Простецкая• 08 февраля 2013

Ваше особисте ставлення до української мови, ЧАСТИНА 2.

Потрібна реальна картина.
Результат:
вже голосів: 602
311 (51.66%) За дві державні мови - українську і російську.
291 (48.34%) За одну єдину українську.
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
масонство - це недоведений факт.. щось на зразок інопланетян. Ніби ось вам факти, що вони є, але живого показати не можемо, бо вам буде дуже страшно. Так само і масони.
Нагадайте про Швейцарію? я скажу свою думку.
В Швейцарии сидели хозяева, кукловоды Гитлера, в швейцарских банках хранили свои сбережения. Но я знаю, вас мой ответ не устроил.

Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
мавпішон - мавпа, термінатор - помічник майстра, смаровоз - бруднуля
смитрати - красти

тут невозможно выбрать - тут что ни слово - то перл
я на днях анекдотец клевый на злополучную тему нашла - но жаль, не помню где. А своими словами- не интересно. Если найду - обязательно отправлю.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
оо, у вас запущенный случай. Почитайте Дж. Ю. Стиглиц ЭКОНОМИКА ГОСУДАРСТВЕННОГО СЕКТОРА.
обов’язково почитаю
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
да? давно то було. Бвльша частина осідає в кишенях за тендери міфічні, поставки і іже с німі. А допомога принародженні це взагалі окрема бесіда... Ви ж напевно точно знаєте, скільки би мали платити, а скільки платять? і де воно дівається?
мне все равно сколько платят на ребенка. Мы обеспечиваем его сами и помощь от государства не нужна для этого.
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
ой... вот етого не нада
Почему? А слабо посмотреть для общего развития? Может тогда не будете так примитивно рассуждать про историю?
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляlenich
Посты свои перечитайте, для начала уважать надо собеседников)
слухайте, ну хоч ви можете мені сказати, чим і кого я образила? кого я назвала москалем, вказувала на валізку і Росію? позбавляла вас права говорити російською? писати російською? називала тупим, дурним, яким ще? ну чим я вас всіх так образила? тільки предметно, не загальними фразами. Ну правда, якщо ткнете носом, вибачусь і піду геть назавжди.
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
обов’язково почитаю
читайте на здоровье, и Маркса не забудьте Капитал, Экономическая теория.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
ви мені пхаєте якесь кінце з напівфантастиними фактами, а ви можете поговорити на більш земні і більш доведені факти?
tasol• 09 февраля 2013
дримбайло - старий чоловік
дрипця - стара жінка
друмля - музичний інструмент

Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
почитайте http://foto-lviv.com.ua/slovnyk/ получите истинное удовольствие
я в шоке)))СПАСИБО!!!!))))
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Маркса читала в колдежі, спасіба, більше не хочу
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
а.. ну да. Про кукловодів неясно - хто саме виконував роль?
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Там никакой фантастики, только приземлённые факты. КАК вы можете столь категорично говорить о том о чём НЕ ЗНАЕТЕ??? Вы же фильм не смотрели. Наверное, вы так о всём судите. Чув дзвин, да не знаю де вин.
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
смитрати - красти

Потрясающе.. бздура - дурниця

Это для тех - кто будет спрашивать
сайт этот http://foto-lviv.com.ua/slovnyk/#.URa-wvLHmng
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Прочитаете книги, названия которых я вам писала выше узнаете.
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
где нашли?
На тому автору спасибо Вы сказали, читайте пост 1163 внимательно и идите по ссылке.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
я бачила і читала на тему масонів безліч книг і фільмів, але ні одна з них мене не переконала. Чому вас нервує той факт, що я не вірю в їх існування? Ви вірите - прошу дуже, ніц не маю проти.
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Судя по вашим репликам сильно сомневаюсь, что читали.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
ну ви ухиляєтесь від розмови. В мене з’явилась надія на нормальне спілкування, а ви в кущі. Поясніть мені простими словами, може я з вами погоджусь? про фінансовий момент я з вами в дечому згодна. Якщо ви мені відкриєте таємницю до кінця, то може ми з вами дійдемо згоди хоч в якомусь питанні?

Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
хавіра - помешкання
хайдер - жидівська школа
халабуда - хата
халупа - 1) хата; 2) помешкання
харкатися - сваритися

КАРАУЛ!!! и ЭТОТ язык нам навязывают как УКРАИНСКИЙ
харкайтеся далі
Зачем Вы передергиваете слова?! Сами прекрасно прочитали, что пример диалекта дан, а не литературного украинского языка. Никто ничего подобного никому не навязывает. Почитайте школьную программу по украинскому языку и литературе. Или буквы угадали, а слова нет?
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляJuicy
І що Ви цим хочете сказати? Більшість корінних українців Західних земель переселенці внаслідок операції Вісла наказом ’товариша Сталіна’ зі своїх рідних земель, що залишились у складі Польщі. То потрібно ДЯКУВАТИ совєтам за це?
Штудіюйте історію і будете знати, що діалект львів`ян, по Вашому суржик - це Львівська гвара сформована в україномовному середовищі і нам вдалося зберегти невелку частину тих слів в своєму словнику. До речі, якщо комусь цікаво ось
http://foto-lviv.com.ua/slovnyk/#.URawFB1alFs
вот кто суперскую ссылочку дал и превеликое спасибо за это
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
давайте спробуєм не хамити одне одному? я вам висловила свою точку зору - для мене факти виявились непереконливими. В цьому смертний гріх?
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
а Вы включите телек - и дикторы уже ересь несут, уж не с подачи ли таких вот словарей?
teddyBear• 09 февраля 2013
lenich, я перепрошую - ви шукаєте на мене компромат?
Вечно недо...• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
Тішуся з того, що внесла трохи позитиву і розрядки у спілкування. Правда мої слова перекрутили, але меньше з тим
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
какие книги?????
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
В чём я вам нахамила? В том что сомневаюсь, что вы читали?
Аноним• 09 февраля 2013
Вопрос: почему истинные русские, які не чули мови ні коли, не розуміють поляків, словен, чехів, сербів тобто слов`ян?
Тому що вони в більшості не слов`яни. Угро-фины, мордва, чувуаши, татары, буряты и прочие чукчи, а вот белой кровушки им внесли в генофонд выходцы с Киевской Руси. Как они в то время назывались спорить не буду. Но вот, что МОВА есть, была и будет и НАРОД был и есть и значит истоки сохранил! И не спорьте это факт! Захотите убедиться найдите инфу и прочитайте.
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
а случай вот такой-плотность населения русскоязычных областей в 5 раз больше
на кидстаффе покупателей русскоязычных 80%
и объявления на украинском языке не сильно популярны
а теперь продажи и подавно у некоторых ’ярых украинок’ упадут)))
а я не стану покупать у ’самых ярых русскоязычных’, неприятен их шовинизм.
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
Эвропа, поліціянти, автівки, світлини, льотовище.. группа ’выдатных филологив’ пыталась пропихнуть лет несколько лет назад новый стандарт,- там такие перлы, как ’піхвозаглядач’, ’штрикавка’, ’нацюцюрнік’,и даже ’дрібноживознавство’.