ЛісАпетная• Изменено 2 часа назад

Перемир´я — це найгірший сценарій для України і подарунок для росії

Нам еще этих со своими интересами как-то нужно побороть на пути к периметрию…

Перемир´я — це найгірший сценарій для України і подарунок для росії, — співвласник FirePoint Штілерман.

«Зараз ми перший раз їх можемо знищити і виграти війну, яку ми ведемо 4 століття. Такого приниження рф ніколи ніхто не робив. Але якщо буде перемир´я — відкриють кордони, виїдуть всі чоловіки, і тоді росіяни захоплять країну».
автор ЛісАпетная • 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Є . Відокремлення всіх 22-х республік з федераціі
Ого, там столько республик? 🧐

Сиренькая• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Так пойдут же
Это тупая, безграмотная,жадная быдломасса. Конечно, пойдут.
Уй, так это, ноготки закончатся. И даже отдых на даче. Все для фронта, все для победы. Детишек на пятидневку в интернат, мужичков на фронт, сами за станочек за хлебчек. И никаких интернетиков.
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляЛісАпетная
Ого, там столько республик? 🧐
Ну може на пару штук помилилась , але близько 20-ти . Можна ж погуглить завжди
Купи слона• 2 часа назад
Ответ длякуркулиха
Там ещё есть автономные округа))
ніколи такого не було• 2 часа назад
Я лише за дітей думаю. Зараз їм 8 і 12. Щоб до їх повноліття війна скінчилася. Бо їхати ми не хочемо.
куркулиха• 2 часа назад
Ответ дляКупи слона
Там ещё есть автономные округа))
Ну ось з Вікіпедії : російська Федерація складається з 83 суб´єктів, 21 з яких є республіками[1]. Загалом республіки займають 28,6 % території Росії, у них проживає 16,9% населення країни.
Рятівник Малібу• 2 часа назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Вот поэтому не нужно гнать на тцк полицию. А выполнять свой конституционый долг.
Дурненьких вже нема і не буде.
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляСиренькая
Ах, какие времена для файер понта и компании - полная страна крепостных
И фамилия у него такая, чисто украинская
А вообще, кому интересно, почитайте, что это за чудо. Про связь со страной агрессором тоже
Рятівник Малібу• 1 час назад
Ответ дляКупи слона
Зеблану и его кодлу - конец войны и перемирие не выгодно. Это их страшный сон.
Тому що воно зійшло з глузду від страху припинення фінансових потоків, безумовної влади та понести відповідальність за свої злочини.

Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
У вас є ліпший, запропонуйте.
Хай краще йде і виборює на фронті справедливий мир
Купи слона• 1 час назад
Ответ дляРятівник Малібу
Он и так был сумасшедшим сморчком
Шалена невинність• 1 час назад
Ответ дляСиренькая
Алина,здрасьте
Как кроли там? Как ваши подопечные? ( я про покойничков)
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
А миру хочуть виключно проросійські? Україна миру не хоче?
А під кмцапами мир буде?
Голубка миру• 1 час назад
Ответ длякуркулиха
На яких умовах? Капітуляція?
Ну так. Інших нам не пропонують.
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Ну так. Інших нам не пропонують.
Ми пропонуємо інші варіанти
автор ЛісАпетная • 1 час назад
Ответ дляКупи слона
Там ещё есть автономные округа))
Капец. Я ничего о них не знаю кроме того, что они больные у*дки.
Голубка миру• 1 час назад
Ответ дляВільний митець
На умовах підписання домовленостей як Кореї. Ви на перемогу чекаєте? Її не буде
Якби ж, як в Кореї. Це було би ідеально.
Аби ж кацапня далі не полізла.
куркулиха• 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
Аби ж кацапня далі не полізла.
Ви ж розумієте, що то не варіант
автор ЛісАпетная • 1 час назад
Ответ дляГолубка миру
А під кмцапами мир буде?
Перемирие не значит дружба.
Помню до всего этого я их уважала очень. Искренне считала «страшим братом». Мама все уговаривала меня поехать в Питер или Москву жить и работать (я программист). И я всерьез подумывала. Правда это было в далеком 2012 году.
Сейчас я их не то что не уважаю, я даже не разочарована, я словам никакими свои чувства к ним передать не могу.

ИМХОля• 1 час назад
Найгірший для штілєрмана. От кого візьмуть за сраку чотінько і в перших рядах, то це його.
Сокодавка ще та• 1 час назад
А хіба росія погоджується на перемир´я?? Який сенс це обговорювати?
автор ЛісАпетная • 1 час назад
Ответ дляВільний митець
Я на это как раз и надеюсь.
автор ЛісАпетная • 1 час назад
Ответ дляСокодавка ще та
А куда она денется? Рано или поздно подпишут перемирие.
Я_и_моя_собака• 1 час назад
После Штилерман можно не читать даже