Кукарачка• 17 августа 2014

Всеволод Нестайко. Дякую Вам за Казку.

Я знайшла «Тореадорів» за шафою під час ремонту ще коли була дитиною. І з того часу книжки Всеволода Нестайка були зі мною завжди. Вони змушували плакати і сміятися, вчили радіти чужим успіхам та співчувати бідам, вірити у перемогу добра, цінувати близьких, надихали на творчість, прищепили любов до читання. Я читала їх своїм учням і вони слухали з відкритим ротом і реготали. І я реготала разом з ними.
Ви завжди будете моїм улюбленим письменником. Я впевнена, що нові і нові покоління відкриватимуть чарівний світ Ваших книжок і забиратимуть часточку казки у доросле життя. І Ви житимете вічно - у дитячих посмішках та у сонячних зайчиках.
Дякую Вам за Казку.
ФрекенБок• 17 августа 2014

Смурфетта• 17 августа 2014

а я не читала такого
купим обязательно, почитаю ребёнку и...себе))
izolda500• 17 августа 2014
а ’Пригоди в лісовій школі ’теж не читали? дуже любила його читати всі твори в дитинстві.
Aniuty• 17 августа 2014
Любимый и лучший Земля пухом....
сладкий_ноябрь• 17 августа 2014
Очень хорошие книги!
И замечательный автор!
Вечная память!!!!!!!!
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 17 августа 2014
Дуже сумно, шо його вже немає з нами
Любовь Изварина• 17 августа 2014
моей дочке 10 прочитала все приключения в лесной школе за одно мгновение!
На паровозе• 17 августа 2014

и мои дети выросли на его сказках тоже...
очень жаль...мы будем помнить!
Меган Фокс• 17 августа 2014
Мой сын сегодня дочитал Тореадоров

Полиэтиленовый привет• 17 августа 2014
Царствие Небесное!!! Спасибо, что был с нами!
Что-то не спится• 17 августа 2014
Светлая память!
Лучший детский писатель
Тётя Хрюша• 17 августа 2014
Серия про Лесную школу - супер!’Тореодоры’ несколько устаревшая книга.Есть и другие прекрасные книги Нестайко. Очень жаль, что не стало такого мастера слова для детей.