Как вы готовились к экзаменам - самостоятельна или на курсах? Хочу получить CAP пока в декрете. И вообще пригодился он вам7
Невидимка• 29 мая 2014
ці сертифікати потрібні в міжнародних компаніях, де є облік по наших і міжнародних стандартах. а так як у нас на ринку їх на пальцях перерахувати і просто так туди не потрапити, то цей сертифікат буде просто для вас і для розширення кругозору.
я минулого року здала, ходила на курси в києві, але помимо курсів треба багато читати, так як багато різного в нас і в них так сказати.
а сертифікат СІРА здається можна здавати тіьки на англійській мові, там є два рівні, якщо не помиляюся