західний_діалект• 05 июля в 13:13

Калории в сале

Сколько тут кал?
Бандерівка• 05 июля в 13:37
надо взвесить.у вас нет весов?

Бандерівка• 05 июля в 13:38
800 кал в 100г.вполне может быть 400 если там 50г.
автор західний_діалект • 05 июля в 13:39
Ответ дляБез Баяна
Це смачно і корисно. Їжте на здоров´я.
Чем корисно
автор західний_діалект • 05 июля в 13:40
Ответ дляПоліцейський патруль
Источник энергии. Сало богато жирами, которые обеспечивают организм энергией, особенно при высоких физических нагрузках или в холодную погоду.
Жирорастворимые витамины. Оно содержит витамины A, D, E и небольшое количество витамина K, хотя их содержание зависит от рациона животного.
Мононенасыщенные жиры. Значительная часть жиров в сале — мононенасыщенные (включая олеиновая кислота), которые также содержатся, например, в оливковом масле. Они считаются более благоприятными для сердечно-сосудистой системы, чем некоторые другие виды насыщенных жиров.
Чувство сытости. Благодаря высокому содержанию жира небольшое количество сала может надолго уменьшить чувство голода.
Люблю сало
автор західний_діалект • 05 июля в 13:42
Ответ дляOlga_72
На глаз там грам 20.
а можна і так порахувати: задача . сало порізано тоненькими майже прозорими скибками. Розмір кусочків ширина як 3 зубці стандартной столовой виделки. Довжина кусочків довжина зубців. кількість кусочків 5. порахуй вагу і калорії.
. Розміри одного шматочка сало
Ширина (3 зубці виделки): приблизно 1.5 см.
Довжина (довжина зубців): близько 4 см.
Товщина: 0.2 см (2 мм).
2. Розрахунок об´єму та ваги
Об´єм одного шматочка:
1.5 см × 4 см × 0.2 см = 1.2 кубічних см
Для 5 шматочків загальний об´єм складе:
1.2 кубічних см × 5 = 6 кубічних см
З урахуванням густини сала (0.92 г/см³), чиста вага п´яти шматочків становить:
6 кубічних см × 0.92 г/см³ = 5.52 г
Округлимо загальну вагу порції з 5 скибочок до 6 грамів (орієнтовно по 1.2 г на один шматочок).
3. Розрахунок КБЖУ (на порцію з 5 шматочків / 6 г)
Для розрахунку взято середню калорійність чистого сала — 810 ккал на 100 г.
Калорійність: ≈ 48.6 ккал
Білки: ≈ 0.08 г
Жири: ≈ 5.4 г
Вуглеводи: 0 г
Резюме:
Порція з 5 скибочок завтовшки 2 мм важить приблизно 6 грамів та містить орієнтовно 49 ккал.
Хорошо вы считаете, мне нравится)
Нафаня Маня• 05 июля в 13:44
Ответ длязахідний_діалект
Ну дофига как то, вы так не считаете?
На грамм жира (сала) 9 калорий. Если там 40 грамм, то 360 калорий.
Olga_72• 05 июля в 13:44
Ответ длязахідний_діалект
Хорошо вы считаете, мне нравится)
Їжте на здоров`я. він настільки тоненьких шматочків не розтовстієте.
Olga_72• 05 июля в 13:46
Ответ дляНафаня Маня
шматочок 4 см х 1,5 см х 0,2 см важить близько 1 г ваги. Жир легше за м´ясо. поряд лежить виделка для розрахунку розмірів.
Нафаня Маня• 05 июля в 13:55
Ответ дляOlga_72
Ну так и опишите ии, пусть по обьему вес посчитает. По фото может ошибаться, и если разница в пару десятков граммов на овощах незначительна, то на жире будет очень некорректно посчитано. поэтому рекомендуется все взвешивать.

Olga_72• 05 июля в 14:04
Ответ дляНафаня Маня
Щоб там було всього 40г, рахуємо. Товщина сала 4 см, що дорівнює довжині зубців виделки, порізали їх на шматочки, 1,5 см. Залишилось уточнити товщину кусочка. щоб там було 40г в 5 кусочках 1 має бути товщиною майже 1,5 см, точніше 7,25 поділити на 5 дорівнює 1,45см. То на фото повинен бути 5 брусків 1,5х1,45х4см.
Бадабум• 05 июля в 14:21
Ответ длязахідний_діалект
Мне вкусное, но я пропущу сегодня. Раз такой п..й с калориями блин єто как бургер
Ні, сало довго перетравлюється і дає ситість.
Від такої кількості сала, як на фото, шкоди не буде.
Якщо взяти до нього маленький шматочок чорного хліба і пару помідорів, то взагалі буде супер.
Астановитесь• 05 июля в 14:22
Ответ дляOlga_72
Я вас уже люблю за ваш образ мышления!
Нафаня Маня• 05 июля в 14:25
Ответ дляOlga_72
Зачем вы это пишете мне, пишите ии
И будет вам счастье
Olga_72• 05 июля в 14:27
Ответ дляНафаня Маня
Зачем вы это пишете мне, пишите ии
И будет вам счастье
Бо ви налякали автора що там аж 40г.
Olga_72• 05 июля в 14:31
Ответ дляАстановитесь
Я вас уже люблю за ваш образ мышления!
Що за компліменти під анонімом, бо я тепер буду шугатись що мене вже тут хтось любить)
автор західний_діалект • 05 июля в 14:39
Ответ дляБадабум
Обожаю просто. Я в Варшаве, купила вот в укр магазине
Астановитесь• 05 июля в 14:55
Ответ дляOlga_72
Я девочка))) обожаю умных людей)
Шукаю стакан• 05 июля в 16:57
Ответ дляOlga_72
Ловіть інженера 😆
Olga_72• 05 июля в 17:41
Ответ дляШукаю стакан
Ловіть інженера 😆
З математикою у мене краще ніж з гумором. Поясніть?

Без Баяна• 05 июля в 18:45
Ответ длязахідний_діалект
Чем корисно
Вас може забанили в гуглі, а може джіпіті не працює, але мені не шкода, я поділюся інформацією.
Сало є цінним джерелом енергії, вітамінів A, D, E, та незамінних жирних кислот (омега-3, омега-6, омега-9), необхідних для імунітету та клітин. Воно містить арахідонову кислоту, що сприяє захисту від запалень . Для отримання користі рекомендована норма — 20-30 грамів на день.