Дівчатка, потребую поради - моїй дитині потрібен овестін в таблетках 3 упаковки, такий препарат в Україні не продається, а в Польщі, бачу, за рецептом. Може хто має досвід таких покупок і може щось порадити?
Ответ дляЛукава Кішка
На жаль, лише свічки і крем у нас. Мені потрібні таблетки
Юпитерная• вчера в 06:25
Ответ дляMANDARIN-ka
Купити Овестин таблетки по 1 мг №30 (блістер) (28614) - Ціна та наявність у Луцьку - Liki.ua
Ого!
Мені лікар сказав, що немає, і сама щось з пошуком не справилась.
Всім дякую!
Ответ дляnavariya
Тут якраз немає. Сама цим сайтом постійно користуюсь.
Але по наводці дівчат таки знайшла. Маю надію, що не фабульні, оскільки ШІ каже, що до нас не завозять
Маурита• вчера в 11:05
Ответ дляMANDARIN-ka
Все меня задолбали, со своими ИИ