Губи з філером• сегодня в 11:29
Ответ дляТуфли в чешуе
100%
Якщо по правді - то ні. Обід в 12, вечеря в 17. Всі наїдені. Реально, в 7 ранку у нас ніхто не може багато їсти. Діти такі ж. Але я просто проаналізувала порції і колег, як і що їдять розказують, то так - у всіх приблизно порції такі ж як і у нас. Тому я ну дуже здивувалась вашим порціям. А так все ок.
Звоночек• сегодня в 11:30
Ответ дляГуби з філером
А що мені це забороняє?
Ви просто токсична людина. Ціль вашого коментаря яка? Викликати у автора відчуття неповноцінності? Хоча з точки зору дієтології та норм харчування проблеми скоріше у вас, а не у автора. І чоловік ваш не худий, тому що харчування не збалансоване.
А так ви праві, вам ніхто не забороняє писати токсичні коментарі.
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:30
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Це мало калорій?
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:30
Ответ дляГуби з філером
Це багато калорій?
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:31
Ответ дляГуби з філером
А вечеря коли?
О 20-21
Звоночек• сегодня в 11:32
Ответ дляАтятя_тётя
просто он где-то еще подьедает
Це точно. Мій теж, коли було не збалансоване харчування підʼїхав горіхи, цукерки, печиво та інше, пригощався у колег та із загального столу брав. І я це не бачила, при тому, що ми раз тоді працювали. Сам розповів. А вдома їв як миша
автор Туфли в чешуе • сегодня в 11:34
Ответ дляЗвоночек
От і я сідаючи сиром з кавою до обіду ще щось маленьке підгризала, але калорій в тому маленькому було огого
Губи з філером• сегодня в 11:33
Ответ дляЗвоночек
Щире здивування і токсична людина, відчуваєте різницю? Вам ще вчитись і вчитись, щоб відрізняти емоціїї людей)
Атятя_тётя• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
просто у меня муж вообще не ест утром, обед полноценный на работе, ужин как когда, может номально поесть, может бутерброд только. но так он и не полный. а Ваш на таком рационе чего не худенький? трескает печеньку или еще что в теч дня
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляСвезло так свезло
Обожаю читать как ленивых и толстых теток плющит в таких темах
Ви про авторку?