Простецкая• 08 февраля 2013

Ваше особисте ставлення до української мови, ЧАСТИНА 2.

Потрібна реальна картина.
Результат:
вже голосів: 602
311 (51.66%) За дві державні мови - українську і російську.
291 (48.34%) За одну єдину українську.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Вопрос: почему истинные русские, які не чули мови ні коли, не розуміють поляків, словен, чехів, сербів тобто слов`ян?
Тому що вони в більшості не слов`яни. Угро-фины, мордва, чувуаши, татары, буряты и прочие чукчи, а вот белой кровушки им внесли в генофонд выходцы с Киевской Руси. Как они в то время назывались спорить не буду. Но вот, что МОВА есть, была и будет и НАРОД был и есть и значит истоки сохранил! И не спорьте это факт! Захотите убедиться найдите инфу и прочитайте.
ну почему такие умные вещи пишите и под анонимом прячитесь?

teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
В чём я вам нахамила? В том что сомневаюсь, что вы читали?
выдкрито ще не нахамили, але до того йде )) я ж вам не заважаю вірити в масонів? вірте. А я собі не вірю. Про що говорити? Ви при своїх інтересах, я при своїх, всім добре.
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
а Вы включите телек - и дикторы уже ересь несут, уж не с подачи ли таких вот словарей?
Дуже неприємно слухати новини СТБ коли ведучі калічать мову. Українські слова перекручуються на англійський чи інший чужий нам лад. Приклади: МІЛІЦІЯНТИ (замість міліціонери), ХЕМЕКИ (замість хіміки), ЕВРО (замість євро), СЕКРЕТАРІЯТ (замість секретаріат), АВТІВКИ, АВТА (замість авто), СПЕЦІЯЛЬНИЙ (замість спеціальний) тощо. Хто вигадав таку вимову? Навіщо? До Заходу ми таким чином ближче не будемо.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Эвропа, поліціянти, автівки, світлини, льотовище.. группа ’выдатных филологив’ пыталась пропихнуть лет несколько лет назад новый стандарт,- там такие перлы, как ’піхвозаглядач’, ’штрикавка’, ’нацюцюрнік’,и даже ’дрібноживознавство’.
дайте лінк - уже одна пані робила такі заявочки, але вказати на джерела такого... ммм... глупства не змогла. Може ви нам допоможете )
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
ну ви ухиляєтесь від розмови. В мене з’явилась надія на нормальне спілкування, а ви в кущі. Поясніть мені простими словами, може я з вами погоджусь? про фінансовий момент я з вами в дечому згодна. Якщо ви мені відкриєте таємницю до кінця, то може ми з вами дійдемо згоди хоч в якомусь питанні?
Я не уклоняюсь от разговора. Просто очень много писать и рассказывать. Я не могу в трёх предложениях раскрыть такую обширную тему, к сожалению.
Вы знаете, что в США была великая экономическая депрессия, а после войны стали в ’шоколаде’, большая часть стран стала им должна, и расплачивались золотом. Доллар стал международной валютой, то есть за напечатанную бумажку США получали нефть, газ, золото, алмазы (в общем ресурсы). ВОВ была спланирована группой бизнесменов ещё в 30 годы (ну вы же не верите в заговор).
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Настоящая Украина-это Полтава например,но здесь ни одного человека от туда не писали,вот интересно ведь как))им все равно,кто на каком языке говорит,там всегда ответят,если на русском спросишь,как пройти в магазин
Мы еще при СССР ездили в Ленинград на экскурсию и по книжкам знали, какие ленинградцы интеллигентные и доброжелательные люди. Однажды ехали в троллейбуссе и общались с девченками на украинском языке, так один интеллигентный ленинградец начал на нас орать, обзывать, спрашивал ’из какого болота’ мы приехали. И это еще в те времена. А сейчас и подавно такое отношение в России к украинцам и украинскому языку. Так что дураков везде хватает. И в Полтаве, и во Львове ответит умный человек на русском или украинском, а попадешь на дурака - какой с него спрос?
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
а я не стану покупать у ’самых ярых русскоязычных’, неприятен их шовинизм.
ах-ах
все расплакались))))
у меня 380 продаж и с западной украины из низ 20 шт от силы))
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Сюзя, ти замітила, що я ні на одне питання відносно Росії відповіді не отримала? Всі так доказують кордони України, а от про Росію ніхто нічо не знає (((
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
какие книги?????
Для начала:
’Тайные общества 20в’ Боголюбов
’Комитет 300’ Джон Колеман

сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
я чомусь так і думала, нажаль. Чесно також хотілося розумної дискусії. Не вийшло(
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Знаю. І згодна, що ВВВ допомогла їхній економіці. Але про спланованість таки не вірю. Ну то вже таке... не суттєво при даній розмові, бо суть в іншому. Тобто виходить, що для СССР ця війна не була визвольною, а тільки спробою відхапати свій кавалок пирога, правда, чи ні?
п.с. кому не лінь читати, уточню - мова не про ваших дідів, мова про політику.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
плюсик вам
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
с каких это пор Испания стала Эспанией???
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляlenich
Я прочитав ваши посты никогда у вас ничего не куплю, вы настолько пренебрежительно и по хамски общаетесь, постоянно пытаетесь оскорбить оппонента, все у вас неумные и недалекие, одна вы - непризнаный гений.
Судя по отзывам о Вас в продавалке, с Вами точно лучше не иметь дела.
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
а я знаю чому )) хамки ми з тобою. Тільки ніхто не може нам сказати конкретно і предметно - чому. А мені і правда - ну от дуже цікаво, де і кого я обхамила чи обізвала. Не пам’ятаю за собою такого (((
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
з тих самих, коли Спейн стала Іспанією.
Гага Газу• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear

Вы вообще понимаете, что говорите? СССР развязал ВОВ, может еще и первый напал на Германию???
Ага, на СССР напали, а оказывается, вона хотила ’відхапати свій кавалок’.

Вам явно пора спать.
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Давайте, повторите вопросы
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
память тренировать нужно, и не засорять мозг ***фобной ерундой. Спокойной ночи, мой бывший продавец:)

teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним

Вам явно пора спать.
блін, дівчата... це вам пора спати. Я вже задралась перепитувати... Де я написала, що СССР розв’язала війну? у вашому пості бачу чорним по білому, у своєму - не бачу... ну мало мені не повилазило, але не бачу. Де? ткніть мені...
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
амінь )
Гага Газу• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Вы писали ’що для СССР ця війна не була визвольною’ Если не была вызвольною, то соответственно была захватнической. Другого не дано.
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
Давайте, повторите вопросы
пост 1211, 1221, 1257. Тільки гугл закрийте ))
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
наверное все способности умственные потратили на пустую темку-а нужно читать книги и тренировать память
перечитайте все белиберду,что вы тут калякали и поймете какой вред нанесли своему бизнесу
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляtasol
Я проти такого явища на телебаченні. Однак питання щодо цього не до дикторів та інших, а до Міністра культури, Міністра освіти, глави Держтелерадіо, Прем’єра та Віктора Федоровича. Навести порядок у цьому питанні можна швидше ніж припинити дискусію на Кідстаффі щодо мов в Україні). Таке враження, що умисно допускають такий начебто непрофесіоналізм, щоб дати привід для критики української мови, її чистоти, щоб позлити народ.
Прикро, що політики мовну тему час від часу роздмухують, щоб відволікти увагу людей від нагальних проблем, які вирішити бажання у них немає. То нехай люди перегризуться, а ми будемо далі набивати кишені.
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
там не вопросы, а ваше хамство, или не толерантнысть
Аноним• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
ах-ах
все расплакались))))
ну и плачьте дальше, я из Киева
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
а у вас всі сукеночки тілки чорні і білі? синіх/зелених нема?
СССР підписала пакт про ненапад з Німеччиною тільки тому, що їй пообіцяли врахувати її інтереси при перерозподілі Європи. Якби в СССР була благородна мета боротьби з фашизмом, то вона би уклала угоду з Англією і Францією, яку вони їй пропонували. Але чомусь уклала писульку з німцями. Так що про визвольність - це до вашого діда, мого і ще багатьох - от хто визволяв, той визволяв. Солдатам на Європу було наплювати. А Сталіну було наплювати на солдатів, і скільки він їх пустив на смерть, навіть не просто на загибель в бою, а на вірну смерть, як гарматне м’ясо, ніхто не знає.
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
цитата?
teddyBear• 10 февраля 2013
Ответ дляАноним
дався вам мій бізнес... я поки з вами тут калякала, заробила 300 доларів. Не переживайте за мене, я не пропаду.