ksena26• 17 октября 2014

вивід грошей з Адвего, підкажіть, хто знає

Вперше виводжу гроші з адвего на вебмані, але мені написало, що виводяться гроші в рублях, хоча на рахунку вони в доларах. Воно так і переводиться на вебмані в рублях чи наново конвертуеться і знов втрачаеться різниця курсу? А якщо так і переводиться, що з цими рублями робити, як їх перевести на корточку праватбанку в гривні? Буду дуже вдячна за відповідь, тим, хто знає
Cernobai• 17 октября 2014
В вебмини конвертируете в гривни. А попросту вы указали в Адвего рублевый кошелёк, вот на него и выводится.

автор ksena26 • 17 октября 2014
а як змінити налаштування, я такого не вказувала це мабуть автоматично?