Некомильфо• 04 июля в 18:38

Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків

Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.

Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.

Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.

Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.

Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Таракашечка• 04 июля в 20:52
Ответ дляБарабасиха
Я дочці так і не змогла активувати дію
А без этой дии не попасть на прием. Пока ждём. Еще немного времени есть

Барабасиха• 04 июля в 20:53
Ответ дляТаракашечка
Ми попали в період , коли можна було в живій черзі зробити. Але їй вже 17, зробила на 10 рокі, тому простіше
Таракашечка• 04 июля в 20:53
Ответ дляБарабасиха
Это да. А мальчикам постоянно что-то придумывают.
Роза в вазі• 04 июля в 20:54
Ответ дляБарабасиха
Ой ні, час біжить дуже швидко, війна вже 5 рік, тому безглуздо надіятися на якісь покращення в найближчі пару років
До речі, з приводу дорослого. В деяких країнах можна подати на так званий ’сірий паспорт’. Не знаю добре деталі, але можете поцікавитись
Бабайко• 04 июля в 20:54
Ответ дляЛюбительница
Беженцам сложно выполнить все условия и мало кто из них получит гражданство. Другие категории получают гражданство через пару месяцев после запроса и подачи документов
Не про біженців мова
Любительница• 04 июля в 20:54
Ответ дляКіна не буде
Так границы же закрыты...
Так вы и до открытия границ постоянно жили в Украине, получив скорее всего румынское или венгерский по корням. Жили бы в стране нового гражданства постоянно, то и такой проблемы бы не было
Барабасиха• 04 июля в 20:55
Ответ дляРоза в вазі
Це не варіант, в нього всі документи в порядку були до тепер, своє підприємство, очікування громадянства.
Роза в вазі• 04 июля в 20:55
Ответ дляКіна не буде
Да много чего есть, отрезать себе ногу, руку и т.д. Это не варианты, почему страну можно покинуть только так ?
Это уже не ко мне. Мы выехали до войны, а племянник тропами за 9000. А шо было ему делать? Молодой пацан хочет жить
Кіна не буде• 04 июля в 20:57
Ответ дляРоза в вазі
Ну у него были эти 9000, а что делать тем у кого их нет... Не подумайте что это лично к Вам... Так диалог

ОйЙой• 04 июля в 20:57
Ответ дляКіна не буде
потому что страна - концлагерь
Роза в вазі• 04 июля в 20:57
Ответ дляБарабасиха
Тоді співчуваю. Кажуть, що можливо айді картку перевести в консульство. Але то треба випрошувати в них.
Таракашечка• 04 июля в 20:57
Ответ дляКіна не буде
И даже с деньгами много рисков.
Кіна не буде• 04 июля в 20:57
Ответ дляОйЙой
потому что страна - концлагерь
Это понятно мне и Вам, но есть люди которым это не понятно
Кіна не буде• 04 июля в 20:58
Ответ дляТаракашечка
И даже с деньгами много рисков.
Конечно, очень много историй уже...
ОйЙой• 04 июля в 20:58
Ответ дляКіна не буде
сейчас через Беларусь как-то выходят...
Кіна не буде• 04 июля в 20:59
Ответ дляОйЙой
сейчас через Беларусь как-то выходят...
Ну наслышан, но там есть бооольшие нюансы.
Роза в вазі• 04 июля в 21:00
Ответ дляКіна не буде
Он продал всё что мог, авто, кредиты набрал, в долги залез. Да, конечно, риск. Можно ведь и не тому дать. Перед тем уже в части был. Родственники занесли его начальству.
Тоже диалог, не пытаюсь умничать и навязывать. Знаю, что случаи разные. Не всем людям такое подойдёт.
Бабайко• 04 июля в 20:59
Ответ дляОйЙой
потому что страна - концлагерь
Вже геть оскаженіла країна, яка повстала проти своїх громадян і увімкнула режим їх знищення.
Барабасиха• 04 июля в 21:01
Ответ дляРоза в вазі
Так, він цим займається, але реально ситуація вийшла дурна. Не вклеїв фото в 45 вчасно через ковід, запропонували ід картку, її друк тоді чомусь затримали, а потім війна і тепер такий сюрприз

Таракашечка• 04 июля в 21:05
Ответ дляБарабасиха
Блин, это ж и мне в этом году 45, а в следующем загран менять. Без замены внутреннего паспорта поменяют ли загран?
Seehund• 04 июля в 21:07
Ответ дляТаракашечка
Моему 14. Не могу взять термин чтоб сделать ID карту, так как нужно активировать подпись в дии. А там пишут это не вы и не распознает мое фото. И так пол года уже. В службе поддержки разводят руками.
В дп Документ Бельгии можно пока взять термин без дии.
Барабасиха• 04 июля в 21:07
Ответ дляТаракашечка
Йому відмовили. Але жінкам думаю нема проблем з фото
Таракашечка• 04 июля в 21:08
Ответ дляSeehund
О, спасибо. Надо глянуть где. В Брюсселе?
Роза в вазі• 04 июля в 21:08
Ответ дляТаракашечка
Придется одновременно менять оба
Таракашечка• 04 июля в 21:09
Ответ дляРоза в вазі
Придется одновременно менять оба
Та капец. Точно нескучно
Seehund• 04 июля в 21:09
Ответ дляТаракашечка
В Кортрейке. Это точно недавно мне перевозчик брал.
Таракашечка• 04 июля в 21:09
Ответ дляSeehund
Спасибо
ОйЙой• 04 июля в 21:26
Ответ дляБабайко
так а за что воюем?
Вільний митець• 04 июля в 21:38
Ответ дляНекомильфо
Що ви таке верзете?!! Ніхто у своїй тямі з чоловіків, не повернеться до концтабору! Якщо попросять, навіть до Казахстану поїдуть чи у Білорусь, але не в концтабір на смерть!
Удалено администрацией...
Вільний митець• 04 июля в 21:41
Ответ дляОйЙой
так а за что воюем?
Удалено администрацией...