Крихітка на всі• 1 час назад
Я здурію з місячними. Скільки норма виділень?
Має ж текти? Бо я таке враження взагалі боюся, що кров виходить. І я така налякана, що мене аж нудить від напруги.
Все почалося після того як пару місяців тому мене залило в супермаркеті. Просто за пару хв нічна прокладка заповнилася. Потім було багато згустків. Я носила важкий пакет, не знаю, чи це була причина... Більше такого не повторюється. Але я налякана наступні цикли. Тільки чую тече, відразу лякаюся.
Прийняла душ, помила голову в перший день циклу, після ванни виділення посилилися, а я така налякана. Що все, це кровотеча. Але ШІ написав, що це нормально, що після душу, виділення інтенсивніші, бо розширилися судини. І взагалі, це ж перший день, має ж щось бути. Одним словом, я боюся рухатися, що мені робити?
Плакулька• 1 час назад
У подруги таке було, аж було запаморочення від кровотеч. Лікарка вмовила на спіраль. Зараз, каже, що все покращилось.
Пьяная вишня• 1 час назад
Успокоиться. Если очень переживаете, когда закончатся, сходите к врачу, сдайте анализы, сделайте узи, проверьте всё ли в норме .
Не пью, не курю• 1 час назад
Идти к врачу и выяснять причину. Не на форуме же с левыми тётками. Как маленькая..
Тану на сонці• 1 час назад
прокладка за дві години - це вже кровотеча, а не менструація, треба йти до лікаря
Стефанія• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
За пару хвилин. Потім згустки.
Я только за!• 1 час назад
Ответ дляПлакулька
Так от спирали наоборот льет сильнее
Стефанія• 1 час назад
Автор, Вам потрібно до лікаря і на УЗД.
Чи відомо Вам, чи є у Вас міома, поліп і т.д?
Як гормони?
Крихітка на всі
• 1 час назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
После супермаркета нужно было обратиться к врачу. Это не норма
Ну є ще одна причина. Я тоді приймала залізо. Виявилося, що буває, що залізо змінює виділення, в кого рясні, стає менш інтенсивно, а в когось навпаки.
Тану на сонці• 1 час назад
викликати швидку допомогу.Ознаки, що вимагають негайної медичної допомоги:Прокладка або тампон переповнюються швидше ніж за 1 годину.Наявність великих згустків крові (більших за 2,5 см).Сильне запаморочення, різка слабкість, блідість шкіри або непритомність.Гострий біль у животі.
Крихітка на всі
• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Автор, Вам потрібно до лікаря і на УЗД.
Як гормони?
На УЗД я не ходжу.
Які гормони? Максимум гормони щитоподібної перевіряла, все ок
Я только за!• 1 час назад
Это ненормально,но когда я чувствую что идут выделения то тоже паникую. Так как по ощущениям вроде как обильно,а смотришь на прокладку и ерунда там. У меня в самый обильный день часов за 5 только пол прокладки где-то натекает. И не болит ничего при этом.
Тану на сонці• 58 минут назад
Ответ дляКрихітка на всі
На УЗД я не ходжу.
йдіть до гінеколога, тут немає чого обсасувати з пересічними людьми
туди взагалі треба ходити регулярно на обстеження, а вам уже горить
Крихітка на всі
• 56 минут назад
Ответ дляТану на сонці
Я не ходжу, бо я незаймана. Ви уявляєте, лице лікарки😆
Крим мій• 56 минут назад
Ответ дляКрихітка на всі
а раніше як було? коли останній раз були в лікаря?
Тану на сонці• 54 минуты назад
Ответ дляКрихітка на всі
а ви уявіть лице патологоанатома
да яка різниця взагалі, хто що подумає! вам потрібна медична допомога
Платье Длинное бальное• 53 минуты назад
Ответ дляКрихітка на всі
Незайманість не привід не відвідувати гінеколога. Ви взагалі у нього були? Як давно? Узд робиться й поверхнево за потреби. Мені завжди лікар дивиться і трансвагінально, і звичайно. У мене є кровотечі, але мені 39 і у гінеколога я часто буваю, підбираємо можливості лікування
Крихітка на всі
• 52 минуты назад
Ответ дляКрим мій
Останній раз у 17 років, мед.огляд. для вступу в універ проходила.
Раніше все було ок. І зараз ок. Ну тобто кров є, але вона і має бути. Но для мене в нормі. Але мене так налякала та подія в супермаркеті, що я не можу позбутися страху місячних. Хоч і є причини, чому так могло статися.
Крим мій• 50 минут назад
Ответ дляКрихітка на всі
автор, нехай так. Але ж ви не є розумово відсталою. Ідіть до лікаря, бо наслідки можуть бути плачевні.
Платье Длинное бальное• 44 минуты назад
Ответ дляКрихітка на всі
Ви серйозно? 12 років не були в лікаря? Ні, через залізо так не могло статися, щоб хлюпнуло і згустків купа. Вам треба не йти, а бігти до гінеколога
Крихітка на всі
• 36 минут назад
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Могло, не одна жінка написала, що таке мала.
ДА буде так• 34 минуты назад
Со сгустками не шутите
Идите к врачу, эндометриоз может быть или миома, например. Причин много
ЯсноВидящая• 33 минуты назад
Ответ дляКрихітка на всі
Не могло. Це я вам кажу як людина з аденоміозом, яка пила залізо. Доречі, ви його чого приймаєте взагалі? Згустки - не норма, повна за 5 хвилин - не норма. Незайманість - норма. Шукайте адекватного лікаря, до якого ходитимете раз на рік, як будь-яка жінка, яка має повагу до себе! Адекватний лікар сприйме вашу незайманість просто як медичний факт
Крихітка на всі
• 26 минут назад
Ответ дляЯсноВидящая
Приймала, бо в мене була анемія, і феритин 3. А до цього ще були 4 крапельниці. Я погано харчувалася, не їла м´ясо, крупи. Переважно роками їла йогурт, сир твердий або кисломолочний, багато солодощів.
Треба підробіток• 23 минуты назад
Ответ дляЯ только за!
Это нормально как раз чувствовать что они выходят
Крихітка на всі
• 22 минуты назад
Ответ дляЯсноВидящая
Ну само собою за 5 хвилин повна не норма. Я навіть сказала лікарці, яка лікувала анемію, вона сказала, що нічим не допоможе. Але більше не повторювались цього. Якщо б повторювалось, то мене б страх повів до гінеколога. Але я відразу кинула приймати залізо. І так вже був кінець третього місяця, а вона сказала приймати залізо 3 місяці.
Крихітка на всі
• 15 минут назад
Ответ дляТреба підробіток
В інтернеті написано, що після сидіння, лежання це норма відчувати вихід. Кров, яка назбиралася, вийшла.
Но я деколи відчуваю і стоячи вихід. Але потім все проходить. І власне, коли стоячи таке відбудеться, то я впадаю в паніку.